Wisła Kraków - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 0

Cierzniak - Jović, Głowacki, Guzmics, Burliga - Uryga (89' Cywka), Mączyński - Boguski, Crivellaro (77' Popović), Guerrier - Brożek (77' Jankowski).
Burić - Ceesay, Kamiński, Kadar, Douglas - Trałka, Linetty (64' Robak) - Lovrencsics (72' Formella), Hamalainen, Pawłowski - Thomalla (46' Jevtić).

Boguski (7.)

Boguski (68.) żółta kartka
Boguski (90+3.) żółta kartka
Jevtić (66.) żółta kartka
Trałka (70.) żółta kartka

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Lech Poznań

90+4'

90+3'
Goool. 2:0! Znów źle zachował się Kadar, Jankowski zagrał do Boguskiego, a ten wykorzystał sytuację sam na sam z Buriciem.

90+2'
Zablokowany strzał Jevticia.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

89'
Cywka zastąpił kontuzjowanego Urygę.

88'
Niecelny strzał Kadara z pola karnego.

85'
Mało dzieje się teraz na boisku.

80'
Trałka dośrodkował w pole karne, głową uderzył Hamalainen i znów cudownie interweniował Cierzniak!!

80'
Brakuje sytuacji strzeleckich w ostatnich minutach.

77'
Dwie zmiany w Wiśle. Boisko opuścili Crivellaro i Brożek, a zastąpili ich Popović oraz Jankowski.

74'
Groźna kontra Wisły, ale zepsuł ją Brożek.

72'
Formella zastąpił Lovrencsicsa.

71'
Dośrodkowanie Douglasa w pole karne. Hamalainen uderzył tuż nad poprzeczką.

70'
Żółta kartka dla Trałki za faul taktyczny.

69'
Po dośrodkowaniu Hamlainena głową uderzał Ceesay, ale Cierzniak zdołał wypiąstkować piłkę.

68'
Żółta kartka dla Boguskiego za przerwanie groźnej akcji Lecha ręką.

67'
Hamalainen z dystansu uderzył obok słupka.

66'
Jevtić ukarany żółą kartką.

64'
Robak zastąpił Linettego.

60'
Teraz znakomita szansa dla Wisły. Guerrier otrzymał piłkę w polu karny, "nawinął" Ceesay'a, ale uderzył obok bramki.

58'
Jevtić świetnie zagrał w pole karne, tam znakomicie zachował się Douglas, który uprzedził obrońcę, ale Cierzniak znów uratował Wisłę i obronił strzał lechity.

57'
Linetty uderzył z powietrza i znów dobrze interweniował Cierzniak.

56'
Jevtić świetnie zagrał do Hamalainena, ten w dogodnej sytuacji uderzył z pola karnego, ale Cierzniak wybił piłkę na rzut rożny.

54'
Kadar zdecydował się na strzał z dystansu. Lekki i niecelny.

53'
Tym razem Kadar dobrze powstrzymał Brożka.

51'
Mogło być 2:0. Crivellaro znalazł się w świetnej sytuacji, ale uderzył nad bramką.

49'
Jevtić zagrał do Lovrencsicsa, który uderzył obok bramki.

48'
Groźnie pod bramką Wisły. Świetne dośrodkowanie do Kamińskiego. Ostatecznie nikt nie doszedł do piłki, która przeleciała obok bramki.

46'

46'
Jevtić zastąpił Thomallę.

45'
Koniec pierwszej połowy. Wisła prowadzi z Lechem 1:0.

42'
Crivellaro zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka przeleciała daleko od bramki.

39'
Douglas dośrodkował z rzutu rożnego, obrońcy wybili piłkę pod nogi Pawłowskiego, ale ten z trudnej pozycji uderzył niecelnie.

36'
Teraz w ataku Wisła. Obrona Lecha nie jest dziś zbyt dobrze dysponowana.

34'
Lech ma przewagę, ale to Wisła wciąż prowadzi.

31'
Douglas dośrodkował w pole karne, ale piłkę złapał Cierzniak.

29'
Dośrodkowanie w pole karne Wisły, Kamiński zgrał piłkę głową, ale ostatecznie obrońcy wybili ją na rzut rożny.

27'
Thomalla znalazł się w dogodnej sytuacji, ale niepotrzebnie dryblował zamiast uderzać i został powstrzymany przez Guzmicsa.

25'
Kolejna okazja dla Lecha. Po wybiciu piłki od bramki błąd popełnili zawodnicy Wisły, którzy przepuścili futbolówkę do której dopadł Hamalainen, ale uderzył za lekko, aby pokonać Cierzniak.

22'
Mogło być groźnie pod bramką Wisły po odbiorze Linettego. Ostatecznie dobrze interweniował Jović, który uniemożliwił dojście do piłki Thomalli.

20'
Powinno być 1:1. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do strzału lewą nogą doszedł Kamiński, ale dobrze interweniował Cierzniak.

18'
Świetna kontra Wisły. Brożek wymienił piłkę z Boguskim, znalazł się w idealnej sytuacji, ale w ostatniej chwili powstrzymał go Linetty.

18'
Ładna akcja Lecha. Lovrencsics uderzył z powietrza, ale Cierzniak zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

16'
Crivellaro wstrzelił piłkę w pole karne, Guerrier doszedł do strzału głową, ale futbolówka przeleciała daleko od bramki.

14'
Mecz toczony jest w dobrym tempie. Jedni u drudzy starają się atakować.

11'
Mogło być 2:0. Dobre zagranie za plecy do Guerriera, ale Burić dobrze wyszedł z bramki i obronił strzał zawodnika Wisły z lewej strony pola karnego.

9'
Lovrencsics zagrywał z prawego skrzydła, ale prosto w ręce Cierzniaka.

7'
Goool. 1:0 dla Wisły. Głowacki zagrał w pole karne, zgrał ją Brożek, katastrofalny błąd popełnił Kadar, ale mimo to Burić zdołał obronić strzał Boguskiego. Piłka odbiła się jednak znów od zawodnika Wisły i wpadła do bramki Lecha.

4'
Zablokowany strzał z dystansu w wykonaniu Lovrencsicsa. Węgier ucierpiał w tym starciu.

3'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nad bramką głową uderzał Głowacki.

1'
Ładna kombinacyjna akcja Lecha w której wzięli udział Ceesay, Lovrencsics i Hamalainen, ale ostatecznie bez zagrożenia.

1'

0'
Kibice odśpiewują Hymn Polski.

0'
Piłkarze wychodzą na boisko.

0'

0'
Ławka rezerwowych Wisły: Zając, Żemło, Kujawa, Jankowski, Popović, Cywka, Kuczak.

0'
Ławka rezerwowych Lecha: Gostomski, Kędziora, Jevtić, Dudka, Robak, Formella, Tetteh.

0'
Kibiców Lecha zachęcamy do polubienia:

0'
Wisła w dwóch pierwszych meczach zdobyła dwa punkty remisując z Górnikiem Zabrze i Cracovią. Z kolei Lech przegrał z Pogonią 1:2, a potem pokonał 2:1 Lechię Gdańsk.

0'
Początek meczu Wisła Kraków - o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online