Śląsk Wrocław - IFK Goeteborg online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
IFK Goeteborg
0 : 0

Pawełek – Zieliński, Celeban, Pawelec, Dudu Paraiba – Hateley (67' Biliński), Kokoszka (59' Gecov) – Grajciar, Hołota, Pich – Kiełb (77' Paixao).
Alvbage – Salomonsson, Bjarsmyr, Rogne, Aleesami – Smedberg-Dalence, Svensson, Eriksson, Ankersen – Boman, Vibe.

Kiełb (34.) żółta kartka

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - IFK Goeteborg

90+2'
Koniec meczu. Śląsk po słabym widowisku zremisował z IFK 0:0.

86'
Jonsson zastąpił Rogne.

85'
Ładna akcja IFK. Vibe oddał strzał z dystansu, ale został zablokowany.

83'
Nuuuuda.

77'
Flavio Paixao zastąpił Kiełba.

77'
Ankersen oddał strzał z dystansu i dobrze interweniował Pawełek.

75'
Do końca meczu 15 minut. Czy doczekamy się emocji?

72'
Bjarsmyr zamykał akcję i uderzał klatką piersiową. Piłka przeleciała obok słupka.

70'
Pich popisał się ładnym uderzeniem, ale bramkarz gości skutecznie interweniował.

67'
Biliński zastąpił Hateley'a.

67'
Było groźnie pod bramką Śląska. Po płaskim zagraniu z prawej strony tuż obok słupka uderzył Vibe.

65'
Nuda - tyle można napisać o tym meczu.

63'

59'
Gecov zastąpił Kokoszkę.

58'
Kibice Śląska odpalili race.

56'
Dobre zagranie z prawej strony boiska, ale Ankersen z pola karnego uderzył wysoko nad bramką.

53'
Obraz gry się nie zmienia. Wciąż mało emocji.

50'
Ankersen uderzał z dystansu, ale źle trafił w piłkę i minęła ona bramkę.

48'
Spokojny początek drugiej połowy,

46'

45'

45'
Ładna akcja Śląska. Pich dryblował w polu karnym, ale piłka pechowo odbiła się Grajciara i sędzia odgwizdał spalonego.

43'
Zamieszanie w polu karnym IFK po dośrodkowaniu Grajciara z rzutu wolnego, ale ostatecznie nie było zagrożenia.

41'
Boman dobrze przyjął piłkę w polu karnym, uderzył po długim słupku, ale obok bramki.

40'
Ładna akcja Śląska. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska głową nad bramką uderzał Hateley.

34'
Żółta kartka dla Kiełba.

34'

33'
Wreszcie było ciekawie! Grajciar oddał niespodziewany strzał z rzutu wolnego z bocznej części boiska i dalekiej odległości. Bramkarz przeniósł piłkę nad poprzeczką.

32'
Dobre dośrodkowanie w pole karne IFK, ale górą obrońcy.

29'
Pierwszy od dawna atak Szwedów. Dośrodkowanie z prawej strony, ale Vibe nie zdołał urwać się obrońcom i ci wyjaśnili sytuację.

25'
Śląsk ma dużą przewagę optyczną.

22'
Groźne dośrodkowanie z rzutu rożnego. Do strzału głową składał się Kiełb, ale powstrzymali go obrońcy. Dobijał jeszcze zza pola karnego Pich, ale on również trafił w obrońcę.

21'
Grajciar dobrze dośrodkował w pole karne, ale Pich nie doszedł do piłki. Na rzut rożny wybił ją jeden z obrońców.

19'
Z boiska wieje nudą.

16'
Śląsk dłużej utrzymuje się przy piłce.

13'
Dudu Paraiba dośrodkował z lewej strony, ale nikt nie doszedł do piłki.

12'
Grajciar dośrodkowywał w pole karne gości, ale piłka odbiła się od obrońcy i trafiła w ręce Alvbage.

10'
Brakuje klarownych sytuacji strzeleckich. Jedni i drudzy niby starają się atakować, ale defensywy są póki co skuteczne.

6'
Okres gry w środkowej strefie boiska.

3'
Tom Hateley zdecydował się na strzał z dystansu, ale bramkarz gości nie dał się zaskoczyć.

2'
Dobra akcja Szwedzów, ale Pawełek zdołał interweniować po strzale Vibe.

1'

0'
IFK Goeteborg jest liderem ligi szwedzkiej. Dopiero przystępuje do kwalifikacji Ligi Europy.

0'
Ławka rezerwowych IFK: Sandberg, Jonsson, Johansson A., Pettersson, Nordstroem, Rieks, Engvall.

0'
Ławka rezerwowych Śląska: Wrąbel, Dankowski, Ostrowski, Flavio, Bartkowiak, Gecov, Biliński.

0'
Mecz rozpocznie się o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - IFK Goeteborg, to zapraszamy do śledzenia meczu online