Widzew Łódź - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

''
Większy niedosyt na pewno czuja goście z poznania, którzy przeważali w całym meczu lecz dali sobie wbić dwa gole, za to Łodzianie na pewno beda zadowoleni z tego wywalczonego punktu!

Dziekujemy za uwage i zapraszamy na nasze kolejne relacje!

90+3'
Widzew Łódź remisuje z Lechem Poznań 2-2

90'
Lovrencsics zakrecił dwójką obrońców z lewej strony i dośrodkował w pole karne ale tam nikt nie przecioł lotu piłki i Wolański łapie pewnie futbolówkę.

87'
Spalony Patryka Mikity!

83'
Możdżeń strzela i Wolański wybija na rzut rożny!

76'
Zmiana w drużynie Widzew Łódź. Z boiska schodzi Veljko Batrović i wchodzi Xhevdet Gela.

80'
Zmiana w drużynie Lech Poznań. Z boiska schodzi Łukasz Teodorczyk i wchodzi Dawid Kownacki.

79'
Kaczmarek dośrodkowuje z lewej strony w pole karne a tam walkę w powietrzu wygrywa Eduards Visnakovs i pewnie strzela ładnego Gola!

79'
Piekna Akcja Widzewa i GOOOOL

77'
Trałka leży na murawie! Oby to nie była jakas poważna kontuzja...

76'
Dośrodkowanie z prawej strony na długi słupek, do piłki dochodzi Teodorczyk który uderza głową niestety tuż nad poprzeczką!

73'
Kartka dla obrońcy Lecha - Huberta Wołąkiewicza!

70'
Fatalny błąd Arboledy z lewej strony boiska. Piłkę po jego błędzie przejął Bruno, który zagrał wzdłuż linii 5 metra i zamykający akcję Kaczmarek umieszcza piłkę w siatce!

70'
GOOL dla WIDZEWA!

67'
Żółta kartka dla Barrego Douglasa za pretensie do sędziego liniowego.

63'
Douglas fauluje, sędzia przywołuje go do siebie i upomina słownie, zapewne po raz ostatni, następny faul i będzie kartka!

61'
Lovrencsics z prawej strony po ziemi do linettego na środek tuz przed pole karne ten przedłuża na lewo do Classena, a ten strzela lecz nad bramką.

58'
Banalny błąd Arboledy i dobra sytuacja dla Widzewa, lecz szczał Visnakovsa pozostawia wiele do życzenia...

54'
Tuż przed polem karnym Linetty prostopadle podaje na lewo do Teodorczyka, który w ogóle nie pilnowany przymierza podnosząc piłkę i pewnie strzela gola!

54'
GOOL dla LECHA!

51'
Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu dla zawodnika Widzewa Łódź Yaniego Urdinovaza faul przy prawej lini bocznej w okolicach środka boiska.

47'
Od mocnego uderzenia zaczeli goście atakując raz za razem bramkę Widzewa.

45'
Z boiska schodzi Mateusz Cetnarski a za niego pojawia się Alex Bruno.

45'
Rozpoczeliśmy drugą połowę!

''
Podsumowując pierwszą połowę, wyraźna przewaga Kolejorza udokumentowana jednym golem, chociaż szanse były aby prowadzić wyżej, Widzew próbuje kontrować i niektóre z tych kontr są na prawdę groźne. Czekamy na drugą połowę gdyż mecz jest na prawdę ciekawy.

45+1'
Koniec pierwszej połowy!

45+1'
Teodorczyk z Hamalainenem z pierwszej piłki i Teodoryczk znalazł się tuż przed polem karnym w dobrej sytuacji, mógł podać do wbiegającego niepilnowanego Lovrencsicsa ale wmieszał się w walkę z obrońcą i nic z tej akcji nie wyszło!

45'
Kontra w wykonaniu Widzewa i na 30m Arboleda wybija piłke na rzut rożny, gdyby nie to widzewiak byłby sam na sam z bramkarzem!

44'
Linetty po ziemi z lewej strony w pole karne i obrońcy na rzut rożny!
Ciężkie chwile przezywa Widzew.

43'
Wrzuta piłki w pole karne Widzewa, uderza Hamalainen piłkę odbija Wolański, piłka trafia znów do Hamalainena który od razu uderza i znów Wolański odbija piłkę która głową uderza Teodorczyk i w końcu Wolański łapie!

41'
Strzał głową Mateusza Cetnarskiego, i piłkę wyłapuje Gostomski.

38'
Wrzutka w pole karne z lewej strony, trafia ona do Teodorczyka który uderza głową i trafia w poprzeczkę!

35'
Barry Douglas dośrodkowuje na lewy słupek, tam Teodorczyk przedłuża piłkę głową do Mauela Arboledy który zdobywa bramkę z najbliższej odległości.

35'
GOOOOL!!!

34'
Wrzuta w pole karne z lewej strony do Teodorczyka, lecz obrońca wybija na rzut rożny.

31'
Próba ataku pozycyjnego przez Widzew, zakończona strzałem i Gostomski broni wybijając piłkę przed pole karne.

28'
Rzut wolny dla Widzewa z prawej strony tuż za linią środkową boiska, dośrodkowanie w pole karne i obrońcy Lecha wyjaśniają sytuację.

26'
Do piłki podchodzi Barry Douglas przymierza w lewy dolny róg bramki bronionej przez Wolańskiego, a ten na posterunku.

25'
Cetnarski fauluje Linetty'ego na 18 metrze od bramki gospodarzy.

23'
Duże zamieszanie pod bramką Lecha na 3 metrze przed Gostomskim, ale piłkarze z Poznania wyszli obronną ręką.

21'
Szymon Pawłowski opuszcza plac gry za niego na boisku meludje się Daylon Claasen

20'
Rzut rożny dla Lecha, po czym Widzew wychodzi z szybką kontrą 4 na 1, jak z tego nie padła bramka? Wiedzą tylko piłkarze z Łodzi.

18'
Szybka konta Kolejorza, lecz niestety nic z niej nie wynikło.

17'
Dobra akcja Widziewa, i Pawłowski wybija na na rzut rożny.

16'
Kontra Widzew'a po rzucie rożnym dla Lecha, obrońcy Lech'a wyjaśniają jednak sytuację na ok. 40m przed bramką.

15'
Kwadrans za nami, znaczącą przewagę posiada drużyna gości, lecz jak na razie z tej przewagi nic nie wynika.

13'
Douglas dośrodkowuje, po uderzeniu głową przez Lechitę, piłka wychodzi na aut bramkowy.

12'
Hamalainen ze środka na prawą flanke do Pawłowskiego, który jest faulowany tuż przy linii pola karnego. Rzuta wolny dla Lech'a.

9'
Dobra Akcja Lech'a!
Próba strzału lecz Widzew blokuje i mamy rzut rożny z lewej strony.

6'
Wolski ze środka na około 30 metrze, na lewe skrzydło do Hamalainen'a a ten niestety bardzo niedokładnie dośrodkowuje.

5'
Dobra obrona Lecha, i kontra która jednak nic nie dała drużynie z Poznania.

4'
KKS Lech Poznań dziś w nietypowych strojach - tzw. strój nr 3 alternatywny żółte koszulki i niebieskie spodenki.

3'
Podanie Hamalainena z środka do prawego boku, ale nic z tego nie wyszło.

0'
Zaczeliśmy!
Piłka w posiadaniu drużyny z Poznania.

''
Ławka Rezerwowych Widzew Łódź
Maciej Mielcarz,Marcin Kikut,Rafał Augustyniak,Alex Bruno,Xhevdet Gela,Eduards Visnakovs,Marek Wasiluk

Ławka Rezerwowych KKS Lech Poznań
Krzysztof Kotorowski,Daylon Claasen,Luis Henriquez,Paulus Arajuuri,Tomasz Kędziora,Dawid Kownacki,Dimitrije Injac

'
Początek meczu Widzew Łódź - Lech Poznań o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Widzew Łódź - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online