Lech Poznań - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Burić - Kędziora, Kamiński, Dudka, Kadar (46' Ceesay) - Trałka, Linetty - Lovrencsics, Jevtić (25' Thomalla), Pawłowski - Robak (70' Kownacki).
Trela - Gabovs, Malarczyk, Dejmek, Sylwestrzak - Jovanović, Fertovs - Sobolewski (68' Zając), Cebula (79' Aankour), Pylypchuk - Trytko (58' Przybyła).

Mecze na żywo: Lech Poznań - Korona Kielce

90+3'

90+1'
Trałka ukarany żółtą kartką.

89'
Powinno być 1:0 dla Korony. Po zagraniu z prawej strony piłka trafiła do Przybyły, który mając przed sobą pustą bramkę uderzył obok słupka.

85'
Groźna akcja Korony. Ceesay dał się ograć Sylwestrzakowi jak dziecko, ale strzał obrońcy gości został zablokowany.

81'
Czerwoną kartką ukarany Dudka!

79'
Aankour zastąpił Cebulę.

76'
13 134 kibiców zasiadło na trybunach.

73'
Groźny strzał z dystansu oddał Cebula, ale Burić zdołał odbić piłkę. Dobijać powinien jeszcze Przybyła, lecz fatalnie minął się z piłką.

70'
Kownacki zastąpił Robaka.

68'
Zając zastąpił Sobolewski.

66'
Pylypchuk ukarany żółtą kartką.

65'
Zablokowany strzał Linettego.

65'
Thomalla zagrał do Linettego, ale jego w ostatniej chwili uprzedził bramkarz.

62'
Mocny strzał z powietrza w wykonaniu Pawłowskiego został zablokowany.

59'
Po dośrodkowaniu Kamińskiego obok bramki głową uderzył Robak.

58'
Przybyła zastąpił Trytkę.

56'
Dobre dośrodkowanie w pole karne Korony, akcję chciał zamykać Kędziora, ale w ostatniej chwili piłkę wybił Malarczyk.

54'
Żółta kartka dla rezerwowego Korony, Krzysztofa Kiercza.

51'
Kolejna znakomita akcja Lovrencsicsa z Thomallą. Tym razem to Thomalla podał do Węgra, a ten w idealnej sytuacji uderzył tuż obok słupka! To powinien być gol!

50'
Lovrencsics świetnie zagrał po ziemi do Thomalli, ale w ostatniej świetnym wślizgiem powstrzymał go Malarczyk.

46'

46'
Ceesay zastąpił Kadara.

45'
Koniec pierwszej połowy. Lech - Korona 0:0.

43'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego lekko i niecelnie głową uderzął Dejmek.

40'
Thomalla uderzył z prawej strony pola karnego wyraźnie nad bramką.

39'
Niecelny strzał Pawłowskiego z pola karnego. Piłka odbiła się jednak od obrońcy Korony i będzie rzut rożny.

38'
Wreszcie groźna sytuacja! Thomalla dobrze zagrał do Lovrencsicsa, ten uderzył z ok. 20 metrów i ładną paradą popisał się Trela.

36'
Bardzo niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Pawłowskiego.

34'
Mogło być groźnie pod bramką Lecha. Trytko otrzymał piłkę w polu karnym, wycofał ją piętą, ale Sobolewski nieco się spóźnił i obrońcy zdołali wybić futbolówkę na rzut rożny.

32'
Cały czas w Poznaniu wieje nudą.

29'
Pylypchuk dośrodkował w pole karne, ale piłkę wybił Kadar.

28'

26'
Kamiński uderzał z pola karnego, ale został zablokowany. Piłka spadła pod nogi Pawłowskiego, który strzelił z szesnastu metrów, ale prosto w ręce Treli.

26'
Gabovs sfaulował Pawłowskiego i obejrzał żółtą kartkę.

25'
Jevtić odczuwa skutki fauliu Malarczyka i musi opuścić boisko. Zastąpił go wspomniany Thomalla.

25'
Do wejścia na boisko szykuje się Thomalla.

23'
Jak na razie mecz nie porywa. Brakuje sytuacji strzeleckich.

22'
Jevtić wrócił na boisko.

19'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ pomocy sztabu medycznego potrzebuje Jevtić.

16'
Kwadrans gry za nami. Lech przeważa, ale nie stworzył jeszcze sobie stuprocentowej sytuacji do zdobycia bramki.

14'
Jevtić uderzył z rzutu wolnego z ok. 20 metrów, ale piłka nie trafiła w światło bramki.

12'
Robak wychodził na dobrą pozycję, ale został sfaulowany przez Sylwestrzaka. Obrońca Korony otrzymał żółtą kartką.

12'
Lovrencsics dośrodkowywał z rzutu wolnego prosto w ręce Treli.

10'
Gra toczy się w środku pola. Brakuje sytuacji strzeleckich.

9'
W Poznaniu znów zaczęło intensywnie padać.

8'

7'
Obu drużynom brakuje dokładności.

5'
Lech dłużej utrzymuje się przy piłce.

3'
Na boisku sporo wody, co nie ułatwia rozgrywania piłki.

1'
Pierwsza dobra akcja Lecha. Jevtić otrzymał piłkę po lewej stronie pola karnego od Pawłowskiego, wstrzelił ją wzdłuż bramki, ale nikt nie zamknął akcji.

1'

0'
Przed meczem minutą ciszy uczczono śmierć jednego z kibiców Lecha.

0'
Kilkanaście minut przed meczem nad Inea Stadionem przeszła potężna ulewa.

0'
Piłkarze są już na murawie. Zaraz początek spotkania.

0'
Ławka rezerwowych Korony: Zbigniew Małkowski, Tomasz Zając, Krzysztof Kiercz, Nabil Aankour, Jakub Kotarzewski, Rafał Grzelak, Michał Przybyła.

0'
Ławka rezerwowych Lecha: Krzysztof Kotorowski, Denis Thomalla, Kebba Ceesay, Dawid Kownacki, Maciej Wilusz, Dariusz Formella, Abdul Aziz Tetteh.

0'
Do tej pory Lech zgromadził tylko trzy punkty, a Korona sześć.

0'
Zapraszamy do śledzenia meczu Lech Poznań - Korona Kielce na żywo. Początek o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online