Cracovia - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Pilarz - Wołąkiewicz(60' Zjawiński), Polczak, Sretenović, Deleu - Covilo(56' Budziński), Dąbrowski, Cetnarski, Wójcicki, Rakels(80' Diabang) - Jendrisek
Cierzniak - Sadlok(51' Burliga), Guzmics, Głowacki, Jović - Mączyński, Uryga, Popović, Cywka, Boguski - Brożek(81' Jankowski)

Mecze na żywo: Cracovia - Wisła Kraków

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam na nasze kolejne relacje z polskich boisk.

90+4'
Pierwsza połowa dostarczyła nam wielu emocji, z kolei druga odsłona troszeczkę zawiodła. Remis w moim odczuciu jest wynikiem sprawiedliwym.

90+3'
Faul taktyczny Wójcickiego na Jankowskim. Arbiter wyciągnął żółty kartonik.

90+2'
Guzmics o włos od pokonania własnego bramkarza, węgierski zawodnik próbował głową wybić piłkę wybitą przez Cetnarskiego, na szczęście dla gości futbolówka wylądował obok prawego słupka.

90'
4 minuty dłużej pograją obie ekipy.

88'
Cierzniak popisał się doskonałą interwencją po uderzeniu Zjawińskiego z rzutu wolnego. Piłka w rękawicach bramkarza.

87'
Niewłaściwe zachowanie Arkadiusza Głowackiego tuż przed polem karnym, stoper gości w bezmyślny sposób sfaulować Diabanga. Żółta kartka dla Głowackiego.

85'
Diabang mógł zmienić wynik spotkania, ale napastnik Cracovii nie potrafił sforsować defensywy Wisły, która moment wcześniej popełniła kardynalny błąd w ustawieniu.

83'
Zmiana. Kontuzjowany Mączyński opuścił już boisko, w jego miejsce Crivellaro.

82'
Kontuzja Krzysztofa Mączyńskiego.

81'
Zmiana. Maciej Jankowski zastąpił zmęczonego Pawła Brożka.

80'
Zmiana. Rakels już na ławce rezerwowej, Diabang na ostatnie 10 minut.

77'
Spóźniony atak Jovicia, Słoweniec nieczysto potraktował Deleu. Krzysztof Jakubik pokazał obrońcy Wisły żółtą kartkę.

75'
Marcin Budziński spróbował zaskoczyć Cierzniaka strzałem z dalszej odległości, zamiary pomocnika świetnie rozczytał blok defensywny gości.

74'
Guzmics walecznie na połowie przeciwnika, ambicja Węgra nagrodzona stałym fragmentem gry - rzut rożny.

72'
Paweł Brożek dał się przechytrzyć obronie Pasów, zdobywca ponad 100 bramek w polskiej lidze złapany na ofsajdzie.

71'
56% - 44% w statystyce posiadania futbolówki w meczu.

70'
Jović kapitalnie powstrzymał Rakelsa we własnym polu karnym. Będzie kolejny rzut rożny dla Cracovii.

68'
Zablokowana bomba Dariusza Zjawińskiego z dystansu. Korner dla gospodarzy dzisiejszego meczu.

65'
Bezpardonowy atak Łukasza Burligi w nogi przeciwnika. Żółta kartka dla bocznego obrońcy.

63'
Wysoko ustawieni zawodnicy Jacka Zielińskiego.

60'
Zmiana. Dariusz Zjawiński wszedł na boisko, zmienił na nim Wołąkiewicza.

58'
Żółtą kartkę obejrzał Dąbrowski za faul taktyczny w środkowej strefie.

56'
Zmiana w składzie Pasów. Marcin Budziński zastąpił Miroslava Covilo.

55'
Jendrisek oddał niebezpieczny strzał głową, jednak do pełni szczęścia troszeczkę zabrakło.

54'
Niedokładne prostopadłe podanie Covilo w kierunku Cetnarskiego. Od wyrzutu z autu goście.

53'
Przewinienie w ofensywie Jendriska, słowacki gracz w sposób niedozwolony walczył o piłkę z Arkadiuszem Głowackim.

51'
Zmiana. Za Sadloka na plac gry wszedł Burliga.

50'
Rakels popychany przez Cywkę, rzut wolny dla Pasów.

47'
Deleu wygrał pojedynek indywidualny z Pawłem Brożkiem, snajper Wisły usiłował założyć rywalowi "siatkę".

47'
Dąbrowski faulowany w bocznym sektorze boiska.

46'
II połowa meczu!

45'
Koniec I części.

44'
Covilo przed znakomitą szansą, pomocnik Cracovii otrzymał zaskakujące podanie w polu karnym Wisły, pogubiony Covilo chybionym uderzeniem z bliska trafił w prawy słupek.

42'
Kolejna decyzja Rakelsa o uderzeniu z dystansu, piłka kopnięta przez skrzydłowego nad bramką Cierzniaka.

41'
Rafał Boguski ukarany żółtym kartonikiem za nieudany wślizg w nogi przeciwnika.

39'
Jovic nieźle zacentrował w pole karne, najprzytomniej w nim zachował się Boguski, ale strzał napastnika bez problemu wyłapał Krzysztof Pilarz.

37'
Strzał wślizgiem Macieja Sadloka, który starał się zamknąć akcję ofensywną swojego zespołu.

34'
Kompletnie nieudane huknięcie Rakelsa z 20 metrów, futbolówka po tej próbie wylądowała na trybunach stadionu.

33'
Rafał Boguski padł w 16-ce Cracovii, zawodnicy Białej Gwiazdy reklamują rzut karny.

30'
Soczysta próba Krzysztofa Mączyńskiego z dalszej odległości, piłka opuściła plac gry.

28'
Zablokowane uderzenie zza pola karnego Mączyńskiego. Korner dla Wisły Kraków.

26'
Mieliśmy przerwę w relacji z powodów technicznych za którą Państwa przepraszamy.
Niezła centra Jovicia z prawego skrzydła, do zagrania doszedł Paweł Brożek, strzał z kilkunastu metrów obronił pewnie Pilarz.

12'
1-1 Mateusz Cetnarski skrzętnie wykorzystał ogromny błąd Arkadiusza Głowackiego we własnej strefie, doświadczony obrońca próbował głową podać piłkę Cierzniakowi, niestety dla niego dopadł do futbolówki Cetnarski i pokonał bezradnego goalkeepera.

3'
0-1! Mączyński najprzytomniej zachował się w polu karnym Cracovii po stałym fragmencie gry, uderzenie pomocnika gości nie do obrony dla Krzysztofa Pilarza.

0'
Przepraszamy za opóźnienia, problemy techniczne.

0'
Garść statystyk dotyczących zawodów, które rozpoczną się za 20 minut.

0'
Historyczny bilans Derbów Krakowa: 61 zwycięstw Cracovii - 43 remisy - 85 wygranych Wisły

0'
190 Derby Krakowa poprowadzi Krzysztof Jakubik.

0'
Ławka rezerwowa Cracovii: Sandomierski, Rymaniak, Budziński, Szewczyk, Kapustka, Zjawiński, Diabang

0'
Ławka rezerwowa Wisły Kraków: Zając, Burliga, Jankowski, Kuczak, Kujawa, Żemło, Crivellaro

*'
Zapraszamy serdecznie na relację LIVE ze spotkania 2 kolejki T - Mobile Ekstraklasy: Cracovia - Wisła Kraków
Początek o 20:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online