Atletico Madryt - Milan online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Atletico Madryt
Milan
4 : 1

Courtois, Juanfran, Godin, Miranda, Filipe, Turan (77' Rodriguez), Gabi, Mario Suarez, Koke (80' Diego), Raul Garcia (72' Sosa), Diego Costa
Abbiati, Abate, Rami, Bonera, Emanuelson, Taarabt (50' Robinho), De Jong (78' Muntari), Essien (69' Pazzini), Kaka, Poli, Balotelli

Mecze na żywo: Atletico Madryt - Milan

90'
Ostatni gwizdek sędziego. Koniec meczu.

90'
Sędzia dolicza do spotkania 2 minuty.

90 '
Kaka strzelał z dystansu. Mocno ale wysoko ponad bramką.

85'
4:1! Sosa zagrywa w środek pola karnego a Diego Costa po raz drugi pokonuje Abbiatiego!

80'
Diego wchodzi za Koke.

78'
I ostatnia zmiana w Milanie. Muntari w miejsce De Jonga.

77'
Zmiana w Atletico. Rodriguez wchodzi w miejsce Turana.

74'
Żółta kartka dla Robinho za faul na Gabim

72'
Raul Garcia opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Jose Sosa.

70'
GOOOL!! Raul Garcia podwyższa wynik na 3:1! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Gabiego.

69'
Zmiana w Milanie. Essien schodzi, w jego miejsce wchodzi Pazzini.

66'
Robinho wpada w pole karne atletico i oddaje nieprzyjemny strzał ale bramkarz broni jedna ręką.

62'
Rzut rożny dla atletico. Piłkę odbierają obrońcy ale ta wraca do graczy atletico. Niebezpiecznie strzelał Miranda ale Abbiati spokojnie łapie piłkę.

59'
Rzut wolny dla Milanu. Do piłki podchodzi Mario Balotelli ale footballowka poszybowała wysoko nad bramką.

57'
Mario Suarez ucierpiał w zderzeniu z Essienem. Konieczna była pomoc lekarzy, zawodnik atletico ma rozciętą głowę.

52'
Abate niebzpiecznie dośrodkowywał ale Courtois szybko zainterweniował.

47'
Po rzucie karnym dla Milanu gracze atletico zaatakowali kontrą. Gabi strzelał ale piłka otarła się o słupek i wyszła poza boisko.

46'
Od razu pierwsza akcja atletico. Próbował Diego Costa ale niecelnie.

45'
Na początek drugiej połowy Robinho zmienia Taarabta.

45'
Mamy koniec pierwszej połowy.

45'
Żółta kartka dla Balotelliego.

45'
Sędzia dolicza 3 minuty.

43'
Turan znów próbował strzału z dystansu ale Abbiati łapie piłkę.

39'
Druga bramka dla Atletico!! Arda Turan posyła szybką piłkę z dystansu prosto w siatkę.

35'
Po dośrodkowaniu w pole karne Kaka posyła piłkę ponad bramką.

34'
Emanuelson dośrodkowuje do Ramiego ale piłka wybita przez graczy atletico. Mamy rzut rożny.

30'
Balotelli faulował Mario Suareza.

29'
Abate próbował strzału z dystansu ale piłka przeleciała wysoko ponad bramką gospodarzy.

26'
Kaka!! Remis! Po podaniu Poliego.

23'
Po długim podaniu Balotelli posyła piłkę w rękawice bramkarza atletico.

20'
Filipe Luis pośrodkowywał płasko w pole karne. Piłka wybita przez obrońców Milanu.

15'
Rzut wolny dla Milanu po faulu na Balotellim. Do piłki podchodzi Balotelli ale trafia w mur.

13'
Emanuelson dośrodkowywał w pole karne ale poradzili sobie obrońcy Milanu.

9'
Rzut wolny dla Altletico. Koke dośrodkowywał ale strzał niecelny.

8'
Rami, żółta kartka

4'
Żółta kartka dla Raula Garcia za faul na Balotellim.

3'
Gool!! Diego Costa! Po dośrodkowaniu Koke.

1'
Rozpoczynamy spotkanie w Madrycie.

1'
Sędzia główny : Mark Clattenburg

1'
Ławki Rezerwowych
Altetico: Aranzubia, Alderweireld, Insua, Rodriguez, Dosa, Diego, Villa
Milan: Amelia, De Sciglio, Mexes, Zaccardo, Muntari, Robinho, Pazzini

'
Śledź mecz Atletico Madryt - Milan na żywo. Początek relacji LIVE we wtorek o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Atletico Madryt - Milan, to zapraszamy do śledzenia meczu online