Bayern Monachium - Arsenal Londyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arsenal Londyn
1 : 1

Neuer - Lahm, Dante, Martinez, Alaba - Schweinsteiger - Robben, Thiago, Götze('60 Kroos), Ribéry('84 Muller) - Mandzukić
Fabiański - Sagna, Mertesacker, Koscielny, Vermaelen - Arteta('74 Gnabry), Oxlade-Chamberlain('84 Flamini) - Cazorla, Özil('46 Rosicky T.), Podolski - Giroud.

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Arsenal Londyn

94'
Bayern Awansuje dalej! Uważa się ich za drużynę która może zdominować rozgrywki Europejskie na kilka lat, czy im się to uda ? Czy uda się przejść do historii i wygrać jako pierwsza drużyna Ligę Mistrzów rok po roku ?Jeśli chcesz znać odpowiedz śledź nasze kolejne relacje.

94'
Koniec!

93 '
Ostatnie próby Arsenalu jednak nic z nich nie wynika.

91'
Broni Fabiański!Broni strzał Mullera nogą piłka kreci się na linii bramkowej jednak dopada do niej nasz bramkarz i nie daje się pokonać.

91'
Robben odpychany w polu karnym przez Kościelnego mamy rzut karny!

90'
Sędzia dolicza 4 minuty.Są to ostatnie minuty nadziei dla Arsenalu!

89'
Długie krosowe podanie do Gnabry który po przyjęciu piłka stara sie ominąć obrońce a następnie oddaje strzał,jednak niecelnie.

88'
Krótkie rozegranie piłki i Bayern utrzymuje się przy piłce.

88'
Prostopadłe podanie do Podolskiego który był na spalonym.

87'
Arsenal się śpieszy jednak ma coraz mniej czasu!

86'
Bayern spróbował zagrać długą piłkę na wolne pole jednak Fabiański wychodzi przed pole karne i dobrze interweniuje.

84'
Dwie zmiany.W Bayernie schodzi Ribery wchodzi Muller u rywali pojawia się Flamini który zastępuje Chamberlaina.

83'
Kolejne dośrodkowanie Kroosa w pole karne z rzutu wolnego jednak wprost na głowę obrońcy gości.

82'
Żółtą kartkę za faul na Riberim ogląda Vermaelen.

80'
Mandzukić doskakuje do podania w polu karnym jednak jego strzał głową został zablokowany.

79'
Ostre wejście Martineza w Podolskiego za co otrzymuje zasłużenie żółtą kartkę.

78'
Czy Arsenal jeszcze stać na wbicie 2 bramek?Wydaje się że nie ale to piłka tu można przegrać mecz w minute!

77'
Schodzi Arteta a na boisku pojawia się Gnabry .

73'
Trzeba przyznać że mecz w drugiej części nam się rozkręcił , czekamy na kolejne okazje bramkowe.

69'
Świetna interwencja Fabiańskiego! Schweinsteiger zagrywa wysoką piłkę do Mandžukića w pole karne a on odgrywa do środka gdzie czeka Thiago którego strzał zatrzymuje Fabiański i ratuje zespół przed stratą bramki.

68'
Niedokładne wybicie Neuera gracze Arsenalu mają okazję na strzelenie bramki , jednak nie potrafią tego wykorzystać.

65'
Rosicky na prawe skrzydło do Sagny który wrzuca piłkę w pole karne,jednak mija wszystkich zawodników jednak Podolski dochodzi do piłki i nabija jednego z przeciwników.

64'
Schweinsteiger oddaje strzał z 25 metrów jednak tym razem niecelny.

62'
Gracze Bayernu wykonali 443 podania a Arsenal tylko 180.Gołym okiem widać przewagę gospodarzy.

62'
Robben otrzymuje podanie w polu karnym schodzi z piłka do zewnątrz skąd stara się dośrodkować ale bramkarz wyłapuje piłkę.

60'
Zmiana w Bayernie za Goetze wchodzi Kroos.

57'
GOOOOL 1:1 Podolski! Wywalczył piłkę od Lahma przed polem karnym zszedł z nią do pola karnego i mocnym strzałem z ostrego kąta pokonuje Neuera!

55'
GOOOOOOOOL Schweinsteiger !!! Świetne podanie Riberiego w pole karne po ziemi do Schweinsteigera który miał przed sobą tylko Fabiańskiego którego pokonuje pewnym strzałem

52'
Rzut rożny dla Baeyrnu , wykonuje Robben , niedokładnie ale obrońcy znów oddają piłkę gospodarzom

50'
Robben mija dwóch zawodników zwodem , wbiega w pole karne , przewraca się jednak nie ma rzutu karnego.

49'
Miejmy nadzieje że Rosicky który wszedł na boisko rozkręci ofensywne akcje Arsenalu i zrobi nam się ciekawszy mecz.

47'
Podanie do Giroud jednak jest on na spalonym.

46'
Zmiana schodzi Ozil a wchodzi Rosicky T.

46'
Rozpoczynamy drugą część spotkania.

45'
Koniec pierwszej połowy!Dominują gospodarze którzy z uśmiechem schodzą na przerwę czy tak będzie po 90 minutach dowiemy się po przerwie zapraszam!

45'
Thiago podaje do Alaby który dośrodkowuje, obrońcy wybijają jednak wprost pod nogi Goetze który strzela z woleje po ziemi,jednak świetnie broni Łukasz Fabiański!

43'
Prostopadłe podanie Martineza do Lahma który dośrodkowuje niecelnie piłkę w pole karne.

42'
Sagna dzielnie walczy na swojej połowie o piłkę zasłaniając ją całym ciałem,wywalczył rzut wolny.

40'
Robben stara się indywidualnie w polu karnym wymanewrować obrońców Arsenalu jednak mu się to nie udaje.

39'
Mandzukić dochodzi do piłki górnej w polu karnym , oddaje strzał głową jednak nad poprzeczką.

38'
Robben dochodzi do piłki w polu karnym oddaje strzał jednak dzięki zablokowaniu obrońcy Arsenal nie przegrywa!

36'
Alaba! biegnie z piłką schodzi z nią do środka i przed polem karnym decyduje się na strzał jednak piłka mija słupek.

35'
Posiadanie piłki :67%-33%.

34'
Robben przedziera się prawą stroną w pole karne , podaje piłkę po ziemi w środek pola karnego jednak obrońcy wybijają piłkę za końcową linie boiska.

34'
Podolski fauluje Martineza w środkowej części boiska.

32'
Dobry strzał Giroud głową jednak Nauer rzuca się i pewnie łapie piłkę.

31'
Piłka odbija sie od muru i wychodzi na rzut rożny.

30'
Chamberlain faulowany przed polem karnym,okazja dla gości.

29'
Kolejny faul gracza Arsenalu , kolejna żółta kartka tym razem dla Artety.

26'
GOOOL!! A jednak nie! Dośrodkowanie z rzutu wolnego do piłki dociera Martinez który strzałem z powietrzna pokonuje Fabiańskiego jednak sędzia liniowy podnosi chorągiewkę.

25'
Faul Podolskiego za co otrzymuje rzut żółtą kartkę.

23'
Tym razem akcja prawym skrzydłem,dośrodkowuje Robben ale Fabiański pewnie chwyta piłkę.

21'
Kolejne ofensywne wejście Alaby,widać że głównie lewym skrzydłem Bayern chce zaskoczyć Arsenal.

20'
Ribery dostaje piłkę na lewym skrzydle dośrodkowuje ją a Robben stara się z pierwszej piłki uderzyć jednak nieczysto trafia i Arsenal może mówić o dużym szczęściu.

19'
Rożny wykonuje Cazorla , jednak Nauer zachowuje się bezbłędnie.

19'
Indywidualna akcja Podolskiego który wywalczył rzut rożny.

18'
Schweinsteiger oddaje swój drugi strzał jednak piłka odbija się od nogi przeciwnika i nie sprawia problemu bramkarzowi Arsenalu.

17'
Walka toczy się obecnie w środku boiska gdzie dominuje Bayern,Arsenal gra zbyt zachowawczo.

13'
Rajd Alaby w pole karne , stara się podać piłkę wzdłuż bramki jednak wprost pod nogi Sagny.

10'
Bayern z swoim stylu,cierpliwie wymienia krótkie podania.

9'
Cazorla wykonuje rzut wolny jednak bezskutecznie.

7'
Pierwsza żółta kartka dla Dante!

4'
Pierwszy strzał Schweinsteigera za pola karnego jednak piłkę bez problemów broni Łukasz Fabiański.

3'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne jednak Arsenal zażegnuje niebezpieczeństwo.

2'
Pierwszy faul Arsenalu przed polem karnym,okazja dla Bayernu.

1'
Zaczynamy!

0'
Po pierwszym spotkaniu gospodarze są w komfortowej sytuacji , wygrana 2:0 w Londynie pozwala drużynie Pepa Guardioli na spokojną grę,jednak po formie jaką prezentuje Bayern mozemy oczekiwać fajerwerków , oczywiście nie można z lekceważyć rywala który zapewne będzie walczyć do ostatniej minuty Spotkania.Zapraszam na mecz!

0'
Arsenal Ławka rezerwowych:Viviano E ,Flamini M. , Jenkinson, Rosicky, Gnabry, Flamini M, Hayden I.

0'
Bayern Ławka rezerwowych: Starke, van Buyten, Rafinha, Pizarro, Müller, Boateng , Schweinsteiger.

0'
Już dziś o 20:45 powraca Liga mistrzów ,czyli najbardziej elitarne rozgrywki klubowe na Świecie.Występują tu najlepsze drużyny które elektryzują cały piłkarski świat.Liga Mistzów jest jak serial który trwa od 1955r dłużej niż Moda na sukces, a drużyny co roku piszą nowy scenariusz który przechodzi do historii.

'
Śledź mecz Bayern Monachium - Arsenal Londyn na żywo. Początek relacji LIVE w środę o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Arsenal Londyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online