Piast Gliwice - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 2

Szmatuła - Klepczyński(56' Mokwa), Hebert, Osyra, Mraz - Zivec, Murawski, Vacek, Badia(65' Szeliga) - Nespor(75' Pietrowski), Barisić
Przyrowski - Danch, Szeweluchin, Kopacz, Magiera(87' Skrzypczak) - Sobolewski(73' Iwan), Grendel - Madej(72' Kosznik), Urynowicz, Kurzawa - Gergel

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Górnik Zabrze

90+3'
Serdecznie Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam na nasze kolejne raporty z polskich boisk.

90+3'
Piast Gliwice górą w Małych Derbach Śląska!
Gościom dzisiejszego meczu nie można odmówić zaangażowania, ale zabrakło w licznych sytuacjach skuteczności.
Piast awansował na 4 lokatę w ligowej tabeli.

90+2'
Iwan bliski szczęścia, główkę pomocnika instynktownie wybronił Szmatuła. Kapitalne wrzucenie Dancha.

89'
Grendel bardzo słabo zacentrował z rzutu wolnego, futbolówkę zagraną zbyt głęboko wyłapał Szmatuła.
3 minuty dłużej potrwają dzisiejsze zawody.

89'
Grendel powalony na murawę przez jednego z graczy Piasta.

87'
Zmiana. Szymon Skrzypczak wprowadzony na plac gry, zszedł z niego Mariusz Magiera.

87'
Ofsajd Barisicia.

86'
Rafał Kurzawa ukarany żółtym kartonikiem za przewinienie taktyczne na własnej połowie.

85'
6-ty spalony zawodników Piasta Gliwice!

83'
Zablokowana centra Mraza z prawej flanki. Kolejny korner dla piłkarzy Radoslava Latala.

80'
Sprytnie chciał się zachować w 16-ce Piasta Bartosz Iwan, lecz zamiary doświadczonego pomocnika świetnie rozczytali stoperzy przeciwnika.

79'
Szeliga miał szansę na dobrą wrzutkę w kierunku Barisicia, ale futbolówka kopnięta przez niego stanowczo za mocno.

78'
Vacek schwytany w pułapkę ofsajdową.

77'
Szmatuła popełnił błąd przy wybiciu, aut dla Górnika Zabrze.

75'
Zmiana. Plac gry opuścił bohater dzisiejszych zawodów (Nespor), w jego miejsce Marcin Pietrowski.

73'
Zmiana. Bartosz Iwan w miejsce Radosława Sobolewskiego.

72'
Zmiana. Rafał Kosznik zastąpił Łukasza Madeja.

70'
Urynowicz obejrzał żółtą kartkę za zbyt agresywną walkę o piłkę.

69'
Kopacz bardzo dobrze we własnej strefie, obrońca wybił centrę na rzut rożny.

67'
Groźne dośrodkowanie Vacka, lecz niestety dla Czecha piłka minęła wszystkich jego klubowych partnerów.

65'
Zmiana. Badia opuścił plac gry, Bartosz Szeliga już na murawie.

64'
3-2!
Pewnie wykonana jedenastka przez Magierę, który umieścił futbolówkę w sam środek bramki. Szmatuła ruszył w lewą stronę.

63'
Rzut karny dla Górnika!
Zivec popchnął Kurzawę w swoim polu karnym.

61'
3-1! Mraz w perfekcyjny sposób zacentrował w pole karne, do zagrania doszedł Nespor, który najpierw uprzedził obrońcę, a potem zaskoczył Przyrowskiego.

60'
Kurzawa minimalnie niedokładnie do Urynowicza.

58'
Zablokowane huknięcie Radosława Sobolewskiemu z kilkudziesięciu metrów. Korner dla podopiecznych trenera Warzychy.

56'
Zmiana. Adam Klepczyński już poza boiskiem, w jego miejsce Tomasz Mokwa.

54'
2-1! Madej kapitalnie zagrał na obieg do Magiery, a ten bez największego namysłu dośrodkował na głowę Adama Dancha, który z dziecinną łatwością głową wpakował piłkę do siatki.

52'
2-0! Bardzo złe zachowanie Dancha w swojej 16-ce, stoper nieudolnie wybił futbolówkę, doszedł do niej Nespor i efektownie uderzeniem wślizgiem nie dał szans Przyrowskiemu.

50'
Dobre wgranie Badii w pole karne Górnika, lecz skutecznie na posterunku blok defensywny gości.

48'
Soczysta próba Grendela z dalszej odległości, piłka posłana przez niego nie sprawił największego problemu Szmatule.

47'
Osyra w bardzo niebezpieczny sposób próbował walczyć o piłkę z Kopaczem, środkowy obrońca został uderzony korkami. Krzysztof Jakubik ukarał piłkarza żółtą kartką.

46'
Zivec podcięty przez Grendela.

46'
II połowa spotkania.

45+3'
Koniec I części gry.

45+3'
Koszmarne pudło Magiery po rzucie wolnym, piłka najprawdopodobniej trafiła na trybuny.

45+2'
Sobolewski bezpardonowo atakowany przed 16-ką Piasta.

45'
2 minuty dodane do regulaminowego czasu pierwszej odsłony.

44'
Wzajemne przebitki, piłka leci od jednego do drugiego pola karnego.

42'
Gergel w nieprzepisowy sposób powstrzymywał przeciwnika.

40'
Badia próbował zaskoczyć Przyrowskiego zagraniem zza pola, lecz uderzenie samo wpadło w rękawice bramkarza.

38'
Szmatuła wykazał się kunsztem bramkarski po znakomitym uderzeniu głową Gergela, temu pierwszemu z wymienionych udało się sparować piłkę na poprzeczkę.

36'
Krótka przerwa w spotkaniu. Zawodnicy mają okazję uzupełnić płyny.

35'
Nespor nie ma dzisiaj szczęścia, Czech znów na spalonym...

33'
Niecelny strzał Sobolewskiego z kilkudziesięciu metrów, futbolówkę z pełnym spokojnym mógł odprowadzić wzrokiem Szmatuła.

31'
Była wyśmienita sposobność do wyprowadzenia groźnej akcji, ale niedokładnie na prawe skrzydło dograł Vacek.

30'
Przewinienie Barisicia w środkowym sektorze boiska. W tej akcji został poszkodowany Radosław Sobolewski.

28'
Sobolewski bliski pokonania bramkarza, jednak zaskakujące zagranie głową odbiło się od poprzeczki bramki.

27'
Mraz nabawił się urazu.

27'
Madej ponownie uderzył z dystansu, pozostawiony bez opieki skrzydłowy trafił w miejsce, gdzie stał Szmatuła. Rzut rożny dla Górnika.

26'
Badia fatalnie zmarnował groźny kontratak, jego podanie do Nespora fenomenalnie przerwał Magiera.

25'
Skuteczna interwencja Szmatuły na przedpolu, goalkeeper Piastunek nieźle wyszedł do dośrodkowania z rzutu rożnego.

23'
Po raz kolejny sędzia boczny musiał podnieść chorągiewkę, tym razem Nespor najbliżej bramki.

22'
Niebezpieczny wślizg Murawskiego w środku pola.

20'
1-0! Barisić doskonale wypatrzył przed polem karnym Zivca, a ten sprytnie uwolnił się spod opieki obrony i kąśliwym płaskim strzałem w lewy dolny róg pokonał Sebastiana Przyrowskiego.

18'
Nespor przewrócony przez Przyrowskiego, piłkarze gospodarzy reklamowali karnego, lecz sędzia Jakubik niewzruszony na ich prośby.

17'
Urynowicz stanął przed doskonałą szansą na zdobycie gola po niezłym zagraniu od Sobolewskiego, lecz futbolówka posłana w sam środek bramki Szmatuły. Piłka w rękawicach bramkarza.

16'
Nespor złapany na ofsajdzie.

16'
Całkiem niezły wślizg Kopacza, który uprzedził Zivca.

15'
Niedokładna centra Mraza z rzutu wolnego.

13'
Kurzawa sfaulował Badię w pobliżu własnej 16-ki.

12'
Gergel skutecznie przyblokowany przez Heberta. Aut bramkowy dla Piasta Gliwice.

10'
Przyrowski w stylu Neuera przerwał dalekie zagranie gracza z Gliwic. Sędzia boczny podniósł chorągiewkę, bo Barisić znajdował się na spalonym.

9'
Hebert kapitalnie ograł we własnym polu karnym Urynowicza, młody zawodnik Górnika starał się minąć blok defensywny.

7'
Bierną postawę obrony Piasta próbował wykorzystać Łukasz Madej, jednak jego strzał zza pola karnego efektownie nad poprzeczkę przeniósł Szmatuła.

6'
Bardzo niedokładne zagranie Klepczyńskiego z prawego skrzydła. Od 6 metrów grę wznowi Przyrowski.

4'
Kompletnie nieudana próba niebezpiecznego wstrzelenia futbolówki w pole karne w wykonaniu Mraza.

4'
Mraz dobrze przerwał groźny kontratak gości.

3'
Spóźniony wślizg Nespora w nogi Grendela.

1'
Faul taktyczny w wykonaniu Kopacza, rzut wolny dla Piasta.

*'
Dzisiejsze zawody poprowadzi pan Krzysztof Jakubik.

*'
Tak się prezentuje ławka rezerwowych gości: Kasprzik, Kosznik, Przybylski, Cupriak, Jeż, Skrzypczak, Iwan

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu: Piast Gliwice - Górnik Zabrze

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online