Piast Gliwice - Termalica online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Termalica
1 : 0

Szmatuła - Klepczyński, Hebert , Osyra, Mraz - Szeliga(60' Musiolik), Murawski, Vacek, Badia(88' Mokwa) - Zivec - Nespor(70' Pietrowski)
Nowak - Fryc, Sołdecki, Markowski, Ziajka - Jarecki, Kaczmarczyk, Plizga, Kupczak(69' Kędziora), Biskup(44' Babiarz) - Paluchowski(76' Drozdowicz)

Mraz (28.)

Hebert (71.) żółta kartka
Vacek (85.) żółta kartka
Mokwa (90+3.) żółta kartka
Jarecki (44.) żółta kartka

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Termalica

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam serdecznie na nasze kolejne relacje z polskich boisk!

90+4'
Piast Gliwice zaczął nowe rozgrywki od zasłużonego zwycięstwa.

90+3'
Tomasz Mokwa ukarany żółtym kartonikiem za niesportowe zachowanie.

90+2'
Daleki wyrzut z autu autorstwa Fryca, lecz nikt z jego kolegów nie potrafił opanować podania.

90'
4 minuty szans dla Termaliki na zmianę losu tego spotkania.

88'
Zmiana. Mokwa wszedł na plac gry w miejsce Badii.

87'
Musiolik bliski podwyższenia wyniku, ale jego zagranie wślizgiem zostało w ostatniej chwili przecięte przez obronę.

86'
Niecelna główka Kędziory, który finalizował zagranie z kornera.

85'
Żółta kartka dla Vacka za ostry wślizg w nogi zawodnika Termaliki.

83'
Niezbyt nieudana wrzutka Mraza z rzutu wolnego.

82'
Spóźniony blok Dawida Plizgi.

80'
Bomba Vacka na bramkę Nowaka z dalszej odległości, na szczęście dla goalkeepera uderzenie zostało w odpowiednim momencie zblokowane.

78'
Emil Drozdowicz pomagał sobie ręką przy opanowaniu futbolówki. Paweł Gil momentalnie dostrzegł przewinienie napastnika.

76'
Zmiana. Paluchowski zszedł z boiska, okazję na pokazanie umiejętności dostał Drozdowicz.

74'
Jakiś uraz Szmatuły po efektownym wyjściu do piłki posłanej przez Plizgę.

74'
Badia został schwytany w pułapkę ofsajdową.

73'
Jarecki trafił w mur, nieudana próba z rzutu wolnego.

71'
Adrian Paluchowski otrzymał wyśmienite prostopadłe podanie od Plizgi, będąc w sytuacji sam na sam ze Szmatułą napastnik posłał piłkę nad poprzeczkę!

70'
Zmiana. Pietrowski w miejsce Nespora.

69'
Zmiana.Kędziora zameldował się na placu gry, zastąpił Kupczaka.

68'
Nespor zmarnował kapitalną szansę po bardzo dobrym podaniu od Musiolika, uderzenie snajpera obok lewego słupka bramki.

66'
19 przewinień Piasta na ten moment meczu.

65'
Efektowny strzał Zivca z woleja, zagrania jak efektowne tak niecelne. Futbolówka na trybunach.

63'
Nespor próbował groźnie zacentrował w pole karne, niestety jego zamiary rozczytali defensorzy debiutanta.

60'
Zmiana. Musiolik otrzymał szansę, zastąpił na placu gry Szeligę.

58'
Zivec niecelnie zamknął dynamiczną akcję swojego zespołu, niezłą centrą popisał się Badia, lecz już jego słoweński kolega główkował na bramkę mocno niecelnie.

56'
Świetny kontratak Piasta! Szmatuła daleko wybił piłkę, dopadł do niej Zivec, gracz dostrzegł znakomicie ustawionego Vacka w polu karnym gości, który stanął przed kapitalną okazję, ale w ostatniej chwili został zablokowany.

55'
Nakładka Osyry przed własnym polem karnym.

53'
Murawski w sposób nieprzepisowy powstrzymał rozpędzonego Jareckiego.

50'
Poprzeczka uratowała gości od straty drugiego gola po uderzeniu Badii! Nespor nieźle opanował futbolówkę, po czym zdecydował się ją wystawić hiszpańskiemu zawodnikowi, lecz jego techniczny strzał z kilkudziesięciu metrów trafił w poprzeczkę bramki!

48'
Dobry fragment gry Termaliki! Brakuje jednak podopiecznym Piotra Mandrysza dokładnego ostatniego podania.

47'
Niedokładna centra Mraza z rzutu wolnego.

46'
Jarecki nieprzepisowo zatrzymał Badię w niebezpiecznym sektorze boiska.

46'
II połowa spotkania.

45+2'
Koniec I części.

45+2'
Faul Mraza w środkowej strefie.

45'
2 minuty przedłużone do I połowy.

44'
Spóźniony atak Jareckiego w nogi Murawskiego. Żółta kartka dla zawodnika Termaliki. Historyczna kara.

44'
Zmiana. Kontuzjowany Biskup opuścił boisko, w jego miejsce Babiarz.

43'
Dobry rajd przez większą część boiska w wykonaniu Plizgi, jednak już finalny efekt akcji mocno nieudany.

40'
Bezpardonowy atak Kaczmarczyka na Murawskim. Paweł Gil przyznał stały fragment gry Piastowi.

38'
Adrian Klepczyński umiejętnie zaangażował się w akcję ofensywną Piasta, uderzenie bocznego obrońcy zostało skutecznie przyblokowane przez defensywę ekstraklasowego debiutanta.

36'
Ebert bliski szczęścia po znakomitym dośrodkowaniu Mraza z rzutu rożnego, zagranie głową stopera z najbliższej odległości tuż nad poprzeczką bramki.

35'
Zblokowane uderzenie Nespora zza pola karnego. Będzie kolejny korner.

32'
Zbyt głęboka wrzutka w wykonaniu Biskupa, futbolówkę z łatwością przechwycił Jakub Szmatuła.

31'
Nespor wykazuje się ogromną walecznością w polu karnym rywala. Rzut wolny dla Termaliki po przewinieniu snajpera Piasta.

28'
1-0! Doskonale rozegrany rzut rożny przez Vacka, niekonwencjonalne podanie w pole karne kapitalnie wykorzystał Mraz, który nieczystym uderzeniem z kilkunastu metrów w prawy dolny róg dał prowadzenie swojej ekipie.

26'
Bardzo dobre uderzenie Jareckiego z rzutu wolnego, strzał w prawy dolny róg z ogromnym trudem na rożny sparował Szmatuła.

24'
Adrian Paluchowski walecznie na połowie Piasta Gliwice, efekt - rzut wolny dla swojego klubu.

22'
Kupczak o mały włos nie pokonałby Nowaka, pomocnik Termaliki chciał wybić futbolówkę zagrywaną z rzutu wolnego przez Mraza. Na szczęście na posterunku był Nowak, który wyłapał futbolówkę.

21'
Fryc faulował Ziveca tuż przed polem karnym. Arbiter postanowił nie karać gracza żółtą kartką.

20'
Kompletnie nieudane dośrodkowanie Szeligi z lewej flanki.

19'
Wysoki pressing stosują zawodnicy Radoslava Latala.

17'
Ciekawa wizja prostopadłego podania Vacka do Nespora, do pełnego zadowolenia troszeczkę zabrakło.

15'
Mraz popełnił przewinienie taktyczne w środkowej strefie boiska.

14'
Dobra akcja gości! Kaczmarczyk groźnie zacentrował w pole karne Piasta, zagranie skutecznie próbował sfinalizować Jakub Biskup, lecz jego strzał głową w bezpiecznej odległości minął światło bramki.

11'
Inicjatywę przejęli gospodarze, ale skutecznie w swojej strefie pracują obrońcy Termaliki.

8'
Zivec już od samego początku próbuje grać kombinacyjnie, Słoweniec prostopadłymi podaniami stara się uruchomić Nespora.

6'
Kaczmarczyk niedokładnie zagrał w kierunku Fryca, który dobrze włączył się w akcję ofensywną swojego zespołu.

4'
Fryc upomniany przez arbitra za zbyt agresywną walkę o futbolówkę na połowie rywala. Rzut wolny dla Piastunek.

3'
Odważna decyzja Murawskiego o próbie zaskoczenia Nowaka z dalszej odległości, piłka zagrana przez pomocnika trafiła w trybuny stadionu.

2'
Zblokowana centra Szeligi z prawego skrzydła, dobra interwencja stopera gości.

1'
Fryc faulowany na własnej połowie przez Badię.

0'
Zaczynamy relację z ostatniego spotkania 1 kolejki!

0'
Dzisiejsze zawody poprowadzi pan Paweł Gil.

0'
Dla drużyny z Niecieczy będzie to debiut w najwyższej klasie rozgrywkowej !

0'
Ławka rezerwowa gości: Olszewski, Babiarz, Foszmańczyk, Wróbel, Pleva, Drozdowicz oraz Kędziora.

0'
Ławka rezerwowa gospodarzy: Rusov, Moskwik, Mokwa, Pietrowski, Dytko, Musiolik, Barisić.

*'
Zapraszamy serdecznie na relację LIVE ze spotkania 1 kolejki T Mobile Ekstraklasy sezonu 2015/16: Piast Gliwice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza KS
Początek o 18:0

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Termalica, to zapraszamy do śledzenia meczu online