Lechia Gdańsk - Juventus Turyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Juventus Turyn
1 : 2

Budziłek(46' Bąk) - Stolarski(53' Wojtkowiak), Rudinilson, Chrzanowski, Marković - Pawłowski, Łukasik(53' Vranjes), Dźwigała, Wiśniewski(46' Kuświk)(76' Buksa), Mak - Haraslin
Buffon(57' Neto) - Rugani, Bonucci, Chiellini(7' Caceres) - Lichsteiner, Sturaro(74' Tello), Khedira, Pogba, Padoin - Zaza, Dybala(46' Morata)(71' Cerri)

Buksa (82.)
Pogba (4.)
Mandzukic (90.)

Wiśniewski (33.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Juventus Turyn

90+2'
Dziękuje pięknie Państwu za uwagę i zapraszam na nasze kolejne relacje.

90+2'
Lechia naprawdę zaskoczyła w drugiej odsłonie, ale zabrakło piłkarskiego cwaniactwa w końcowej fazie meczu.

90+1'
Zablokowana bomba z dystans, która została posłana przez Vranjesa.

90'
60 sekund dłużej potrwa Super Mecz.

90'
1-2! Mario Mandzukic doskonale opanował dośrodkowanie z prawego skrzydła, będąc w polu karnym wykorzystał błąd dwóch obrońców i mocnym uderzeniem pod poprzeczkę zmienił wynik tego meczu.

87'
Vitale swoim nieudolnym dryblingiem nie dał szans pokazania kunsztu bramkarskiego Mateuszowi Bąkowi. Wcześniej piłkarze Juve przeprowadzili składną akcję.

84'
Nieudane rozpoczęcie gry przez Neto, jednak gracze Lechii nie potrafili skarcić bramkarza włoskiej drużyny.

82'
1-1! Genialna akcja Nazario z Buksą, ten pierwszy obsłużył swojego kolegę wyśmienitym podaniem z piętki, a Adam Buksa strzałem w prawy dolny róg nie dał szans Neto.

80'
Evra dobrze zblokował strzał Makuszewskiego z głębi pola karnego.

79'
Janicki ucierpiał w trakcie swojej interwencji w bloku defensywnym.

77'
Makuszewski faulowany w środkowej strefie boiska.

76'
Adam Buksa zameldował się na placu gry, a zmienił na nim Grzegorza Kuświka.

74'
Tello w miejsce Sturaro.

73'
Cerri łatwo przeszedł obronę Lechii i oddał mocne uderzenie z niełatwej pozycji, skuteczną interwencją na refleks wykazał się Mateusz Bąk.

71'
Cerri zastąpił na placu gry Moratę.

71'
Spalony Grzegorza Kuświka.

70'
Mila kapitalnie odegrał do Makuszewskiego, skrzydłowy zdecydował się szybko strzelić na bramkę, lecz dobrze na posterunku goalkeeper Lechii.

69'
Odważna decyzja Vranjesa o uderzeniu z kilkudziesięciu metrów, zagranie spokojnie wzrokiem odprowadził Neto.

67'
12 - 11 w statystyce ilości popełnionych przewinień.

66'
Mila próbował kończyć kombinacyjną akcję swojego klubu, lecz będąc w polu karnym stracił równowagę, ten fakt szybko wykorzystali obrońcy gości.

65'
Dużo zmian w składzie Lechii Gdańsk!

63'
Zmiana. Khedira już na ławce, na boisku Vitale.

61'
Kolejny spalony zawodników z Turynu, tym razem najbliżej bramki w momencie podania był Morata.

60'
Khedira w nieprzepisowy sposób zatrzymany przez Pawłowskiego.

58'
Pierwsza kapitalna robinsonada Neto w tym spotkaniu, nowy zawodnik wypiąstkował groźny strzał jednego z graczy Lechii z dystansu.

57'
Zmiana. Buffon otrzymuje owacje na stojąco, zastępuje go Neto.

56'
Wojtkowiak wygrał pojedynek z Caceresem
, lecz jego dogranie w pole karne zdecydowanie niedokładne.

55'
Pawłowski zmarnował doskonały kontratak, skrzydłowy pomocnik niedokładnie przyjął podanie od Vranjesa, błąd momentalnie wykorzystali defensorzy Juventusu Turyn.

53'
Podwójna zmiana.
Wojtkowiak w miejsce Stolarskiego oraz Vranjes za Łukasika.

50'
Instynktowna interwencja Mateusza Bąka po uderzeniu z najbliższej odległości Moraty, napastnikowi piłkę wrzucił Evra z lewego skrzydła.

47'
Nieudany strzał Moraty z rzutu wolnego, futbolówka poleciała nad bramką Bąka.

46'
II połowa spotkania.

45'
Koniec I części meczu!

44'
Dybala złapany na ofsajdzie.

44'
Faul w ofensywie Pawła Stolarskiego.

43'
Bomba Wiśniewskiego z rzutu wolnego, Gigi Buffon musiał wypiąstkować próbę ponad poprzeczkę.

41'
Nakładką zagrał Zaza.

40'
Słupek uratował Buffona! Łukasik dośrodkował w pole karne, jeden z jego kolegów zamykał zagranie, ale do pełni szczęścia zabrakło naprawdę niewiele.

37'
Genialny odbiór Pawła Stolarskiego. Interwencja dużo kosztowała młodego gracza, obecnie jest opatrywany przez sztab medyczny gdańskiego klubu.

35'
Ciekawa akcja Wiśniewskiego z Dźwigałą, strzał tego drugiego zza pola karnego jednak troszeczkę niedokładny.

33'
Nieudany wślizg Piotra Wiśniewskiego w nogi Padoina. Sędzia ukarał pomocnika żółtym kartonikiem.

32'
Świetny przechwyt Pawłowskiego, lecz znów do jej posiadania powrócili goście.

29'
Co za akcja Juventusu!
Pięknym rajdem popisał się Caceres, który minął dwóch przeciwników, następnie w zamieszaniu w szesnastce Lechii najlepiej odnalazł się Dybala, ale jego próbę lobu obronił bramkarz Lechii.

27'
Zablokowana centra Markovicia z lewego skrzydła.

26'
Na jakąś wadę piłki narzekali gracze obu ekip, za chwilę powinni grać już nową futbolówką.

25'
Bonucci postanowił nie ryzykować i wybił piłkę głową na rzut rożny.

24'
Wiśniewski podcięty przez Pogbę. Francuski gwiazdor dał się oszukać legendzie Lechii.

23'
Zupełnie niekryta lewa flanka przez zawodników Lechii.

21'
Kąśliwe zagranie Pogby z kilkudziesięciu metrów w prawy dolny róg, piłkę z wielkim trudem na rożny sparował Budziłek.

18'
Khedira próbował mocno uderzyć na bramkę, strzał niemieckiego pomocnika zblokowali ofiarnie piłkarze Lechii.

18'
Dybala genialnie na obieg do Lichsteinera, ten miał kilka chwil na groźne dośrodkowanie, na szczęście dla polskiej ekipy w ostatnim momencie zagranie zostało skutecznie przecięte.

16'
Przewinienie w ofensywie Dźwigały, poszkodowany Pogba.

15'
Niecelne wyprowadzenie nowej akcji przez Khedirę, będzie aut dla gospodarzy.

14'
Niedokładne rozegrany rzut rożny przez Lechię Gdańsk. Piłka w rękawicach Gigi Buffona.

13'
Chaos w defensywie Juve, Padoin pod presją Maka zmuszony do wybicia piłki na korner.

12'
Mocno niedokładne zagranie Bonucciego w kierunku swoich napastników, futbolówkę z dziecinną łatwością zgarnął Budziłek.

10'
Caceres dobrze we własnej strefie, zmiennik Chielliniego w ostatniej chwili uprzedził Maka.

8'
Niecelne uderzenie z trudnej pozycji Zazy, który fenomenalnie opanował podanie Dybaly, próba napastnika ponad poprzeczką bramki.

7'
Wymuszona zmiana. Kontuzjowanego Chielliniego zastąpił Caceres.

7'
Mak nieczysto atakowany przez Dybalę.

6'
Na pozycji spalonej Zaza.

4'
0-1! Dybala doskonale zacentrował z rzutu rożnego, do futbolówki przez niego zagrywanej z dużą łatwością dotarł Pogba i mierzonym strzałem głową dał prowadzenie włoskiej drużynie.

3'
Chiellini posłał kapitalne długie podanie do Pogby, jednak Francuz w trakcie dryblingu zgubił równowagę.

2'
Haraslin zaliczył dobry rajd lewą stroną, ale koniec końców jego dośrodkowanie zostało zblokowane.

*'
Rezerwa Juventusu wygląda następująco: Neto, Audero, Cacares, Rugani, Evra, Parodi, Marchisio, Tello, Macek, Vitale, Mandzukic, Vadala, Clemenza

*'
Na ławce rezerwowej gospodarzy zasiądą: Bąk, Janicki, Wawrzyniak, Mila, Nazario, Makuszewski, Borysiuk, Buksa, Vranjes, Maloca, Macierzyński, Gierszewski, Kuświk

*'
Zapraszamy na relację LIVE z Super meczu: Lechia Gdańsk - Juventus Turyn
Początek o 17:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Juventus Turyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online