Kukesi - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Kukesi
1 : 2

Stajila - Mici, Muca, Malotta, Hallaci - Lopes, Santos, Hasani - Carioca, Bonfim, Souza
Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Pazdan, Brzyski - Furman, Jodłowiec(41' Masłowski) - Guilherme, Duda, Kucharczyk - Nikolić

*'
Mecz przerwano. Najprawdopodobniej będzie walkower na korzyść Legii.

53'
Zawodnik Legii potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

52'
Duda trafiony jakimś przedmiotem przez kibiców gospodarzy.

51'
1-2 Jakub Rzeźniczak niezłym uderzeniem w prawy dolny róg bramki dał prowadzenie Legii Warszawa, futbolówka po drodze jeszcze odbiła się od słupka.

49'
1-1 Błąd w wyjściu do piłki Kuciaka wykorzystał Santos, który wpakował ją do pustej bramki. Słowacki goalkeeper źle ocenił lot futbolówki posłanej z rzutu rożnego.

48'
Zablokowane ofiarnie uderzenie Lopesa.

47'
Spóźniony atak Guilherme. Rzut wolny dla gospodarzy.

47'
Dobry kontratak Legii, lecz Guilhermie niedokładnie dograł do Dudy.

46'
Michał Kucharczyk nieczysto powstrzymany przez przeciwnika.

46'
Druga odsłona.

II część zacznie się z lekkim opóźnieniem.

W przerwie doszło do jakiś zamieszek na trybunach.

45+3'
Koniec I części gry.

45+2'
Kąśliwe uderzenie Hasaniego zza pola karnego, piłka minimalnie obok lewego słupka.

45'
180 sekund dłużej potrwa pierwsza odsłona.

42'
Dużo nazwisk piłkarzy ze składu gospodarzy ma w swoim notesie Stephan Klossner, trafił do niego przed chwilą Carioca.

41'
Zmiana w składzie Legii. Michał Masłowski zameldował się na placu gry, wszedł w miejsce Tomasza Jodłowca.

40'
Uraz Dominika Furmana.

39'
Celny strzał Nikolicia, lecz Stajila bez problemu broni uderzenie napastnika.

38'
Legia przed dobrą szansą na zmianę wyniku, ale do pełni szczęścia zabrakło ostatniego precyzyjnego podania.

36'
Znów niebepieczeństwo pod bramką Legii, jednak ponownie Kukesi nie potrafi wykorzystać błędu obrony ekipy Henninga Berga.

34'
Kolejna żółta kartka dla gospodarzy, tym razem ogląda ją Santos.

32'
Nieudana próba Santosa, piłkę spokojnie odprowadził wzrokiem Kuciak.

30'
0-1! Nikolić kapitalnie urwał się obronie i będąc w dogodnej sytuacji posłał płaskie uderzenie w lewy dolny róg.

26'
Sędzia Klossner wyciągnął żółtą kartkę, a ukarany nią Lopes.

25'
Inicjatywę przejęli gospodarze, ale Legioniści skutecznie oddalają zagrożenie.

22'
Żółtym kartonikiem został ukarany Bonfim.

22'
Zablokowane zagranie Dudy.

18'
Żółta kartka dla Dudy.

15'
Niecelny strzał z dystansu gospodarzy, futbolówka po zagraniu wylądowała nad poprzeczką bramki.

5'
Spalony Nikolicia, snajper Legii w momencie podania od swojego kolegi znajdował się najbliżej bramki.

3'
Niecelne uderzenie jednego gracza z gospodarzy.

*'
Zaczynamy mecz!

*'
Sędzią wyznaczonym do prowadzenia dzisiejszego spotkania jest Stephan Klossner.

*'
Ławka rezerwowych Legii: Malarz, Bereszyński, Bartczak, Lewczuk, Masłowski, Prijović, Saganowski

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu: Kukesi - Legia Warszawa
Początek o 20:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Kukesi - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online