Paris Saint-Germain - Bayer Leverkusen online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Paris Saint-Germain
Bayer Leverkusen
2 : 1

Sirigu - Digne, Silva, Marquinhos, Jallet - Rabiot, Cabaye, Pastore - Lavezzi (63 Lucas), Ibrahimović(72. Menez), Cavani
Leno - Donati, Wollscheid, Toprak, Guardado - Rolfes, Reinartz (77. Wagner), Can - Sam, Derdiyok, Castro

Mecze na żywo: Paris Saint-Germain - Bayer Leverkusen

90+3'
Koniec meczu ! PSG kolejnym zespołem w ćwierćfinale, z kim zagrają? to zobaczymy po losowaniu. Ja dziękuje za uwagę i życzę spokojnej nocy.

90+2'
Kartka Dla Wagenera rzut wolny dla PSG dośrodkowywał Lucas do Rabiota który uderza jednak łapie piłke Leno

90+2'
Lucas rusza z szybką kontrą fauluje go Wagner.

90+1'
Piłkarze PSG grają powoli klepki między obrońcami. faulowany Rabiot.

90'
Na czas piłkarze PSG już mają pewny ćwierćfinał tylko czekają na gwizdek choć bez żadnego stresu.

89'
25m do bramki uderza Lucas jednak trafia w mur piłkę ma Jallet, cofa do Meneza, grają po obwodzie, zaczyna się doliczony czas.

88'
PSG chyba chce grać jak Barcelona, wyłacznie posiadać piłkę i głupi faul na Lucasie który chyba będzie wykonywać rzut wolny.

86'
Wrzutka do Jalleta jednak spalony.

85'
PSG nie kwapi się do zdobycia bramki mimo posiadania piłki 60%

82'
Piękne podanie do Pastore który strzela niewidząc Cavaniego który właśnie schodzi z boiska a w jego miejsce Camara.

81'
Dośrodkowanie w pole karne PSG ale po raz kolejny piłka wybita, szybki kontratak Paryżan szybko skrzydłem biegnie Lucas który świetnie wykorzystuje wślizg rywala i pozwala mu wybić na aut.

80'
Gra robi się coraz mniej ciekawa i brutalna, nudny mecz mimo obiecującej pierwszej połowy

79'
Rzut wolny dośrodkowanie jednak wybija piłke obrońca PSG.

78'
Brutalny faul też bez sensu bo nie było zagrożenia i w konsekwencji zostaje ukarany żołtą kartką - Rabiot

77'
Zmiana w zespole Bayeru Wagner za Reinartza

76'
Koleny rzut wolny przy 16stce Pastore krótko do Lucasa jednak nic to nie daje.

75'
Po wyrzuceniu zawodnika Bayeru piłka cały czas krąży w centralnej części boiska, nic się nie dzieje, mecz stracił swój urok przez jedną decyzje sędziego, piłkarze z Niemiec grają mocno w defensywie.

74'
Nie. Piłka w mur, jednak przejmuje ją Pastore który strzela daleko od bramki.

73'
Cabaye będzie wykonywać rzut wolny, dobra dla niego odległość jednak czy da rade.

72'
Kolejna zmiana w PSG schodzi Zlatan Ibrahimović a za niego Menez, nie będzie 11 gola w LM i stracona szansa na króla strzelców.

71 '
A jednak teraz Edinson Cavani wychodzi sam na sam z bramkarzem jednak dobiega do niego Toprak i wybija piłek

70'
Nikt nie kwapi się do zgrania jakiejś większej akcji spotkanie zaczyna być bardzo nużące.

65'
Jakieś nieporozumienie drugą żółta kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymuje E. Can trochę niewiadomo za co, chyba za symulacja, myślę że zbyt surowa decyzja sędziego i spore kontrowersje, sędzia zepsuł spotkanie.

65'
Piękna akcja Bayeru i 2 strzały w tym dobitka Derdioyka ale kolejnym piękną interwencją popisuje się Sirigu

61'
Zmiana w zespole z Paryża schodzi strzelec bramki na 2:1 - Lavezzi a na jego miejsce wchodzi Lucas

61'
Donati dobry odbiór przerzut do Cana ten do Derydioka który za bardzo chciał pobawić się z bramkarzem w efekcie tylko rzut rożny.

59'
Ryzyzkowny drybling Guardado podanie do Can'a jednak ten źle dośrodkowuje i piłka dla Paryżan

58'
Lavezzi mija obrońców odgrywa do Ibry ale tam był Wollscheid.

55'
Słabe wykonanie rzutu rożnego i piłke wyłapuje bramkarz.

54'
Szybki kontraatak Bayeru i świetny strzał jednak pięknie interweniuje Sirigiu. Rzut rożny

52'
Piękna akcja PSG przy polu karnym Digne do Lavezziego który pięknie wewnętrzną częścią stopy uderza w bramkę mamy przewage PSG które jedną nogą już jest w ćwierćfinale.

51'
Kolejny faul dość brutalny na zawodniku PSG i żółta kartka dla Donatiego

49'
Akcja PSG w polu karnym jednak ręka Rabiottiego, akcja przerwana.

48'
Akcja PSG i bezsensowny faul Derdiyoka rzut wolny i kartka.

46'
Rozegranie na skrzydło do Jalleta ten próbuje do środka, ale piłka odebrana

46'
Zaczynamy drugą połowę !

45+1'
Koniec pierwszej połowy mamy remis, emocje są jednak póki co PSG chyba nie wykorzystuje w pełni swoich umiejętności. znaczna poprawa gry drużyny z Leverkusen.

45'
Faul i sędzia dyktuje rzut wolny Ibra rozgrywa krótko do Lavezziego który faulowany, kolejny Rzut wolny.

44'
świetny rajd zawodnika bayeru jednak piłke odbiera obrońca.

44'
Nieporozumienie w szeregach Leverkusen i piłka wychodzi na aut.

43'
Ibra do Rabiot który strzela z ok. 18-metra jednak piłka nad bramką.

42'
Lavezzi podbiega do Guardado i wywalcza rzut z autu

40'
Piłka do Cana jednak niedokładnie przyjmuje i wybija Silva

39'
Dośrodkowuje Cabaye jednak za krótko - Do Jalleta kednak ten wycofuje piłke.

38'
Przepychanka w polu karnym, sedzia uspokaja

38 '
A jednak Edinson Cavani dostaje piłke i pięknie strzela jednak broni bramkarz dobija Ibra - broni to Leno, rzut rożny.

37'
Cały czas piłka na środku żadna drużyna nie potrafi stworzyć składnej akcji

35'
Rzut wolny dla PSG piłka dla Cavaniego, ale strzał niecelny, piłka dla Bayeru.

34'
Jallet próbuje rozegrać piłkę na połowe rywala jednak kolejna obrona zawodników Bayeru

33'
Rabiot do Ibrahimovicia ale piłke łapie Len.

32'
Kolejna interwencja Pastore ale piłka cały czas na połowie PSG

30 '
Piłka w środku boiska Rolfes do Guardado, piłka wybita przez obrońców Paryżan

27'
Rollfes podchodzi do piłki ale idealnie rzuca się Sirigu i wybija piłke, nadal remis.

26'
Sytuacja w polu karnym Bayeru, żółta kartka dla Jalleta i mamy rzut karny !

19'
Kolejne ładne podanie do Ibry ale ten uderza nad bramką.

17'
Pastore do Ibrahimovicia który piękną podcinką strzela na bramkę jednak piłka odbija się od poprzeczki.

16'
Bayer atakuje pole karne PSG jednak piłke wybija Digne

15'
Rzut rożny dla drużyny z Leverkusen, piłke łapie bramkarz

14'
Ibrahimović mija rywali zwodami, jednak piłka wybita na aut, rzut rożny

12'
Cabaye wrzuca piłke z rzutu rożnego i Marquinhos strzela piękną głowką w dolny róg mamy remis już w 13 minucie

10'
Cabaye przerzuca na skrzydło do Jalleta ale piłke odbiera obrońca Bayeru

6'
Bayer już w 6 minucie obejmuje prowadzenie! Dośrodkowanie Donatiego w pole karne i sytuacje wykorzystuje strzałem z główki Sam.

3'
Póki co akcja rozgrywana w środku boiska jednak posiadanie piłki na korzyśc PSG

1 '
Zaczynamy !

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Paris Saint-Germain - Bayer Leverkusen, to zapraszamy do śledzenia meczu online