Korona Kielce - Ruch Chorzów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
1 : 2

Trela - Gabovs, Malarczyk, Dejmek, Sylwestrzak - Sobolewski(58' Zając), Fertovs, Jovanović, Cebula(82' Sierpina), Pyłypczuk - Przybyła(73' Trytko)
Putnocky – Konczkowski, Grodzicki, Koj, Oleksy – Surma, Urbańczyk – Zieńczuk(69' Stępiński), Lipski(74' Iwański) , Gigołajew – Visnakovs(90+4' Szyndrowski)

Mecze na żywo: Korona Kielce - Ruch Chorzów

90+5'
Pięknie dziękuję Państwu za uwagę i zachęcam do śledzenia naszych relacji z polskich boisk.

90+5'
Bardzo dobry comeback podopiecznych Waldemara Fornalika.

90+4'
Zmiana. Szyndrowski za Visnakovsa.

90+3'
Piłkarze Niebieskich wszelki sposób próbują kraść cenne sekundy gospodarzom.

90+1'
Visnakovs opanował niełatwą piłkę, jednak będąc dobrze kryty umieścił piłkę na trybuny stadionu.

89'
Trytko mógł uszczęśliwić kibiców, Tomasz Zając przepięknie dośrodkował wprost na głowę Trytki, a ten z najbliższej odległości przeniósł futbolówkę nad poprzeczkę.

87'
Niedokładne podanie Macieja Iwańskiego na obieg do Konczkowskiego.

84'
Kapitalna interwencja Putnockiego po uderzeniu z paru metrów Trytko, piłkę kopniętą w lewy dolny róg instynktownie na rożny sparował słowacki bramkarz.

83'
Przewinienie w ofensywie Gigołajewa, Rosjanin faulował Sylwestrzaka.

81'
1-2! Genialne prostopadłe zagranie Grodzickiego do Stępińskiego, który sprytnie uwolnił się od obrońców i płaskim strzałem w lewy dolny róg pokonał Trelę.

80'
Nieczysty wślizg Zająca.

77'
Zbyt głębokie dośrodkowanie Gabovsa, futbolówka w rękawicach Putnockiego.

74'
Zmiana. Maciej Iwański zameldował się na murawie, na ławce Patryk Lipski.

73'
Zmiana. Michał Przybyła już poza polem gry, w jego miejsce Przemysław Trytko.

72'
Kamil Sylwestrzak na pozycji spalonej.

70'
Visnakovs spóźniony w ataku na piłkę, poszkodowany został Jovanović. Sędzia pokazał snajperowi żółty kartonik.

69'
Zmiana. Debiut Mariusza Stępińskiego w składzie Ruchu, z boiska zszedł Marek Zieńczuk.

68'
Pylypchuk doskonale się odnalazł się w 16-ce Ruchu, zagranie głową po wrzutce z kornera wprost w rękawice Puntockiego.

65'
Putnocky fenomenalnie wyszedł z bramki, podanie Jovanovicia w kierunku Przybyły przejęte przez bramkarza Ruchu.

64'
Malarczyk zamykał akcję rozpoczętą z rzutu wolnego, potężne uderzenie zostało ofiarnie zblokowane przez Visnakovsa.

63'
Gigołajew w nieprzepisowy sposób powstrzymywał rozpędzonego Cebulę.

61'
Sylwestrzak starał się skutecznie zamykać długie zagranie z prawej strony od Pylypchuka, strzał głową z głębi pola karnego trafił w boczną siatkę.

58'
Zmiana. Tomasz Zając na placu gry zastąpił Pawła Sobolewskiego.

57'
Lipski fatalnie zmarnował świetną akcję Gigołajewa, który przedarł się pod pole karne, po czym wystawił futbolówkę swojemu młodszemu koledze, a ten z kilkunastu metrów posłał ją obok prawego słupka.

55'
Dejmek niedokładnie głową po dośrodkowaniu z kornera Sobolewskiego. Piłkę uderzoną przez stopera spokojnie odprowadził Putnocky.

54'
Zblokowana centra Pawła Sobolewskiego. Rzut rożny dla gospodarzy.

51'
Visnakovs przegrał z obroną kielczan, Łotysz na pozycji spalonej.

48'
Gigołajew schwytany w pułapkę ofsajdową, dobra robota bloku defensywnego Korony.

47'
Długi wyrzut z autu Cebuli, piłkę przez niego wybitą z pełnym spokojem złapał Putnocky.

46'
II połowa meczu!

Pierwsze 45 minut w liczbach

45+2'
Koniec I części gry.

45+1'
Kolejna wrzutka Sobolewskiego, tak jak w 8 minucie nikt nie przeciął podania, ale już do siaki piłka nie wleciała.

45'
1 minuta doliczona do pierwszej odsłony.

44'
Paweł Oleksy przerwał głową dośrodkowanie z rzutu wolnego. Korner dla Korony.

43'
Michał Koj ukarany za faul z pełną premedytacją na rozpędzonym Cebuli.

42'
Ofsajd Sylwestrzaka, boczny obrońca w momencie zagrania od swojego klubowego partnera znajdował się najbliżej bramki.

40'
Koj głową wybił piłkę wgraną z prawego sektora. W natarciu gospodarze meczu.

37'
Gigołajew sprytnie minął Gabovsa na lewej stronie, następnie spojrzał się i wypatrzył wchodzącego w pole karne Visnakovsa, ale dośrodkowanie mocno niedokładne.

34'
1-1 Visnakovs wypuszczony w uliczkę, będąc w znakomitej sytuacji oddał uderzenie w lewy róg bramki, bliski skutecznej interwencji był Trela.

33'
Sobolewski perfekcyjnie na obieg do Gabovsa, wystarczyło tylko dokładnie dograć, jednak Koj po raz kolejny wyjaśnił sytuację.

31'
Koj kapitalnym wślizgiem przerwał niebezpieczne podanie Cebuli w stronę Pylypchuka. Korner dla piłkarzy Marcina Brosza.

29'
Visnakovs przegrał pojedynek indywidualny z Malarczykiem, stoper gospodarzy zblokował byłego zawodnika Widzewa tuż przed własnym polem karnym.

28'
Pozycja spalona Przybyły.

25'
Dobre wyjście z bramki Putnockiego, bramkarz zagraniem głową przeciął groźne podanie.

21'
Jovanović posłał długie podanie w kierunku Przybyły, lecz zawodnik bojąc się spalić w ogóle nie wystartował do zagrania.

19'
Niebezpieczna centra Marka Zieńczuka z rzutu rożnego, do futbolówki jednak nie doszedł żaden piłkarz w niebieskiej koszulce.

18'
Dobry fragment gry Ruchu Chorzów, ale jak na razie Niebiescy nie potrafią rozmontować defensywy Korony.

16'
Potężna bomba z daleka Jovanovicia, uderzenie poleciało nad poprzeczką bramki.

15'
Niebezpieczny "centro-strzał" Oleksego, futbolówkę przeniósł nad bramką Trela.

13'
Gospodarze starali się podwyższyć, lecz niestety próba z dystansu jednego z graczy się nie powiodła.

10'
Na murawie leżą Gigołajew oraz Jovanović. Pierwszy z wymienionych będzie za chwilę opatrywany.

8'
1-0! Paweł Sobolewski postanowił groźnie zacentrować z prawej strony, kąśliwa wrzutka minęła wszystkich zawodników i zupełnie nieoczekiwanie wpadła do bramki!

6'
Cebula starał się dogrywać w pole karne, zagranie z niełatwej pozycji zostało skutecznie zblokowane na rożny.

4'
Celny strzał głową Pylypchuka, Ukrainiec próbował zamknąć dośrodkowanie z prawego skrzydła. Futbolówkę bez trudu wyłapał Putnocky.

3'
Gigołajew kapitalnie przechwycił piłkę w środku pola, później pokusił się o rajd, ale z dużo łatwością ograli go obrońcy.

2'
Surma ucierpiał w starciu z Przybyłą.

1'
Pylypchuk faulowany w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla gospodarzy.

*'
Zaczynamy ostatni mecz 3 kolejki!

*'
Podopieczni Marcina Brosza przy ewentualnej zdobyczy punktowej mogą wskoczyć na pozycję wicelidera.

*'
Najważniejsze fakty o spotkaniu w pigułce

*'
Do prowadzenia nadchodzących zawodów został wyznaczony Bartosz Frankowski z Torunia.

*'
Na ławce rezerwowych gości zasiedli: Skaba, Cichocki, Szyndrowski, Iwański, Lenartowski, Mazek, Stępiński

*'
Na ławce rezerwowych gospodarzy zasiedli: Marzec, Trytko, Zając, Kiercz, Sierpina, Aankour, Grzelak

*'
Zapraszamy serdecznie na relację LIVE z meczu: Korona Kielce - Ruch Chorzów

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Ruch Chorzów, to zapraszamy do śledzenia meczu online