FC Basel - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
FC Basel
1 : 0

Vaclik - Lang, Suchy, Hoegh, Safari(89' Traore) - Kuzmanović, Elneny, Calla, Delgado (76' Zuffi), Bjarnason - Janko (70' Embolo)
Burić - Ceesay, Kamiński, Dudka, Douglas - Trałka, Linetty - Formella(68'Lovrencsics) , Jevtić( 73' Thomalla), Pawłowski - Hamalainen (83' Robak)

Mecze na żywo: FC Basel - Lech Poznań

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam na nasze kolejne relacje!

90+4'
FC Basel przechodzi do IV rundy el. Ligi Mistrzów. Ekipie z Poznania pozostaje jeszcze ostateczny bój o fazę grupową Ligi Europy UEFA.

90+4'

90+1'
1-0! Calla wykazał się perfekcyjnym dośrodkowaniem w pole karne, do zagrania doszedł zupełnie niekryty Bjarnason i efektownym szczupakiem w prawy dolny róg dał prowadzenie swojej drużynie.

90'
4 minuty dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

89'
Zmiana. Traore za Safariego.

87'
Bardzo dobra próba z dystansu Łukasza Trałki, ale futbolówka uderzona minimalnie obok prawego słupka.

85'
Douglas zagrał piłkę ręką w pobliżu swojej 16-ki. Żółta kartka dla obrońcy.

83'
Zmiana. Na ostatnie minuty Marcin Robak, z placu gry zszedł Hamalainen.

81'
Trałka bliski zdobycia kontaktowego gola, defensywny pomocnik uderzeniem głową minimalnie obok prawego słupka. Kapitalna wrzutka Douglasa z rzutu wolnego.

79'
Lovrencsics zmarnował genialne prostopadłe podanie od Pawłowskiego, Węgier w bardzo dobrej sytuacji uderzył zbyt słabo i piłkę przez niego kopniętą bez trudu sparował Vaclik.

76'
Zmiana. Delgado opuszcza boisko, w jego miejsce Zuffi.

74'
Kuzmanović trafił w mur po uderzeniu z rzutu wolnego. Trałka ucierpiał podczas ofiarnej obrony.

73'
Zmiana. Thomalla zastąpił Jevticia.

72'
Niedokładne dośrodkowanie Pawłowskiego z lewej flanki, po raz kolejny futbolówka posłana zbyt głęboko, dzięki czemu nie ma trudności ze skuteczną interwencją Vaclik.

70'
Zmiana. Janko już na ławce, Embolo na placu gry.

69'
Hamalainen na pozycji spalonej, ale i tak w dogodnej sytuacji koszmarnie przestrzelił.

68'
Zmiana. Lovrencsics w miejsce Formellii.

67'
Dudka w nieprzepisowy sposób atakowany przez przeciwnika.

65'
Bardzo niecelny strzał Trałki zza pola karnego, doświadczony pomocnik swoim kopnięciem przeniósł piłkę nad poprzeczkę.

63'
Ceesay wzorcowo oddalił zagrożenie od własnej bramki, Szwed wybił głową piłkę posłaną przez Delgado z rzutu rożnego.

61'
Vaclik znów dobrze odczytał intencję graczy gości, tym razem przechwycił w ostatnim momencie zagranie z prawego skrzydła.

59'
Vaclik perfekcyjnie przeciął niebezpieczne dośrodkowanie Douglasa, a następnie dobić starał się Jevtić, ale ofiarnie futbolówkę wślizgiem wybił Suchy.

58'
Calla na spalonym w momencie podania od Langa.

56'
Kamiński ukarany żółtym kartonikiem za zbyt agresywną walkę o piłkę z Janko.

55'
Żółta kartka dla Langa za popełnienie faulu taktycznego na rozpędzonym Pawłowskim.

54'
Odważna decyzja Kuzmanovicia o strzale z dystansu, próba z kilkudziesięciu metrów w bezpiecznej odległości minęła światło bramki.

53'
Kompletnie nieudane crossowe zagranie Kuzmanovicia do Callii ustawionego na prawej stronie.

51'
Austriak po chwili obserwacji przez sztab medyczny już wrócił na plac gry.

50'
Janko skarży się na uraz, snajper szwajcarskiej ekipy ucierpiał w starciu z Linettym w środkowym sektorze boiska.

48'
Janko przewrócił się w polu karnym Lecha, ale wcześniej sędzia boczny zasygnalizował pozycję spaloną napastnika.

46'
Zgadzacie się z Maciejem Skorżą ?

46'
II połowa meczu.

45'
Koniec I części gry. W pierwszych 45 minutach minimalnie lepsze wrażenie zrobili gracze z Poznania.

43'
Żółte kartki otrzymali Linetty oraz Suchy. Najprawdopodobniej chodziło o szarpaninę w polu karnym przy wybiciu rzutu rożnego przez gospodarzy.

42'
Kamiński ubiegł Bjarnasona, korner dla piłkarzy z Bazylei.

40'
Linetty nie zrozumiał się ze swoimi klubowymi partnerami, jego prostopadłe podanie trafiło do Vaclika.

38'
Janko najbliżej bramki w momencie zagrania od swojego kolegi, chorągiewka sędziego bocznego poszła w górę.

37'
Pawłowski całkiem zgrabnie zwiódł dwóch przeciwników, do pełni szczęścia zabrakło niestety dokładniejszego podania. Piłka w rękach Vaclika.

35'
Jevtić zablokowany przez obronę, wcześniej na oryginalny sposób rozegrania rzutu rożny zdecydowali się zawodnicy Macieja Skorży, ale nie przyniosło to zagrożenia.

34'
Hoegh bardzo dobrze w swoim sektorze, boczny obrońca wybił dośrodkowanie Pawłowskiego z prawego skrzydła.

31'
Calla padł w polu karnym Lecha po bloku Douglasa, sędzia jednak nie podjął decyzji o przyznaniu jedenastki gospodarzom.

30'
Efektowna interwencja Vaclika, który przechwycił centrę Douglasa do Hamalainena.

27'
Vaclik znakomicie przeczytał grę! Goalkeeper przeciął w odpowiednim momencie długie zagranie Jevticia w stronę Hamalainena.

25'
Po raz kolejny Janko mógł skarcić obronę Lecha, lecz niezłą interwencją popisał się Ceesay, następnie próbował futbolówkę jeszcze dobijać Bjarnason, ale ta sztuka mu się nie udała.

23'
Skuteczna interwencja Buricia na przedpolu, bramkarz dobrze wyszedł do długiego podania.

21'
Zamieszanie w 16-ce Lecha po wybiciu z rzutu rożnego, na szczęście dla polskiej ekipy żaden zawodnik gospodarzy nie potrafił wykorzystać pogubienia się defensywy.

20'
Linetty w nieczysty sposób powstrzymał Janko w środku pola. Powtórki tv wykazały błędną decyzję arbitra.

18'
Calla nieźle zachował się w polu karnym gości, jego strzał głową jednak nie mógł napsuć krwi bośniackiemu bramkarzowi.

16'
Dariusz Dudka kapitalnie wyjaśnił sytuację po niebezpiecznej wrzutce Delgado z prawej strony.

13'
Kuzmanović popełnił przewinienie taktyczne w środkowej strefie. Jevtić powalony na murawę.

12'
Bjarnason faulował na swojej połowie. Rzut wolny dla Lecha Poznań.

10'
Burić zmuszony do błędu, od autu gospodarze.

9'
Calla schwytany w pułapkę ofsajdową, dobrze ustawiona w tej sytuacji obrona Lecha Poznań.

7'
Soczyste uderzenie Jevticia zza pola karnego, niestety futbolówka kopnięta przez pomocnika w bezpiecznej odległości minęła światło bramki.

6'
Hamalainen sprytnie minął Suchego, ale sędzia zagwizdał przewinienie fińskiego pomocnika, który w niedozwolony sposób walczył o piłkę.

4'
Janko próbował uderzać głową z niełatwej pozycji, napastnik finalizował niedokładną centrę Delgado z prawej flanki. Futbolówka bez problemu trafiła do rękawic Buricia.

3'
Niedokładny cross w wykonaniu Hamalainena, długie podanie w kierunku Pawłowskiego opuściło plac gry.

2'
Groźne dośrodkowanie Pawłowskiego z lewego skrzydła, jednak zbyt głębokie zagranie efektownie wyłapał Vaclik.

*'
Zaczynamy rewanżowe spotkanie III rundy el. Ligi Mistrzów!

*'
Fajna inicjatywa, nie uważacie ?

*'
W zespole gości nie zagra Tomasz Kędziora (czerwona kartka).

*'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Ruddy Buquet z Francji.

*'
W pierwszym meczu lepsi okazali się gospodarze, którzy pokonali swojego rywala na wyjeździe 3-1

*'
Ławka rezerwowych Lecha Poznań: Gostomski, Tetteh, Wilusz, Robak, Lovrencsics, Kadar, Thomalla

*'
Ławka rezerwowych FC Basel: Vailati, Akanji, Degen, Embolo, Gashi, Traore, Zuffi

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu: FC Basel - Lech Poznań
Początek o 20:15

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z FC Basel - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online