Barcelona - Manchester City online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Barcelona - Manchester City

92'
Koniec! Barcelona pokonuje drużynę Manchesteru 2-1 i to ona jest w ósemce najlepszych drużyn Europy.Gratulacje.Tym samym zamknęli słowa krytykom którzy twierdzili że wielka Barcelona się skończyła.Dziękuje i zapraszam na kolejne emocjonujące mecze ligi mistrzów.

91'
Iniesta dochodzi do piłki w polu karnym mija bramkarza i wykłada piłkę Alvesowi który pokonuje Harta.

91'
GOOOOL co za odpowiedź, Alves!

90'
2 minuty doliczone do 90 regulaminowych.

88'
GOOOLL! Kompany .Rzut rożny dla gości zawodnik Manachesteru zagrywa piłke głową ,do chodzi do niej Kompany i strzałem z kilku metrów pokonuje Valdesa.

86'
Schodzi Fabregas a wchodzi Roberto.

86'
Messi dostaje piłkę przed polem karnym zagrywa ją na lewo do Fabregasa który oddaje strzał z pierwszej piłki jednak broni Hart.

84'
Milner nie dokładnie dośrodkowuje Messi biegnie z kontrą przez całe boisko jednak w pewnym momencie stracił kontrolę nad piłką.

83'
Posiadanie piłki w tym meczu to:54%-46%.

82'
Dani Alves wycofuje piłkę w polu karnym do Iniesty którego strzał odbija się jeszcze od nóg obrońców i ostatecznie nie pokonuje bramkarza.

81'
Barcelona na połowie przeciwnika swobodnie wymienia serię podań.

80'
W 80 minucie na boisku pojawia się Alexis który zastępuje Neymara.

78'
Czerwona dla Zabalety, zawodnik nie zgodził się z decyzją o nie podyktowaniu rzutu karnego za co dostał drugą żółtą kartkę w konsekwencji czerwoną!

78'
Negredo na lewe skrzydło do Dzeko który drybluje Pique i przewraca się w polu karnym jednak sędzia nie dyktuje rzutu karnego.

77'
Barcelona coraz bliżej awansu,czy Manchester stać jeszcze na odpowiedź?

75'
Rzut wolny dla Barcelony z 22 metrów na wprost od bramki Harta jednak Xavi strzela w mur piłkarzy City.

74'
Schodzi Nasri wchodzi Navas.

73'
Za przeszkadzanie w wykonaniu rzutu wolnego kartkę otrzymuje Kompany.

72'
Zmiana u gości za Silve wchodzi Negredo.

71'
Messi przed polem karnym oddaje piłkę do Xaviego który strzela w prawy róg bramki jednak Hart paruje piłkę na rzut rożny.

70'
Dośrodkowanie Neymara w pole karne jednak obrońcy uprzedzają Messiego.

67'
Camp Nou oszalało!Fabregas chciał zagrać krótką piłkę na wolne do Messiego jednak piłka odbija się od nóg Lescotta i dochodzi do z tyły stojącego Messiego który dzięki temu błędowi wyszedł 1-1 z bramkarzem i podcinka pokonuje Harta.Mamy 1-0!

67'
GOOOOOOOOOOOL! MESSI!

66'
Neymar do Iniesty który zagrywa piłkę do Fabregasa jednak obrońca przejmuje podanie.

65'
Xavi dośrodkował piłkę jednak nie doszedł do niej Pique , obrońcy wybijają na aut.

64'
Faul Kompanego przed polem karnym.Barcelona przed szansą na zdobycie gola.

61'
Wydawało się że Fernandinho będzie na dogodnej pozycji w polu karnym jednak w ostatniej chwili interweniuje Pique.

60'
Messi otrzymuje piłkę na 30 metrze biegnie z nią i oddaje strzał po ziemi jednak tym razem obok bramki.

58'
Nasri dochodzi do strzału jednak jest on bardzo niecelny.

55'
Kolejna świetna akcja! Zabaleta przyjmuje dośrodkowanie w polu karnym , przymierza się do strzału , strzela i... obok prawego słupka przelatuje piłka.

54'
Messi na prawe skrzydło do Neymara który dogrywa piłkę wzdłuż bramki,Hart rzuca się na piłkę ,wchodzący Fabregas wślizgiem fauluje bramkarza i dostaje żółtą kartkę.

52'
Ależ się dzieje! Dzeko dochodzi do dośrodkowania w polu karnym oddaje trudny strzał głową jednak fenomenalnie broni Valdes.

51'
Słupek!Messi wychodzi z kontrą przeciwko dwóm zawodnikom gości, na linii pola karnego schodzi do środku mijając Lescotta strzela jednak w słupek

49'
Alba po starciu z Fernandinho zwija się z bólu , jednak jest w stanie kontynuować spotkanie.

46'
Pierwszy strzał Dzeko na skraju pola karnego jednak Valdes rzuca się i pewnie chwyta piłkę.

46'
Rozpoczynamy!

45'
Zmiana w drużynie gości na boisku pojawia się Džeko który zastępuje Agüero.

45'
Barcelona jest od 45 minut od bycia wśród 8 najlepszych drużyn w Europie!Zapraszam na drugą część tego spektaklu.

45'
Barcelona stworzyła groźniejsze akcje jednak Manchester City dzielnie walczy i nie ustępuje dumie Katalonii.

45'
Koniec pierwszej połowy, na razie wynik mamy remisowy miejmy nadzieje że ulegnie to zmianie po przerwie,na którą zapraszam.

45'
Ale szarża Messiego!Który ściągnął na siebie 5 obrońców i poddał do Neymara który strzela jednak piłkę z linii bramkowej głową wybija Fernandinho.

42'
Milner na dogodnej pozycji na lewym skrzydle jednak jego dośrodkowanie jest bardzo niecelne.

41'
Toure zagrywa długą piłę w pole karne a Silva odgrywa do tyłu z pierwszej piłki do Nasriego który oddaje strzał jednak nie jest w stanie pokonać Valdesa.Piękna Akcja!

40'
Messi na prawej stronie podaje piłkę w pole karne do Xaviego który wślizgiem stara się pokonać Harta jednak on dobrze interweniuje.

38'
Świetne długie podanie Iniesty do Neymara który przejmuje piłkę mija obrońce i wychodzi sam na sam z bramkarzem jednak strzela w boczną siatkę.

37'
Iniesta utykając schodzi z boiska jednak za chwile powinien powrócić do gry.

36'
Silva otrzymuje podanie w polu karnym strzela lecz piłka przechodzi wysoko nad poprzeczką.

33'
Barcelona w swoim stylu przetrzymując długo piłkę wymienia ją krótkimi podaniami czekając na okazję bramkową.

30'
Coraz bardziej agresywna gra Manchesteru tym razem za faul na Iniescie kartkę otrzymuje Zabaleta.

27'
Rzut wolny dla Man City , jednak przy strzale głową Lescott fauluje rywala.

26'
Messi mija Kompanego podaje piłkę na wolne pole do Neymara jednak on nie dobiegł do piłki.

23'
Za ostry faul na Neymar'ze Karalov otrzymuje żółtą kartkę.

22'
Po 22 minutach gra wygląda na dość wyrównaną.

20'
Neymar wychodzi na dogodną pozycje jednak znów zawodnik Barcelony jest na spalonym.

18'
Podanie do Alby jednak jest on na pozycji spalonej.

17'
Milner przejmuje piłkę w polu karnym oddaje strzał przelatuje obok słupka.

14'
Rzut rożny dla Manchesteru który wykonuje Silva jednak obrona Barcelony wybija piłkę.

12'
Messi przedziera się w pole karne mijając obrońców jednak Hart wychodzi z bramki wybija piłkę Messiemu spod nóg.

9'
Powtórki pokazują że Messi był faulowany w polu karnym , jednak sędzia nie użył gwizdka.

9'
Pierwsza żółta kartka dla gracza Manchesteru otrzymuje ją Fernandinho.

5'
Neymar dostaje piłkę od Messiego na prawym skrzydle , dośrodkowuje po ziemi w pole karne jednak niecelnie.

4'
Lescott otrzymuje ostrzeżenie za faul w środku pola na Messim.

2'
Pierwsza próba Manchesteru ale prostopadłą piłkę w polu karnym wybija Mascherano.

1'
Zaczynamy rewanżowe spotkanie o ćwierćfinał na Camp Nou!

0'
Barcelona nie znajduje się ostatnio w zbyt wysokiej formie i w tabeli ligi hiszpańskiej traci cztery punkty do Realu Madryt. Już 23 marca dojdzie do pojedynku tych dwóch drużyn. Gran Derby online oczywiście w naszym serwisie.

0'
Ławka rezerwowych gości: Pantilimon, Clichy, Boyata, Javi García, Navas, Negredo i Džeko

0'
Ławka rezerwowych gospodarzy ; Pinto, Bartra, Adriano, Roberto, Pedro, Song i Alexis

0'
Przed meczem w korzystniejszej sytuacji są gospodarze którzy na wyjeździe wygrali 2-0 co pozwala im na komfortowa grę jednak zapewne będą chcieli zmazać złe wrażenie po przegranym meczu w lidze.Man City na pewno nie odpuści,możemy się spodziewać się ciekawego spotkania przez które państwa przeprowadzę.

0'
Po wczorajszych emocjach ciąg dalszy,dziś mamy dla was kolejny zastrzyk emocji bowiem zmierzą się Barcelona z Manchesterem City!

'
Śledź mecz Barcelona - Manchester City na żywo. Początek relacji LIVE w środę o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - Manchester City, to zapraszamy do śledzenia meczu online