Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Baran - Modelski, Madera, Augustyniak, Straus - Góralski, Romanchuk, Frankowski, Świderski, Mystkowski (55' Sekulski) - Grzelczak (76' Vassiljev)
Słowik - Frączczak, Fojut, Czerwiński, Nunes - Rudol (56' Lewandowski), Murawski, Danielak, Murayama (55' Matras) , Akahoshi - Przybecki (67'Okuszko)

Świderski (25.)
Frankowski (50.)
Frączczak (42.)

Romanchuk (32.) żółta kartka
Fojut (52.) czerwona kartka

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin

90+5'
Dziękuję pięknie Państwu za śledzenie naszej relacji i w tej chwili już zapraszam na relację ze spotkania: Górnik Łęczna - Legia Warszawa

90+5'
Jagiellonia Białystok awansowała do następnej rundy Pucharu Polski! Pogoni Szczecin zabrakło piłkarskiego cwaniactwa oraz pomysłu w grze ofensywnej.

90+3'
Danielak popełnił przewinienie w ofensywnie, Straus ucierpiał w tym starciu.

90+2'
Groźne dośrodkowania Daniela z prawego sektora, ale każdą próbę doskonale wybijają defensorzy Jagiellonii.

90'
240 sekund szans dla Portowców na doprowadzenie do wyrównania.

89'
Zagranie na vivat Frankowskiego, piłkę kopniętą z ponad 20 metrów pewnie wyłapał jakiś kibic oglądający mecz na trybunach.

87'
Czerwiński wyśmienicie przerwał kontratak przeciwnika, Vassiljev powinien szybciej podjąć decyzję o uderzeniu zza pola karnego.

85'
Adam Frączczak minimalnie niecelnie głową po centrze z lewej strony, strzał wylądował obok prawego słupka bramki.

81'
Po raz kolejny Sekulski spalił akcję. Sędzia liniowy zasygnalizował przewinienie ofensywnego zawodnika gospodarzy.

80'
3-3 w statystyce ilości strzałów w światło bramki.

79'
Zblokowana próba Gajosa z ogromnej odległości, ofiarna interwencja obrońcy przyniosła pożądane efekty.

76'
Vassiljev zameldował się na placu gry, na ławkę rezerwową trafił Piotr Grzelczak.

74'
Dobrze ustawiona obrona Pogoni, Sekulski złapany na ofsajdzie.

73'
Zupełnie nieudolna próba Akahoshiego pokonania Barana huknięciem zza pola karnego, piłka posłana przez japońskiego gracza najprawdopodobniej trafiła w trybuny stadionu.

70'
Nunes spróbował stworzyć zagrożenie pod bramką Barana, lecz wrzutka kopnięta wprost w bramkarza gospodarzy.

69'
Czerwiński nieźle odnalazł się w polu karnym Jagiellonii, ale Czerwiński nie dokładnie opanował futbolówkę. Od 6 metrów grę wznowi Baran.

67'
Zmiana. Okuszko już na murawie, a opuścił ją Przybecki.

65'
Genialna robinsonada Słowik po doskonałym technicznym uderzeniu Sekulskiego z głębi pola karnego, futbolówkę nad poprzeczkę przeniósł goalkeeper Pogoni. Rzut rożny dla Jagi.

63'
Frączczak usiłował głową zamykać przepiękne dośrodkowanie Akahoshiego, strzał bocznego obrońcy wylądował w rękawicach Barana.

59'
Pozycja spalona Miłosza Przybeckiego. Zawodnik niegdyś Zagłębia Lubin przegrał rywalizację z defensywą gospodarzy.

57'
Niedokładna centra Strausa z lewego skrzydła, nikt nie miał prawa dojść do zagrywanej futbolówki.

56'
Zmiana. Mateusz Lewandowski zastąpił Rudola.

55'
Zmiana. Matras w miejsce Murayamy.

52'
Pogoń w 10-kę!
Jarosław Fojut otrzymał czerwoną kartkę za bezpardonowy atak na Frankowskim.

50'
2-1! Piotr Grzelczak otrymał kapitalnie prostopadłe podanie, następnie perfekcyjnie zwiódł rywala tuż przy linii końcowej i sprytnym zagraniem na 12 metr obdarował Frankowskiego, który z ogromną pewnością pokonał bezradnego Słowika.

48'
Nunes niebezpieczne wgrał z lewej strony, jednak żaden zawodnik w koszulce Pogoni nie potrafił sfinalizować długiego podania.

46'
Przybecki nieźle szarżował prawą stroną, szybki piłkarz postanowił wyłożyć piłkę swojemu koledze w polu karnym, ale w ostatniej chwili zagranie zostało skutecznie przecięte. Rożny dla gości.

46'
II połowa spotkania. W przerwie nie dokonano żadnych roszad w składach.

45+1'
Koniec I części gry. Pierwsze 45 minut lepsze w wykonaniu Jagiellonii Białystok.

44'
1 minuta dorzucona przez sędziów tego meczu.

42'
1=1! Jarosław Fojut wygrał pojedynek powietrzny z obrońcami gospodarzy, piłka dotknięta przez stopera Pogoni trafiła pod nogi niekrytego Frączczaka, który płaskim strzałem z bliskiej odległości pokonał Barana.

40'
Spokojny fragment spotkania, Jagiellonia długim zagraniem zmarnowała szansę na skuteczny kontratak.

37'
Grzelczak powninien podwyższyć wynik, strzał napastnika gospodarzy z kilkunastu metrów obok lewego słupka. W tej akcji wielki błąd przy rozegraniu popełnił Jarosław Fojut.

35'
Adam Frączczak w nieprzepisowy sposób zatrzymany przez zawodnika Jagiellonii. Arbiter nakazał Portowcom rozpocząć grę od własnej połowy.

33'
Przybecki chciał obsłużyć swoich kolegów dobry dośrodkowaniem, ale piłka została zagrana wprost w rękawice Barana.

32'
Romanchuk ukarany żółtą kartką za zbyt agresywny bój o piłkę.

30'
Jakub Słowik kapitalnie wyszedł do centry Grzelczaka z lewej flanki, bramkarz uprzedził nabiegającego Modelskiego.

28'
Murawski genialnie zagrał crossową piłkę na obieg do Przybeckiego, lecz zagranie zostało posłane minimalnie za mocno. Od bramki rozpocznie Baran.

25'
1-0! Karol Świderski z dziecinną łatwością minął Murayamę na prawym skrzydle, a następnie mając trochę wolnego miejsca perfekcyjnie posłał futbolówkę z dystansu w lewy dolny róg bramki!

23'
Paweł Raczkowski zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

21'
50% - 50% w statystyce posiadania piłki.

19'
Murawski wraz z Murayamą próbowali rozmontować blok defensywny Jagi, lecz podanie doświadczonego pomocnika w kierunku Japończyka zbyt niedokładne.

17'
Atakiem pozycyjnym starają się grać podopieczni Michała Probierza.

15'
Przy piłce gracze Jagiellonii, którzy próbują wciągnąć jak najwięcej zawodników przeciwnika na własną połowę.

12'
Skutecznie sytuację we własnej 16-ce wyjaśnił Adam Frączczak. Boczny obrońca w odpowiednim momencie uprzedził Świderskiego.

11'
Niecelne uderzenie Grzelczaka z kilkudziesięciu metrów, piłkę kopniętą przez byłego gracza Lechii spokojnie wzrokiem odprowadził Słowik.

10'
Góralski zbyt agresywnie walczył o futbolówkę z Nunesem. Zdarzenie miało miejsce tuż przy linii bocznej.

8'
Adam Frączczak faulowany na połowie Jagiellonii. Rzut wolny dla Portowców.

6'
Romanchuk próbował zakończyć dobre dośrodkowanie z prawego skrzydła, niestety dla niego uderzenie z powietrza poleciało wysoko nad bramką.

4'
Czerwiński nie ryzykował w pojedynku z Mystkowskim i wybił głową futbolówkę na rożny.

2'
Romanchuk miał okazję do dobrego uderzenia, jednak będąc w polu karnym nie trafił czysto w piłkę.

1'
Murawski próbował uruchomić dalekim zagraniem Przybeckiego, ale nawet tak szybki zawodnik jak on nie miał szans dojść do futbolówki.

*'
Rozpoczynamy jeden z hitów tej rundy Pucharu Polski!

*'
W miniony weekend Jagiellonia gładko pokonała na wyjeździe Górnika Zabrze (3-1), z kolei goście bezbramkowo zremisowali z Górnikiem Łęczna.

*'
Do prowadzenia tego spotkania został wyznaczony Paweł Raczkowski.

*'
Obsada ławki rezerwowej Pogoni: Kudła, Zwoliński, Kun, Lewandowski, Matras, Obst, Okuszko

*'
Obsada ławki rezerwowej Jagiellonii: Drągowski, Vassilijev, Sekulski, Tarasovs, Gajos, Grzyb, Tomasik

*'
Zapraszamy gorąco na relację LIVE ze spotkania 1/16 finału Pucharu Polski: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online