Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 3

Przyrowski - Kosznik, Kopacz, Danch, Sadzawicki(71' Iwan) - Sobolewski (65' Przybylski), Grendel, Madej, Jeż, Gergel - Urynowicz (56' Skrzypczak)
Drągowski - Modelski, Tarasovs, Madera, Tomasik (63' Straus)- Góralski, Grzyb, Romanchuk, Gajos(83'Świderski) , Vassiljev - Grzelczak (87' Sekulski)

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę i w tym momencie zapraszam już na nasze kolejne relacje z polskich boisk!

90+4'
Jagiellonia w bezwzględny sposób wykorzystała błędy w obronie Górnika, największym pozytywem dzisiejszych zawodów w mojej ocenie był Vassiljev.

90+3'
Grzyb nieczysto zaatakował Gergela. Ostatni najprawdopodobniej rzut wolny dla gospodarzy.

90+2'
Faul taktyczny Sekulskiego na połowie Górnika Zabrze.

90'
4 minuty dłużej pograją zawodnicy obu ekip w tym spotkaniu.

88'
Tarasovs ucierpiał w starciu powietrznym.

87'
Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Piotr Grzelczak został zastąpiony przez Sekulskiego.

86'
Skrzypczak zagrał piłkę ręką w polu karnym gości.

85'
Świderski już mógł się wpisać na listę strzelców! Napastnik dostał świetne podanie od Grzelczaka, a następnie minął Przyrowskiego, ale wypchnął się z piłką zbyt daleko i znakomita okazja została zmarnowana.

83'
Zmiana. Karol Świderski na ostatnie minuty, z placu gry został zdjęty Maciej Gajos.

81'
11-1 w statystyce ilości rzutów rożnych!

80'
Drągowski wykazał się efektowną interwencją po znakomitym strzale Bartosza Iwana. Korner dla Górnika Zabrze.

78'
Skrzypczak próbował wykorzystać genialną centrę Kosznika z lewego skrzydła, ale uderzenie z powietrza nie mogła zakłócić spokoju bramkarzowi Jagi.

77'
Strzał na vivat Grendela, futbolówka w bezpiecznej odległości minęła światło bramki.

75'
Przerwa na uzupełnienie płynów. Trenerzy mają również szansę na przekazanie swoich uwag.

73'
Tarasovs bardzo dobrze interweniował w swoim polu karnym po groźnym wgraniu zawodnika Górnika Zabrze.

71'
Zmiana. Bartosz Iwan zameldował się na boisku, zszedł z niego Sadzawicki.

70'
Nieudany powrót Piotra Grzelczaka ze spalonego, sędzia liniowy podniósł chorągiewkę.

69'
Graczy Michała Probierza nie satysfakcjonuje dwubramkowe prowadzenie, co rusz posyłają niebezpieczne zagrania w pobliże bramki Przyrowskiego.

67'
Doskonała próba Grzelczaka zza pola karnego, podkrętka napastnika minimalnie nad poprzeczką.

65'
Zmiana. Przybylski w miejsce Sobolewskiego.

64'
Nieudane uderzenie Vassiljeva z powietrza, ten strzał nie mógł w najmniejszym stopniu napsuć krwi Sebastianowi Przyrowskiemu.

63'
Zmiana. Tomasik opuścił plac gry, w jego miejsce Straus.

61'
Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów dla piłkarzy.

60'
Grendel niedokładnie zagrał w pole karne, piłka trafiła wprost w rękawice Drągowskiego.

59'
Kapitalny wślizg Modelskiego w piłkę, były obrońca Gks-u Bełchatów zatrzymał przeciwnika tuż przy linii bocznej boiska.

57'
Kosznik koszmarnie z 14 metra po znakomitym rajdzie Madeja prawą stronę, strzał bocznego obrońcy poleciał na trybuny stadionu.

54'
Niekonwencjonalne rozegrany stały fragment gry prze gospodarzy, ale Jagiellonii udało się zażegnać niebezpieczeństwo.

53'
Grendel powalony na murawę tuż przed polem karnym, rzut wolny dla zabrzan. Żółta kartka dla Tomasika.

50'
1-3! Maciej Gajos popisał się kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego. Strzał z ponad 20 metrów w lewy dolny róg zaskoczył Przyrowskiego.

49'
Adam Danch zmuszony do popełnienia faulu na Gajosie, który już chciał się przedrzeć w pole karne Górnika. Żółta kartka dla kapitana gospodarzy.

48'
Przewinienie taktyczne Góralskiego w bezpiecznej strefie.

46'
II część gry!

I część w liczbach

45+3'
Koniec I części. Pierwsze 45 minut doskonałe!

45+2'
Grzyb znów niecelnie zza pola karnego, spokojnie piłkę wzrokiem odprowadził Przyrowski.

45+1'
Madera po raz kolejny najlepiej w swojej 16-ce, stoper wybił głową wrzutkę z rzutu wolnego.

45'
120 sekund doliczone do I połowy.

43'
W natarciu Górnik Zabrze! Niebezpieczna centra Grendela z kilkudziesięciu metrów, sytuację znakomicie wyjaśnił Madera.

41'
Jeż zablokowany przez obronę przeciwnika.

38'
Vassiljev w kapitalny sposób przechwycił futbolówkę zgubioną przez graczy Górnika, piłkarz z Estonii wykonał znaczny dystans, lecz będąc sam na sam z Przyrowskim trafił w jego nogi. Doskonała okazja.

36'
Modelski stanął przed dobrą okazją na zmianę wyniku, ale uderzenie z głębi pola karnego trafiło w siatkę boczną bramki.

34'
Tomasik aktywny w akcjach ofensywnych, lecz próby dośrodkowań w jego wykonaniu łatwo wybijane przez defensorów Górnika.

31'
Bardzo dobra interwencja Drągowskiego na przedpolu, laureat nagrody "odkrycie sezonu" świetnie wyszedł do centry Sadzawickiego z prawej strony.

29'
1-2! Ogromny błąd defensywny gości, Madej świetnie z Jeżem rozmontowali blok obrony Jagi, pierwsze uderzenie Madeja przed siebie wybił Drągowski, a następnie przegrał jednak pojedynek ze skrzydłowym Górnika, który posłał futbolówkę do niemal pustej bramki.

28'
0-2! Fenomenalne długie podanie Vassiljeva w stronę Grzelczaka, snajper skrzętnie wykorzystał bierność defensywy Jagi i ładnym strzałem w prawy dolny róg zaskoczył Przyrowskiego.

26'
Nieudany cross Gendela w kierunku Gergela, jego rodak nie miał szans dotrzeć do tego zagrania.

25'
Łukasz Madej na spalonym, szybka sygnalizacja sędziego liniowego.

23'
Arbiter zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

23'
Góralski faulował Sobolewskiego w środku pola.

21'
Vassiljev trafił w mur po uderzeniu z rzutu wolnego, Estończyk próbował zaskoczyć bramkarza przeciwnika z ponad 30 metrów.

20'
Radosław Sobolewski popełnił przewinienie na własnej połowie. Rzut wolny dla gości.

17'
0-1! Jagiellonia wychodzi na prowadzenie! Vassiljev otrzymał kapitalne podanie z drugiej linii, później będąc nieatakowany przez obrońców posłał piłkę z kilkunastu metrów w prawy dolny róg bramki, bliski skutecznej interwencji był Przyrowski.

16'
Vassiljev powinien zmienić wynik tego spotkania, były zawodnik Piasta wykorzystał koszmarny błąd Kopacza we własnej strefie, będąc sam na sam próbował lobować bramkarza, lecz ta próba łatwo wyłapana przez bramkarza.

15'
Niecelny strzał Grzyba z dystansu, futbolówka po kopnięciu defensywnego pomocnika przeniesiona nad poprzczką bramki.

14'
Nieudana wrzutka Grendela z lewego sektora boiska, zagranie bez problemu przeciął głową Tarasovs.

12'
Wzajemne przebitki mogą oglądać kibice na stadionie, zawodnicy najprostszymi środkami próbują stworzyć jakiekolwiek zagrożenie pod bramką rywala.

10'
Pozycja spalona Piotra Grzelczaka, były gracz m.in. Lechii znajdował się najbliżej bramki w momencie podania od swojego klubowego partnera.

9'
Zbyt głęboka centra Kosznika z lewej flanki, piłka w rękawicach Drągowskiego.

7'
Niedokładne prostopadłe podanie w wykonaniu Filipa Modelskiego w kierunku Grzelczaka, bezpańską futbolówkę przejął Przyrowski.

5'
Sobolewski przed niezłą szansą, ale jego zagranie z najbliższej odległości w odpowiednim momencie zblokowane przez obronę Jagiellonii.

4'
Tomasik wybił dośrodkowanie Kosznika z lewego skrzydła.

2'
Dobre uderzenie Madery zza pola karnego, jednak strzał posłany wprost w Przyrowskiego, który z ogromną łatwością wyłapał piłkę.

1'
Piotr Grzelczak w nieprzepisowy sposób zatrzymany w środkowej strefie boiska.

*'
Startujemy z pierwszym sobotnim meczem w tej kolejce.

*'
Najważniejsze informacje w pigułce...

*'
Ławka rezerwowa gości: Baran, Straus, Mystkowski, Sekulski, Frankowski, Augustyniak, Świderski

*'
Dzisiejsze zawody poprowadzi Szymon Marciniak.

*'
Na ławce rezerwowej gospodarzy: Kasprzik, Szeweluchin, Kurzawa, Piasecki, Przybylski, Skrzypczak, Iwan

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu: Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online