Lech Poznań - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Burić – Kędziora, Kadar, Kamiński, Douglas – Trałka, Dudka – Jevtić(61' Lovrencsics), Hamalainen(74' Thomalla), Pawłowski(69' Formella) – Robak
Marić - Wojtkowiak, Janicki, Maloca, Wawrzyniak - Łukasik, Borysiuk - Makuszewski(67' Mak), Mila(60' Nazario), Buksa - Wiśniewski(46' Kuświk)

Mecze na żywo: Lech Poznań - Lechia Gdańsk

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę.

90+4'
Lech Poznań wygrał bardzo ciężkie spotkanie.

90+3'
Burić dobrze wyszedł do wrzutki Bruno Nazario.

90+2'
2-1! Przepiękna akcja Lecha na jeden kontakt, Formella obsłużył wyśmienitym podaniem Marcina Robaka, który z najbliższej odległości pokonał bezradnego Maricia.

90'
240 sekund dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

89'
Zblokowane huknięcie Formelli z 20 metra.

87'
Marcin Robak popychany przez Rafała Janickiego. Rzut wolny dla gospodarzy dzisiejszych zawodów.

84'
Barry Douglas w dość zaskakujący sposób doszedł do sytuacji strzeleckiej, kopnięcie z lewego sektora pola karnego skutecznie odbił Marić.

82'
Inicjatywę przejęła gdańska Lechia.

79'
Nieczysta walka Kuświka z Douglasem, żółta kartka dla snajpera gości.

78'
Bombowe zagranie Lovrencsicsa z głębi pola karnego, potężny strzał dobrze przed siebie sparował Marić.

75'
1-1! Janicki ośmieszył Kadara, który łatwo dał się pokonać w pojedynku powietrznym, uderzenie głową trafiło w prawe okienko bramki.

74'
Zmiana. Hamalainen (strzelec gola w tym meczu) już na ławce rezerwowej, na boisku Thomalla.

73'
Skuteczna interwencja Buricia na przedpolu, bośniacki goalkeeper wypiąstkował centrę z rzutu rożnego.

71'
Michał Mak próbował wykorzystać skrzętnie niedobre ustawienie defensywy Lecha, zagranie zza pola karnego wyłapał na raty Burić.

69'
Zmiana w składzie gospodarzy. Formella zastąpił na murawie Pawłowskiego.

67'
Zmiana. Makuszewski opuścił plac gry, w jego miejsce Mak.

66'
Makuszewski podcięty przez Lovrencsicsa. Żółty kartonik dla Węgra.

64'
Adam Buksa wzięty w kleszcze, rzut wolny dla jego zespołu.

62'
Pawłowski przewrócony w polu karnym, Daniel Stefański niewzruszony tym wydarzeniem.

61'
Zmiana przeprowadzona przez Macieja Skorżę. Lovrencsics w miejsce Jevticia.

60'
Druga roszada u gości. Sebastiana Milę na placu gry zmienił Bruno Nazario.

58'
Żółta kartka dla Buksy za bezpardonowy wślizg w nogi Dudki. Zdarzenie miało miejsce w środku pola.

57'
Marcin Robak runął w pole karne, jednak gwizdek Daniela Stefańskiego milczy.

56'
Świetny rajd Wojtkowiaka prawym skrzydłem, boczny obrońca nieźle zacentrował, ale w ostatniej chwili Kędziora przeciął dośrodkowanie.

54'
Na pozycji spalonej został schwytany Grzegorz Kuświk.

52'
Bomba Borysiuka z dalszej odległości, futbolówka po tym zagraniu wylądowała minimalnie nad poprzeczką.

51'
Kolejny pojedynek Douglasa z Buksą. Rzut wolny dla gości.

50'
Buksa padł w polu karnym Lecha po starciu z Douglasem, arbiter główny postanowił, że nie przyzna rzutu karnego dla Lechii.

48'
Kędziora zbyt agresywnie walczył o futbolówkę z Makuszewskim, obrońca Lecha miał szczęście, że nie otrzymał kartki za przewinienie.

46'
Groźny strzał Jevticia z 20 metra, ale znakomitą robinsonadą popisał się Marić, który efektownie wyłapał piłkę.

46'
Druga połowa spotkania!
Zmiana w składzie Lechii. Nowy nabytek gości, czyli Grzegorz Kuświk wszedł na boisko za Piotra Wiśniewskiego.

Garść statystyk po pierwszych 45 minutach.

45'
Koniec I części gry.

43'
Maloca bliski szczęścia! Stoper gdańskiej ekipy najlepiej się zachował w 16-ce Lecha i oddał groźne uderzenie na bramkę, piłka posłana głową jednak zbyt wysoko.

41'
Makuszewski wykazał się sprytem, faul Kadara w pobliżu własnego pola karnego.

40'
Janicki wygrał pojedynek główkowym z Robakiem, który próbował zamknąć dośrodkowanie z rzutu rożnego.

37'
Znów Marić uratował Lechię przed stratą gola! Marcin Robak ponownie stanął przed znakomitą szansę, lecz po raz kolejny jego strzał z kilku metrów w sam środek bramki wyśmienicie odbił Marić.

36'
Kolejna próba z dystansu popularnego "Wiśni", ale tak jak w poprzednim przypadków owa próba zakończyła się fiaskiem.

35'
Jevtić sprytnie chciał się urwać Borysiukowi, lecz kapitalnie na posterunku były zawodnik m.in. Legii

33'
Kamiński dobrze w defensywie, środkowy obrońca świetnie przyblokował jednego z zawodników Lechii przy stałym fragmencie gry.

32'
Sebastian Mila faulowany na połowie Lecha Poznań.

27'
Oryginalnie rozegrany rzut wolny przez gości, lecz strzał Borysiuka został skutecznie zblokowany.

26'
Kolejny spóźniony wślizg graczy z Poznania. Poszkodowany Maciej Makuszewski.

25'
Zbyt agresywna walka Douglasa o piłkę. Sędzia Stefański odgwizdał przewinienie.

23'
Pozycja spalona Szymona Pawłowskiego.

21'
Nieprzepisowy blok Łukasza Trałki, od rzutu wolnego podopieczni Jerzego Brzęczka.

18'
1-0! Hamalainen wykorzystał dziecinny błąd Malocy przy rozegraniu piłki, fiński pomocnik zupełnie nieatakowany oddał płaski strzał z kilkudziesięciu metrów, futbolówka kopnięta w lewy dolny róg najpierw trafiła w słupek, po czym całkowicie przekroczyła linię bramkową.

16'
Niebezpieczne zagranie wślizgiem w wykonaniu Dariusza Dudki, doświadczony piłkarz nieczysto zaatakował Łukasika. Pierwsza żółta kartka w tym meczu.

15'
Kadar wykazał się doskonałą interwencją we własnej strefie, stoper gospodarzy wyblokował Macieja Makuszewskiego.

13'
Odważna decyzja Piotra Wiśniewskiego o pokonaniu bramkarza zagraniem zza pola karnego, ale na nieszczęście kibiców Lechii futbolówka znalazła się obok prawego słupka.

11'
Hamalainen groźnie zacentrował w pole karne Lechii, lecz do pełnego sukcesu zabrakło minimalnie precyzji.

9'
Ciekawa próba Buksy z dalszej odległości, jednak uderzenie z kilkudziesięciu metrów bez największego problemu wyłapał Jasmin Burić.

7'
Genialne prostopadłe podanie Pawłowskiego w kierunku Robaka, napastnik dobrze uwolnił się spod opieki rywali, będąc w wybornej sytuacji przegrał pojedynek z Mariciem, który perfekcyjnie wybronił strzał byłego gracza Pogoni Szczecin.

5'
Niedokładny cross w wykonaniu Ariela Borysiuka, futbolówka posłana w prawy sektor przekroczyła linię boczną.

3'
Kapitalne wyjście z bramki Buricia, który zgarnął niebezpieczne dośrodkowanie Sebastiana Mili z lewego skrzydła.

2'
Adam Buksa w nieprzepisowy sposób powstrzymywał Dariusza Dudkę. Pierwszy rzut wolny dla Lecha Poznań.

*'
Startujemy z ostatnim dzisiejszym meczem ligowym!

*'
W poprzednich rozgrywkach Lech Poznań trzykrotnie pokonał Lechię Gdańsk.

*'
Najciekawsze fakty o nadchodzących zawodach

*'
Do sędziowania tego spotkania został wyznaczony Daniel Stefański.

*'
Ławka rezerwowa gości: Budziłek, Mak, Nazario, Dźwigała, Vranjes, Kuświk, Stolarski

*'
Ławka rezerowa gospodarzy: Gostomski, Ceesay, Tetteh, Wilusz, Formella, Lovrencsics, Thomalla

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu: Lech Poznań - Lechia Gdańsk.
Początek o 20:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online