Górnik Łęczna - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Górnik Łęczna
2 : 1

Prusak - Mierzejewski, Szmatiuk, Bożić, Leandro - Nowak(46' Sasin), Nikitović, Piesio(86' Bonin), Poźniak - Cernych, Świerczok(53' Śpiączka)
Przyrowski - Magiera, Kopacz, Danch, Słodowy(78' Cupriak) - Kosznik, Sobolewski, Grendel, Jeż(67' Kurzawa) - Madej(87' Iwan), Gergel

Mecze na żywo: Górnik Łęczna - Górnik Zabrze

90+4'
Koniec jakże szalonego spotkania!
Gospodarze dzięki wygranej awansowali na 3 pozycję w ligowej tabeli.

90+3'
Bonin doskonale przeciął zagranie Grendela, który próbował uruchomić skrzydłowego.

90+2'
Prusak dobrze na przedpolu, doświadczony goalkeeper skutecznie wyszedł do zawiesiny zawodników z Zabrza.

90'
240 sekund na zmianę wyniku dla obu ekip.

89'
Iwan na pozycji spalonej.

89'
Gra na aferę stosują goście dzisiejszego spotkania.

87'
Zmiana. Łukasz Madej opuścił murawę, w jego miejsce Bartosz Iwan.

86'
Zmiana. Grzegorz Bonin za Grzegorza Piesia.

85'
Spóźniony atak na piłkę w wykonaniu Śpiączki. Kolejna żółta kartka dla gracza z Łęcznej.

83'
Adam Danch obejrzał żółtą kartkę za zbyt agresywną walkę o futbolówkę.

82'
2-1! Przepiękna akcja zapoczątkowana przez Pawła Sasina, który doskonale włączył się do ofensywy, zmiennik Nowaka dośrodkował w pole karne, do jego zagrania dotarł Śpiączka i efektownym wślizgiem pokonał Przyrowskiego.

78'
Wymuszona zmiana u gości. Za kontuzjowanego Słodowego na plac gry wszedł Cupriak.

77'
Słodowy leży na murawie. Boczny obrońca nabawił się urazu w trakcie walki o piłkę z Leandro.

75'
Piłka w siatce! Magiera perfekcyjnie obsłużył Gergela, ten pokonał Prusaka z najbliższej odległości, ale gol nie został uznany. Sędzia Boniek podniósł chorągiewkę.

73'
Spóźnione wejście Grendela w nogi Leandro. Arbiter momentalnie wyciągnął żółtą kartkę.

72'
Madej w przypadkowy sposób oddał niebezpieczny strzał, futbolówka po drodze została jeszcze dotknięta przez defensywę Łęcznian i opuściła boisko.

70'
Żółty kartonik dla Leandro za faul na Madeju.

69'
Dobry rajd Cernycha, niestety dla kibiców gospodarzy zagranie z lewego sektora zostało zblokowane.

67'
Przed tym zdarzeniem dokonana została zmiana. Rafał Kurzawa zastąpił Roberta Jeża.

67'
Madej o włos od zdobycia gola, strzał głową minimalnie obok prawego słupka.

66'
Wyśmienity powrót do obrony Cernycha, snajper gospodarzy zablokował dośrodkowanie Magiery.

63'
Słodowy wybił na korner wrzutkę Nikitovicia.

61'
Sebastian Przyrowski popisał się znakomitym czytaniem gry, bramkarz w stylu Neuera uprzedził Śpiączkę.

59'
Grendel zmarnował okazję na dobry kontratak, jego wrzutka z lewego skrzydła minęła wszystkich zawodników w polu karnym gospodarzy.

57'
Magiera sfaulował Leandro w środkowej strefie boiska.

55'
Sasin doskonale przeciął podanie Gergela do aktywnego Madeja, piłka po przecięciu opuściła plac gry.

53'
Zmiana. Jakub Świerczok już na ławce, w jego miejsce Bartosz Śpiączka.

51'
1-1! Chaos w 16-ce Łęcznian wykorzystał Gergel, który najprzytomniej zachował się po wybiciu piłki z rzutu rożnego przez Magierę, napastnikowi udało się nieźle opanować futbolówkę i posłać ją później do siatki.

50'
Dobra interwencja Świerczoka w defensywie, snajper wślizgiem przeciął dośrodkowanie z rzutu wolnego.

48'
Przewinienie taktyczne Cernycha.

47'
Śmiały początek drugiej części w wykonaniu zawodników z Zabrza, lecz gospodarze skutecznie oddalają zagrożenie.

46'
II cześć spotkania.

46'
Zmiana. Paweł Sasin w miejsce Tomasza Nowaka.

45+2'
Koniec I części gry. Jak na razie oglądamy świetne widowisko.

45+1'
Kompletnie chybione uderzenie Słodowego z kilkudziesięciu metrów, piłkę spokojnie mógł odprowadzić Prusak.

45'
2 minuty doliczone.

44'
Ciekawa akcja gości! Grendel stanął przed dobrą szansę na skuteczne uderzenie zza pola karnego, jednak ofiarnie wślizgiem zagranie zblokowali gospodarze.

43'
Świerczok w nieprzepisowy sposób powstrzymał przeciwnika.

40'
Starcie Kopacza z Świerczokiem. Rzut wolny dla graczy Roberta Warzychy.

38'
Szanse się wyrównały! Kosznik obejrzał drugi żółty kartonik, jubilat został ukarany za prowokowanie przeciwnika.

37'
Czerwień dla Mierzejewskiego! Obrońca gospodarzy uderzył Rafała Kosznika.

36'
Nakładka Bozicia w środkowej strefie. Poszkodowany Radosław Sobolewski.

35'
Spalony jednego z zawodników Górnika Zabrze.

34'
Świerczok wzięty w kleszcze, lecz arbiter nie dopatrzył się złamania przepisów.

32'
Nie ma dziś łatwo Jakub Świerczok. Kolejny raz został złapany na ofsajdzie.

30'
Madej niecelnie z powietrza, zawodnik gości próbował zamknąć centrę z lewego skrzydła.

28'
Piesio wykorzystał genialne dośrodkowanie Nikitovicia, ale gol został nieuznany, ponieważ znajdował się na spalonym.

26'
Niecelny cross Tomasza Nowaka ze środkowej strefie, adresatem zagrania był Grzegorz Piesio.

25'
Rafał Kosznik dzisiejszym spotkaniem zalicza piękny jubileusz - 100 spotkań na poziomie najwyższej klasy rozgrywkowej!

24'
Sobolewski blisko szczęścia, jednak doświadczony pomocnik minął się z piłką, która była zagrywana z rzutu wolnego.

23'
Faul taktyczny Nikitovicia na własnej połowie.

22'
Jakub Świerczok po raz kolejny na spalonym.

21'
Daleki wyrzut z autu Słodowego, futbolówkę wybili z własnej strefy obrońcy z Łęcznej.

18'
Górnik Łęczna w natarciu! Co chwilę możemy oglądać liczne centry w pole karne.

16'
1-0! Fenomenalna akcja gospodarzy! Dośrodkowanie z prawego skrzydła świetnie opanował Świerczok, który bez największego namysłu wystawił futbolówkę Poźniakowi, a ten jeszcze zwiódł jednego obrońcę i płaskim uderzeniem zaskoczył Przyrowskiego.

15'
Aktywniejszy w ostatnich minutach jest Leandro, kolejna wrzutka została jednak zblokowana.

14'
Kopacz o włos był od pokonania własnego bramkarza, stoper nieczysto trafił w piłkę, na szczęście dla gości na posterunku dobrze Przyrowski.

12'
Zbyt głębokie dośrodkowanie Madeja z lewej flanki. Będzie szansa na kontratak.

10'
Kolejny ofsajd gospodarzy, tym razem linię złamał Cernych.

9'
Rafał Kosznik ukarany żółtym kartonikiem za niebezpieczny atak na rywalu.

8'
Piesio kapitalnie zagrał do dobrze ustawionego Poźniaka, który najpierw sprytnie minął przeciwnika, ale strzał z kilkunastu metrów katastrofalny. Futbolówka trafiła obok prawego słupka.

7'
Odważniejsze próby piłkarzy Roberta Warzychy.

5'
Pierwszy strzał na bramkę w wykonaniu zabrzan, Gergel nieźle się urwał spod opieki obrońców, lecz uderzenie głową poleciało obok prawego słupka.

4'
Jakub Świerczok na pozycji spalonej. Sędzia boczny momentalnie zasygnalizował przewinienie byłego gracza Zawiszy Bydgoszcz.

2'
Grzegorz Piesio miał dobrą szansę na groźne dośrodkowanie, ale jego zagranie z prawego skrzydła wybił stoper gości.

1'
Niedokładne długie wgranie Macieja Szmatiuka, od autu bramkowego Sebastian Przyrowski.

*'
Spotkanie w Łęcznej rozpoczęte!

*'
Wiedzieliście o tym ?

*'
Dzisiejszy mecz poprowadzi Paweł Raczkowski.

*'
Ławka rezerwowa Górnika Łęczna: Rodić, Sasin, Bednarek, Pruchnik, Pitry, Śpiączka, Bonin

*'
Ławka rezerwowa Górnika Zabrze: Kasprzik, Szeweluchin, Cupriak, Iwan, Kurzawa, Przybylski, Urynowicz

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu 2 kolejki T-Mobile Ekstraklasy: Górnik Łęczna - Górnik Zabrze
Początek o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Łęczna - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online