Ruch Chorzów - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
2 : 1

Skaba – Konczkowski, Grodzicki, Cichocki, Szyndrowski – Surma, Iwański (81' Lenartowski) – Mazek (67' Gigołajew), Lipski, Zieńczuk – Stępiński (74' Visnakovs)
Buchalik - Burliga (56' Marszalik), Czekaj, Kujawa (61' Mączyński), Jović - Popović, Uryga, Crivellaro, Cywka, Boguski (61' Brożek) - Jankowski

Mecze na żywo: Ruch Chorzów - Wisła Kraków

90+4'
Pięknie dziękuję Państwu za uwagę podczas dzisiejszych zawodów i zachęcam do śledzenia naszych relacji LIVE z polskich muraw !

90+4'
Ruch Chorzów z zimną krwią wykorzystał nieporozumienia w defensywnie rywala, graczom Kazimierza Moskala zabrakło dziś skuteczności pod bramką Wojciecha Skaby.

90+2'
Gol kontaktowy dla Wisły! Maciej Jankowski wyśmienicie sfinalizował dobrą wrzutkę Jovicia z prawego skrzydła. Wolej napastnika nie do obrony dla Skaby.

90+1'
Cichocki ofiarnie interweniował we własnej 16-ce, stoper gospodarzy uprzedził Crivellaro, który już przymierzał się do uderzenia.

89'
O 3 minuty sędzia przedłużył emocjonujące spotkanie.

87'
2-0! Łukasz Surma po profesorsku prostopadłym podaniem obsłużył Visnakovsa, który łatwo uwolnił się spod opieki przeciwników i płaskim strzałem w prawy dolny róg nie dał szans bezradnemu Buchalikowi.

84'
Goście ambitnie wzięła się do budowania groźnych akcji, lecz obronną ręką wychodzi blok obronny chorzowskiego Ruchu.

81'
Ostatnia roszada taktyczna w tym spotkaniu. Lenartowski w miejsce Iwańskiego.

80'
Huknięcie Visnakovsa z niełatwej pozycji, futbolówkę po tym kropnięciu spokojnie wzrokiem odprowadził Michał Buchalik.

78'
Niebezpieczny atak na piłkę Mączyńskiego, kadrowicz trafił do notesu Bartosza Frankowskiego.

77'
Znów zabrakło "kropki nad i" piłkarzom Wisły, Paweł Brożek bliski opanowania ciekawego zagrania od klubowego partnera.

75'
Nawet, nawet...

74'
Zmiana ofensywna gospodarzy, Visnakovs w miejsce Stępińskiego.

73'
W natarciu Biała Gwiazda! Zamieszanie we własnej strefie w miarę wyjaśnili defensorzy Ruchu.

72'
Cywka po raz kolejny sfaulowany w pobliżu bramki, tym razem winowajcą się okazał Mariusz Stępiński.

70'
Stępiński nie wytrzymał ciśnienia, ofsajd napastnika Niebieskich.

69'
Marek Zieńczuk w nieprzepisowy sposób zatrzymał Tomasza Cywkę. Zdarzenie miało miejsce w okolicach 25 metrów od bramki.

67'
Zmiana. Gigołajew zastąpił Mazka. Dobre zawody w wykonaniu młodego pomocnika.

65'
Marszalik koncertowo zmarnował 100%, zmiennik Burligi dopadł do bezpańskiej piłki, będąc niekryty posłał ją w poprzeczkę bramki Skaby.

61'
Kazimierz Moskal stawia wszystko na jedną kartę! Brożek oraz Mączyński weszli na boisko, zastąpili na nim Kujawę i Boguskiego.

60'
Boguski kapitalnie wypatrzył na prawej stronie Crivellaro, ten bez zastanowienia zagrał płasko w kierunku Jovicia, ale ten minimalnie minął się z piłką.

59'
Przewinienie taktyczne Alana Urygi. Sędzia Frankowski troszeczkę zwlekał z odgwizdaniem faulu.

56'
Zmiana. Marszalik już na murawie, a został z niej zdjęty Łukasz Burliga.

55'
Crivellaro zbyt walczenie próbował wygarnąć futbolówkę, nakładka argentyńskiego piłkarza.

53'
Boguski padł przed 16-ką przeciwnika, sędzia nie podyktował stałego fragmentu gry Białej Gwieździe.

50'
Ostre starcie Crivellaro z Iwańskim w centralnej części boiska. Na szczęście żadnemu nie będzie potrzebna pomoc sztabu medycznego.

49'
Kujawa bezpardonowo zaatakował Stępińskiego, arbiter postanowił nie wyrzucać (druga żółta kartka) obrońcy z placu gry.

48'
Boguski próbował zamknąć dobre dośrodkowanie Burligi z lewego sektora, piłkę nad poprzeczką asekuracyjnie odbił Wojciech Skaba.

46'
Stępiński ambitnie przedzierał się lewą stroną, ale byłemu zawodnikowi m.in. Wisły Kraków nie udało się utrzymać piłki w boisku.

46'
Początek II połowy.

Podbeskidzie po dogrywce wyeliminowało Miedź Legnicę (2-1). Na popularnych Górali w następnej rundzie czeka Śląsk Wrocław.

45'
Koniec I części gry. Dużo aktywniejsi po pierwszych 45 minutach gospodarze dzisiejszego meczu.

44'
Soczysta próba Mazka z głębi pola, futbolówka posłana przez młodego zawodnika mogła napsuć krwi bramkarzowi niegdyś Ruchu.

43'
Premierowa żółta kartka dla Kujawy.

42'
Bałagan w polu karnym Ruchu po dwóch stałych fragmentach gry, lecz w porę defensywa wyjaśniła sytuację.

41'
Kompletnie nieudany atak na piłkę w realizacji Rafała Grodzickiego. Bartosz Frankowski wyciągnął żółtą kartkę.

39'
Chorzowianie opanowali środek pola. Graczom Kazimierza Moskala pozostaje gra skrzydłami.

36'
Skaba wykazał się kunsztem bramkarskim broniąc groźne uderzenie Cywki z 20 metrów, nowy nabytek Wisły łatwo wypracował sobie miejsce do zagrania.

35'
Głupia strata Urygi w środkowej strefie placu gry. Aut dla gości.

32'
Boguski po raz kolejny przegrał z blokiem defensywnym przeciwnika, sędzia liniowy momentalnie podniósł chorągiewkę.

30'
Niekonwencjonalne rozegranie stałego fragmentu gry w wykonaniu piłkarzy w niebieskich koszulkach, lecz ich zamiary w dobrym momencie rozczytali Wiślacy.

28'
Popović niezbyt dokładnie zagrał crossową piłkę w kierunku Jovicia. Aut dla podopiecznych Waldemara Fornalika.

25'
Marek Szyndrowski bliski podwyższenia, stoper gości mógł wykorzystać niezdecydowane wyjście goalkeepera przeciwnika, ale zawodnik Ruchu nie trafił czysto w piłkę z najbliższej odległości.

23'
Zieńczuk faulowany w pobliżu pola karnego Wisły Kraków.

21'
1-0! Lipski wyprowadził Ruch na prowadzenie po kapitalnej główce z kilku metrów, piłka trafiła w kozioł przed Buchalikiem, co w głównej mierze utrudniło skuteczną interwencją. Na uwagę zasłużyła piękna szarża Mazka prawą stroną.

20'
Niezbyt chlubna statystyka, też tak uważacie ?

18'
Dobre wyjście z bramki Buchalika po wybiciu piłki z rzutu rożnego, bramkarzowi udało się wypiąstkować centrę przed siebie.

18'
Mariusz Stępiński usiłował uwolnić się spod opieki Czekaja, będzie korner dla Niebieskich.

16'
Konczkowski odpychał Crivellaro na połowie piłkarzy z Krakowa.

15'
Buchalik dobrze ustawiony po uderzeniu Łukasza Surmy z 20 metrów, futbolówka posłana niemal w sam środek nie mogła zakłócić spokoju gościom.

13'
Kolejna próba z dystansu zawodników Niebieskich, kopnięcie Marka Zieńczuka w bezpiecznej odległości minęło światło bramki.

12'
Na pozycji spalonej Rafał Boguski. Grę wznowi Skaba.

11'
Wysoko ustawieni gracze Ruchu, piłkarze Białej Gwiazdy nie mają łatwo.

9'
Kąśliwe uderzenie Konczkowskiego zza pola karnego, zasłoniętemu Buchalikowi udało się na raty sparować niebezpieczne zagranie posłane w lewy dolny róg.

8'
Zieńczuk próbował groźnie zacentrować z niemal linii końcowej, lecz w odpowiednim momencie Jović powrócił do defensywy.

6'
Zieńczuk powinień wykorzystać niefrasobliwe zachowanie stopera Wisły przed własną bramką, ale potężny strzał z kilku metrów trafił w poprzeczkę !

4'
Popović nierozważnie we własnej strefie, jednak Stępiński nie potrafił dokładnie dograć z prawego skrzydła.

3'
Chaos w 16-ce Wisły po wybiciu rzutu wolnego, na szczęście dla gości defensywa skutecznie wyjaśniła sytuację.

2'
Spóźniony atak Burligi na piłkę, poszkodowany w tej akcji został Mazek.

*'
Zaczynamy ostatnie starcie 1/16 finału PP !

*'
Wiślacy już zameldowali się na ul. Cichej

*'
Rozjemcą dzisiejszego spotkania będzie Bartosz Frankowski.

*'
Ławka rezerwowa Wisły Kraków: Cierzniak, Mączyński, Guzmics, Marszalik, Brożek,

*'
Ławka rezerwowa Ruchu Chorzów: Putnocky, Koj, Oleksy, Lenartowski, Podgórski, Gigołajew, Visnakovs

*'
Zapraszamy serdecznie na relację LIVE z meczu 1/16 finału Pucharu Polski: Ruch Chorzów - Wisła Kraków

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online