Barcelona - Sevilla online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
Sevilla
5 : 4

Ter Stegen – Mathieu, Mascherano, Pique, Dani Alves – Sergio, Iniesta, Rakitić – Rafinha, Suarez, Messi
Beto – Coke, Rami, Krychowiak, Tremoulinas – Banega, Krohn-Dehli – Iborra, Reyes, Vitolo – Gameiro

*'
Z przyczyn technicznych nie możemy przeprowadzić dalszej relacji.

57'
4:2! Ależ emocje. Vitolo dośrodkował w pole karne, a zamykający akcję Reyes umieścił piłkę w bramce.

52'
Goool! Suarez po podaniu Busquetsa z bliskiej odległości pokonał Beto.

46'

45'

44'
Goool! Barcelona dopięła swego. Po kontrze w sytuacji sam na sam z Beto znalazł się Suarez. Urugwajczyk nie wykorzystał tego, ale ostatecznie zagrał do Rafinhi, który podwyższył prowadzenie.

41'
Gameiro chciał wzdłuż bramki zagrać do Reyesa, ale ostatecznie nikt nie sięgnął piłki. Było groźnie.

35'
Groźna okazja dla Barcelony, ale tym razem świetnie zachował się Krychowiak, który w ostatniej chwili zablokował strzał rywala.

34'
Banega z dystansu uderzył prosto w bramkarza Barcelony.

33'
Rakitić zdecydował się na strzał z dystansu, ale nie trafił w światło bramki.

30'
Krychowiak gra dziś na pozycji środkowego obrońcy i nie radzi sobie tam najlepiej. Po jego dwóch faulach padły gole dla Barcelony.

28'
Suarez umieścił piłkę w bramce Sevilli po ładnej akcji, ale sędzia dopatrzył się spalonego. Powtórki wykazały jednak, że była to kontrowersyjna decyzja.

28'
Tempo meczu spadło.

25'
W ostatnich minutach brakuje sytuacji strzeleckich. Barcelona wymienia dużo więcej podań, ale nie przynosi to obecnie zagrożenia.

20'
Barcelona ma zdecydowaną przewagę.

15'
Trzy rzuty wolne i trzy gole! Co za mecz.

15'
Messi!! Co on wyczynia. 2:1 dla Barcelony i znów gol po rzucie wolnym. Gwiazdor Barcy po raz kolejny znakomicie przymierzył i pokonał Beto.

14'
Żółta kartka dla Krychowiaka.

14'
Barcelona jest stroną dominującą.

11'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Pique.

10'
Za nami 10 minut świetnego meczu. Oby tak dalej.

9'
Barcelona chce iść za ciosem. Rakitić dośrodkował w pole karne, ale Rafinha nie sięgnął piłki.

7'
Goool. 1:1. Co za odpowiedź Barcelony. Znów rzut wolny i znów bramka. Tym razem świetnie uderzył Leo Messi i mamy remis.

3'
1:0 dla Sevilli. Gola strzelił Banega, który popisał się kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego z ponad 20 metrów. Bramkarz Barcelony był totalnie zaskoczony i nawet nie rzucił się w kierunku piłki.

1'

0'
Ławka rezerwowych Sevilli: Rico - Mariano, Kakuta, Luismi, Suarez, Konoplianka i Immobile.

Ławka rezerwowych Barcelony: Bravo - Bartra, Adriano, Roberto, Pedro, Sandro i El Haddadi.

0'
Zapraszamy na relację na żywo z meczu o Superpuchar Europy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - Sevilla, to zapraszamy do śledzenia meczu online