Wisła Kraków - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Cierzniak - Sadlok, Guzmics, Głowacki, Burliga(75' Boguski) - Mączyński, Popovic, Cywka, Crivellaro(66' Jankowski), Jovic - Brożek
Przyrowski - Magiera, Kopacz, Danch, Słodowy - Kosznik(80' Cupriak), Sobolewski, Grendel, Jeż - Madej(76' Kurzawa), Gergel(90+3' Urynowicz)

Crivellaro (24.)
Gergel (35.)

Cupriak (85.) żółta kartka

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Górnik Zabrze

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam na kolejne nasze relacje z polskich boisk !

90+4'
W mojej ocenie wynik jak najbardziej sprawiedliwy, Górnik Zabrze z całą pewnością będzie żałować kapitalnej szansy Adama Dancha z drugiej połowy meczu.

90+3'
Zmiana w składzie gości. Urynowicz dostał szansę na kilka sekund, zastąpił Gergela.

90+2'
Do ataku ruszyła Biała Gwiazda, ale nie może zburzyć muru defensywnego Górnika.

90'
3 minuty dorzucone do II połowy spotkania.

88'
Mateusz Słodowy nieprzepisowo atakowany przez Tomasza Cywkę.

85'
Żółta kartka dla Cupriaka za spóźnione wejście w nogi Mączyńskiego.

83'
Głowacki pociągany za koszulkę. Grę od rzutu wolnego wznowią krakowianie.

82'
Dużo prób wrzutek w wykonaniu graczy gości, jednak nie przyniosło to większego zagrożenia pod bramką Cierzniaka.

80'
Zmiana. Cupriak zastąpił Kosznika.

79'
Odważna próba Gergela z dalszej odległości, piłkę spokojnie odprowadził wzrokiem Cierzniak.

78'
Nie jest to dzień Pawła Brożka, strzelec ponad 100 goli w Ekstraklasie po raz kolejny nie mógł się uporać z obroną gości.

76'
Roszada przeprowadzona przez trenera Górnika. Łukasz Madej zszedł, zmienił go Kurzawa.

75'
Druga korekta u gospodarzy. Za zmęczonego Burligę na boisko wszedł Rafał Boguski.

72'
Magiera wypatrzył w polu karnym Gergela, jego płaskie uderzenie z 14 metrów skutecznie wybronił Cierzniak.

70'
Zbyt agresywna walka Macieja Jankowskiego w polu karnym Górnika Zabrze. Arbiter odgwizdał przewinienie pomocnika.

68'
Adam Danch zmarnował 100% ! Arkadiusz Głowacki nieudolnie wybił piłkę głową, do niej dopadł Danch, który miał niemal całą bramkę dla siebie, ale jego uderzenie głową z najbliższej odległości odbiło się od słupka. Bez wątpienia najlepsza szansa dla gości.

66'
Zmiana w składzie Wisły. Crivellaro opuścił plac gry, w jego miejsce Maciej Jankowski.

65'
Marcin Borski zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

64'
Popovic przypadkowo trafiony piłką.

62'
Brożek znalazł się w dobrym miejscu, lecz jego brak zdecydowania wykorzystał Kopacz. Rzut rożny dla gospodarzy.

61'
Cierzniak skutecznie na przedpolu, bramkarz z ogromną łatwością wychwycił centrę Magiery z rzutu rożnego.

58'
Gergel wygrał pojedynek powietrzny z Guzmicsem, do pełni szczęścia zabrakło naprawdę niewiele.

56'
Grendel dobrze wypatrzył Gergela, jednak ten miał problemy z opanowaniem futbolówki, w wyniku czego gospodarze bez problemu oddalili zagrożenie od własnej bramki.

55'
Pozycja spalona Grendela.

53'
Crivellaro po raz kolejny miał okazję zgnębić Przyrowskiego, ale uderzenie z głębi 16-ki poleciało obok lewego słupka bramki.

51'
Gergel mógł się znaleźć w kapitalnej sytuacji do zmiany wyniku, lecz genialnym wyblokiem wykazał się Guzmics, który naprawił koszmarny błąd Arkadiusza Głowackiego.

50'
Niedokładne dośrodkowanie Mateusza Słodowego, futbolówka została wybita przez Burligę.

48'
Gospodarze często atakują sektor, za który jest odpowiedzialny Magiera.

46'
Magiera zblokował centrę Jovicia z prawego skrzydła . Korner dla zawodników Kazimierza Moskala.

46'
II połowa meczu!

45'
Koniec I części gry.

44'
Madej próbował dośrodkować z niemal linii końcowej, dobra interwencja wracającego Mączyńskiego.

41'
Niebezpieczeństwo pod bramką Cierzniaka po wybiciu futbolówki z rzutu rożnego, na szczęście dla Biały Gwiazdy Kopacz niedokładnie uderzył z powietrza.

40'
Jovic nieprzepisowo zatrzymał rywala, arbiter przyznał rzut wolny zabrzanom.

37'
Gergel bliski strzelenia drugiej bramki w tym spotkaniu, napastnik gości wykorzystał błąd Głowackiego, lecz kąśliwą próbę zza pola karnego pewnie wyłapał Cierzniak

35'
1-1! Akcja marzenie Górnika Zabrze! Magiera bardzo dobrze dośrodkował do Jeża, słowacki zawodnik efektownie piętką obsłużył Gergela, który płaskim strzałem z kilkunastu metrów pokonał bezradnego Cierzniaka.

33'
Profesorski wślizg Sadloka, były piłkarz Ruchu doskonale sczyścił rozpędzonego Słodowego.

32'
Faul w ofensywie Gergela, snajper Górnika nieczysto próbował wypracować sobie pozycję strzelecką.

30'
Nieudana próba Jeża z niełatwej pozycji, piłka po jego dotknięciu wylądowała na trybunach stadionu w Krakowie.

28'
Ciekawa akcja Wisły zbudowana lewą stroną, Sadlok posłał długie płaskie podanie do Crivellaro, ten momentalnie dośrodkował do Brożka, ale w ostatniej chwili futbolówkę wybił Kopacz.

26'
Chaos w szeregach obronnych Górnika! Jovic sprytnie wrzucił w kierunku Brożka, do jego zagrania nieoczekiwanie dotarł Crivellaro, ale tym razem już nie miał tyle szczęścia co kilka minut temu.

24'
1-0! Głupia strata Roberta Jeża na własnej połowie, błąd Słowaka skrzętnie wykorzystał Crivellaro, który pokusił się uderzyć z dystansu, strzał okazał się do nie obrony dla zaskoczonego (być może źle ustawionego) Przyrowskiego.

22'
Burliga bliski pokonania Cierzniaka, środkowy obrońca nie zrozumiał się ze swoim bramkarzem, na szczęście zgranie głową udało się sparować goalkeeperowi.

20'
Zblokowany strzał Crivellaro z 15 metra po ciekawym zagraniu od Pawła Brożka. Będzie rzut rożny dla Wisły.

19'
Rafał Kosznik stanął przed wyśmienitą szansą na zmianę wyniku, zawodnik Górnika otrzymał perfekcyjnie płaskie podanie od Jeża, ale uderzenie z głębi pola karnego dalekie od światła bramki.

18'
Kolejne spóźnione wejście Crivellaro, sędzia Borski oszczędził Brazylijczyka.

17'
Wiślacy opanowali centralną część murawy, Mączyński dobrze czyści pole.

14'
Kapitalny wślizg Guzmicsa w środku pola, stoper gospodarzy przerwał groźny kontratak rywala.

13'
Faul Gergela na Głowackim. Będzie świetna okazja do dośrodkowania dla Macieja Sadloka.

10'
Radosław Sobolewski zbyt agresywnie walczył o piłkę tuż przy linii bocznej boiska, poszkodowany w tej sytuacji Crivellaro.

9'
Zablokowana centra Grendela z lewej flanki , od wyrzutu z autu zabrzanie.

6'
Przyrowski popisał się kapitalnym wyjście z bramki, były gracz m.in. Groclinu wyśmienicie skrócił kąt Pawłowi Brożkowi. Genialne prostopadłe podanie Krzysztofa Mączyńskiego.

5'
Crivellaro popełnił przewinienie taktyczne na uciekającym Robercie Jeżu.

4'
Gergel faulowany na połowie rywala, od rzutu wolnego goście.

3'
Próba kombinacyjnego zagrania w wykonaniu Mączyńskiego w kierunku Pawła Brożka, jednak futbolówka posłana troszeczkę za mocno. Od bramki zacznie Przyrowski.

1'
Dobra akcja Białej Gwiazdy! Popovic dośrodkował z prawego skrzydła w pole karne Górnika, do piłki zagrywanej przez pomocnika doszedł Crivellaro, który minimalnie chybił w dogodnej sytuacji.

0'
Zaczynamy inauguracyjny mecz sezonu 2015/16 !

0'
Robert Warzycha tym meczem niejako zadebiutuje w roli pierwszego szkoleniowca( w poprzednich rozgrywkach piastował stanowisko dyrektora sportowego klubu).

0'
W letnim okienku transferowym Wisła Kraków straciła Semira Stilicia oraz Dariusza Dudkę.

0'
Pierwsze spotkanie w tym sezonie poprowadzi Marcin Borski.

0'
Ławka rezerwowa Wisły: Zając, Czekaj, Jankowski, Uryga, Boguski, Kuczak, Kujawa

0'
Ławka rezerwowa Górnika: Kasprzik, Baran, Skrzypczak, Szeweluchin, Kurzawa, Urynowicz, Cupriak

*'
Zapraszamy serdecznie na relację LIVE ze spotkania 1 kolejki T Mobile Ekstraklasy sezonu 2015/16: Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Początek o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online