Lech Poznań - FC Basel online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
FC Basel
1 : 3

Burić – Kędziora, Kadar, Kamiński, Douglas – Trałka, Linetty – Formella, Hamalainen, Pawłowski – Thomalla (55' Robak)
Vaclik – Lang, Hoegh, Suchy, Safari – Kuzmanović, Xhaka – Bjarnason, Zuffi, Gashi – Embolo (62' Janko).

Mecze na żywo: Lech Poznań - FC Basel

90+3'

90'
3:1 dla Basel.

87'
Elneny zastąpił Kuzmanovicia.

84'
Niecelny strzał Douglasa z rzutu wolnego.

82'
Kadar ukarany żółtą kartką.

80'
Lovrencsics podawał w polu karnym do kolegi, ale piłkę przejęli obrońcy.

77'
Goool. Basel na prowadzeniu. Suchy zagrał w pole karne, piłki nie sięgnął Kadar, przepuścił ją również Douglas i Janko strzałem z kilku metrów pokonał Buricia.

76'
Bjarnason uderzył wysoko nad poprzeczką.

75'
Lovrencsics zastąpił Hamalainena.

72'
Zuffi uderzył z dystansu, ale za lekko, aby pokonać Buricia.

69'
Ceesay zastąpił Formellę.

69'
Linetty ukarany żółtą kartką. Kolejna kontrowersyjna decyzja sędziego.

67'
Nie ma gola!! Jasmin Burić broni strzał Gashiego!!!

66'
Rzut karny dla Basel i czerwona kartka dla Kędziory!

66'
Bardzo niecelny strzał z dystansu Gashiego.

65'
Warto odnotować świetny doping kibiców Lecha.

64'
Świetne zagranie do Hamalainena w pole karne, ale ten za długo czekał z zagraniem i będzie tylko rzut rożny.

63'
25 478 kibiców zasiadło na Inea Stadionie.

62'
Janko wszedł za Embolo.

59'
Z dystansu uderzał Lang, tor lotu piłki przeciął Gashi, ale nie zdołał skierować jej do bramki i nie było zagrożenia.

56'
Groźna kontra Lecha, ale Pawłowski nieco za mocno zagrał do Kędziory.

55'
Robak zastąpił Thomallę.

55'
Douglas dośrodkował spod linii końcowej, ale żaden z lechitów nie doszedł do piłki.

49'
Żółta kartka dla Thomalli.

46'

45'
Koniec pierwszej połowy. Lech remisuje z Basel 1:1.

45'
Lech dobrze rozegrał rzut rożny, ale Kędziora głową uderzył nad bramką.

42'
Thomalla niepotrzebnie uderzał z dystansu i pewnie interweniował Vaclik. Napastnik Lecha mógł podać do lepiej ustawionych kolegów.

37'
Warto odnotować, że piłka po strzale Pawłowskiego przekroczyła linię bramkową, ale sędzia gola uznał dopiero po dobitce Thomalli.

35'
Goool! Co za odpowiedź Lecha! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła pod nogi Pawłowskiego, ten huknął, futbolówka odbiła się od poprzeczki, linii bramkowej, ale głową dobił ją Thomalla. Mamy remis!.

34'
Goool! 1:0 dla Basel! Lech znów traci gola po rzucie rożnym. Żaden z obrońców nie potrafił wybić piłki po dośrodkowaniu Zuffiego i w końcu do bramki skierował ją Lang.

33'
Kadar za lekko wybijał piłkę głową, z powietrza świetnie uderzył Zuffi, ale znakomitą interwencją popisał się Burić.

32'
Lech jest mocno zdyscyplinowany taktycznie.

29'
Z dystansu bardzo wysoko nad bramką uderzał Gashi.

28'
Pawłowski kiwał po prawej stronie boiska, dośrodkował w pole karne, ale do piłki doszedł obrońca.

21'
Tym razem groźnie pod bramką Lecha. Lewą stroną przedarł się jeden z zawodników Basel, zagrał do Bjarnasona, który z kilku metrów uderzył tuż obok słupka.

18'
Kolejna strata gości! Hamalainen zagrywał do Formelli, ale piłka trafiła w Pawłowskiego, który był na spalonym.

17'
Powinno być 1:0 dla Lecha! Goście stracili piłkę w środku pola, popędził z nią Hamalainen, który zagrał do Thomalli, ale ten w idealnej sytuacji uderzył obok słupka!

14'

13'
Lech od początku gra bardzo ambitnie.

10'
Od początku meczu kibice Lecha prezentują oprawę z użyciem środków pirotechnicznych.

5'
Formella znalazł się w dobrej sytuacji i z prawej strony pola karnego uderzył nad bramką. Sędzia odgwizdał spalonego.

1'

0'
Piłkarze są już na murawie.

0'
Ławka rezerwowych Lecha: Maciej Gostomski, Dariusz Dudka, Kebba Ceesay, Darko Jevtić, Abdul Aziz Tetteh, Gergo Lovrencsics, Marcin Robak.

0'
Ławka rezerwowych FC Basel: Germano Vailati, Adama Traore, Manuel Akanji, Matias Delgado, Mohamed Elneny, Davide Calla, Marc Janko.

0'
Piłkarze Lecha Poznań po wyeliminowaniu FK Sarajevo zmierzą się z FC Basel w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Początek spotkania w środę o 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - FC Basel, to zapraszamy do śledzenia meczu online