Górnik Łęczna - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Górnik Łęczna
0 : 2

Rodić - Mierzejewski, Bednarek, Bielak, Leandro (73' Sasin) - Bonin (60' Piesio), Pruchnik, Tymiński, Poźniak, Cernych (66' Kalinowski) - Świerczok
Kuciak- Bereszyński, Rzeźniczak, Lewczuk, Bartczak - Pablo Dyego (46' Guilherme) , Makowski, Kopczyński (61' Duda), Ryczkowski (46' Ryczkowski) -Saganowski, Prijović

Saganowski (72.)
Prijović(83.)

Bielak (57.) żółta kartka
Rzeźniczak (17.) żółta kartka
Bereszyński (65.) żółta kartka

Mecze na żywo: Górnik Łęczna - Legia Warszawa

90+3'
Bardzo dziękuję Państwu za uwagę podczas naszych relacji z Pucharu Polski i w tej chwili zapraszam na nasze sprawozdania z polskich muraw!

90+3'
Legia w następnej rundzie zmierzy się z Lechią Gdańsk. Podopiecznym Szatałowa zabrakło dziś zimnej krwi w pobliżu bramki Dusana Kuciaka.

90+3'
Kąśliwy strzał Nikolicia z kilkudziesięciu metrów, futbolówkę przejął Rodić.

90+2'
Obrońcom tytułu nic w tym spotkaniu nie może się złego stać, gospodarzy trzeba pochwalić za ambicję i walkę.

90'
3 minuty dłużej pograją zawodnicy obu ekip.

89'
Obrona Legii nieźle wyjaśniła sytuację we własnej strefie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

83'
0-2! Prijović wykorzystał genialne podanie od Guilherme i sprytną podcinką pokonał bezradnego Rodicia.

82'
Przepraszamy najmocniej za przerwę w relacji, ale była ona spowodowana problemami technicznymi.

78'
Pruchnik także spróbował swoich sił z daleka, jednak jak jego koledzy wcześniej nie mógł napsuć krwi Kuciakowi.

77'
Kalinowski przyblokowany przez Bereszyńskiego. Od autu gracze Jurija Szatałowa.

73'
Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Leandro zdjęty z murawy, a wszedł na nią Sasin.

72'
0-1! Bereszyński kapitalnie wrzucił w pole karne, do zagrania najlepiej wyskoczył Saganowski i strzałem głową w lewy dolny róg pokonał Rodicia. Warto wspomnieć, że futbolówka po drodze odbiła się jeszcze od słupka.

70'
Bednarek po profesorsku przeciął prostopadłe zagranie w wykonaniu Guilherme

68'
Saganowski faulował w polu karnym przeciwnika.

66'
Zmiana. Kalinowski na boisku w miejsce aktywnego Cernycha.

65'
Leandro skoszony przez Bereszyńskiego przy linii bocznej. Żółty kartonik dla piłkarza gości.

63'
Cernych znów przed szansą, będąc w niełatwej pozycji uderzył groźnie na bramkę, do pełni celu troszeczkę zabrakło.

61'
Ostatnia korekta w składzie Legii. Duda za Kopczyńskiego.

60'
Zmiana. Grzegorz Piesio już na placu gry, a opuścił go Grzegorz Bonin.

59'
Guilherme chybił z rzutu wolnego, piłka przeniesiona nad poprzeczką.

57'
Żółta kartka dla Bielaka za faul na Bereszyńskim blisko własnego pola karnego.

51'
Potężne huknięcie Grzegorza Bonina z daleka, jednak mankamentem tej próby był fakt, że były reprezentant Polski strzelił wprost w rękawice Kuciaka.

50'
Nikolić najbliżej bramki w trakcie podania od swojego klubowego partnera. Od rzutu wolnego gospodarze.

49'
Zablokowana wrzutka Leandro z lewego skrzydła. Korner dla Łęcznej.

47'
Jakub Świerczok zabawił się z obroną Legii, minął łatwo Rzeźniczaka, ale już samo uderzenie było zbyt słabe, by zaskoczyć goalkeepera.

46'
II połowa meczu!

Zmiana. Nikolić zastąpił Ryczkowskiego.

Zmiana. Guilherme w miejsce Dyego.

Nie jest to szczęśliwy dzień dla śląskich ekip w Pucharze Polski

45'
Sebastian Krasny zakończył I część gry.

43'
Ponowna próba Tymińskiego z dystansu, ale tak jak w poprzednim przypadku futbolówka umieszczona w sam środek bramki.

41'
Bereszyński nieczysto zaatakowany przez jednego gracza z Łęcznej.

38'
Cernych po raz kolejny chciał napsuć krwi Kuciakowi, lecz uderzenie ze znacznej odległości poleciało obok lewego słupka.

36'
Ambitna szarża Leandro lewą flanką, ale dobrze Brazylijczyka na wysokości własnej 16-ki zatrzymali obrońcy Legii.

34'
Mierzejewski dostał podanie od Bonina, niemal z miejsca uderzenie doświadczonego pomocnika wybronił instynktownie Dusan Kuciak.

33'
Cernych schwytany w pułapkę ofsajdową. Sędzia boczny podniósł chorągiewkę.

32'
Faul Pablo Dyego w okolicach środka boiska. Rzut wolny dla Górnika Łęcznej.

29'
Leandro świetnie wyjaśnił sytuację we własnym polu karnym, korner dla podopiecznych Henninga Berga.

27'
Pablo Dyego doskonale obsłużony przez Prijovicia, nowy nabytek Legii w sytuacji niemal znakomitej uderzył w sam środek bramki Rodicia. Brazylijczyk próbował z 18 metra.

25'
Niecelna próba Świerczoka z ponad 20 metrów, futbolówka po jego zagraniu w bezpiecznej odległości minęła światło bramki.

24'
Łukasz Mierzejewski zagrał piłkę ręką. Sędzia natychmiast zauważył przewinienie pomocnika.

23'
Pruchnik wygrał pojedynek z Prijoviciem, szansa na kontrę dla gospodarzy.

21'
Kolejna nieudana próba dalekiego podania w kierunku Prijovicia.

20'
39% - 61% w statystyce posiadani piłki.

17'
Jakub Rzeźniczak ukarany żółtą kartką za spóźniony wślizg w nogi przeciwnika.

16'
Jakub Świerczok postanowił postraszyć Kuciaka strzałem zza pola karnego, jednak futbolówka została posłana w sam środek bramki.

14'
Niedokładna centra Marka Saganowskiego w pobliże bramki Rodicia, ale dobrą robotę wykonali obrońcy gospodarzy, którzy kapitalnie wyłączyli Prijovicia.

11'
Wysoki pressing w wykonaniu Legionistów, efekt - rzut z autu na połowie rywala.

9'
Tymiński starał się zaskoczyć Kuciaka huknięciem z dystansu, ale piłka kopnięta zbyt słabo, by zakłócić spokój słowackiego goalkeepera.

7'
Makowski próbował obsłużyć Prijovicia dalekim zagraniem, jednak próba ta delikatnie niedokładna.

6'
Saganowski powalony na murawę przez Bielaka. Rzut wolny dla gości z dość niebezpiecznej strefy.

5'
Prijović padł w polu karnym Łęcznej, ale sędzia pozostał niewzruszony na zachowanie napastnika Legii.

4'
Dobry rajd Bereszyńskiego prawą stroną, bocznego defensora w ostatniej chwili skutecznie zablokowano.

2'
Nieudane crossowe zagranie Rzeźniczaka ze środkowej strefy w kierunku Dyego, futbolówka przekroczyła linię boczną.
Kapitalne uderzenie Saganowskiego zza pola karnego, lecz kunsztem bramkarskim wykazał się Rodić parując przed siebie strzał.

*'
Startujemy ze spotkaniem w Łęcznej!

*'
Na zwycięzcę tego pojedynku w 1/8 finału Pucharu Polski czeka Lechia Gdańsk. Ekipa dowodzona przez Jerzego Brzęczka w swoim meczu rozgromiła Puszczę Niepołomice 5-1

*'
Nad rozwojem wydarzeń boiskowych będzie czuwał dziś Sebastian Krasny.

*'
Widok ze stadionu w Łęcznej

*'
Rezerwa gospodarzy: Prusak, Sasin, Nowak, Piesio, Kalinowski, Śpiączka, Bożić

*'
Na ławce rezerwowej stołecznej drużyny zasiądą: Malarz, Broź, Kucharczyk, Guilherme, Duda, Furman, Nikolić

*'
Zapraszamy serdecznie na śledzenie naszej relacji LIVE z meczu 1/16 finału Pucharu Polski: Górnik Łęczna - Legia Warszawa

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Łęczna - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online