Korona Kielce - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 3

Trela - Gabovs, Kiercz, Dejmek, Sylwestrzak - Sobolewski (52' Zając), Fertovs, Jovanović, Cebula (77' Laskowski), Pylypchuk (19' Aankour) - Przybyła
Pilarz - Wójcicki, Sretenović, Polczak, Wołąkiewicz - Dąbrowski, Kapustka, Budziński (68' Jendrisek), Rakels, Cetnarski (83' Deleu) - Zjawiński (76' Zejdler)

Rakels (21.)
Cetnarski (45+1.)
Kapustka (50.)

Przybyła (44.) żółta kartka
Dejmek (90+1.) żółta kartka

Mecze na żywo: Korona Kielce - Cracovia

90+5'
Ogromne podziękowania dla Państwa za śledzenie naszej relacji i już w tym momencie zapraszam na relację kolejnego dzisiejszego spotkania!

90+5'
Cracovia zdeklasowała w dzisiejszym pojedynku Koronę Kielce. Goście dzięki temu awansowali na pozycję wicelidera. W mojej ocenie MVP powinien zostać Cetnarski na spółkę z Kapustką.

90+4'
Zblokowany Rakels, który zszedł z lewego skrzydła do środka.

90+2'
Soczyste kopnięcie Jendriska z rzutu wolnego, piłkę przez niego posłaną spokojnie wzrokiem odprowadził Dariusz Trela.

90+1'
Radek Dejmek otrzymał żółty kartonik za zatrzymanie rozpędzonego Sretenovicia.

90'
240 sekund dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

89'
Kopnięcie na vivat Rakelsa, któryś z kibiców będzie mógł dla siebie zgarnąć futbolówkę.

89'
Cracovia przy takim rezultacie awansuje na 2 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 10 punktów.

87'
Kolejny celny strzał Aankoura z rzutu wolnego, jednak tak jak przy pierwszym zagraniu górą Krzysztof Pilarz, który pewnie wychwycił piłkę.

85'
Wyśmienita próba z półwoleja Jendriska, ale do pełni szczęścia zabrakło troszeczkę więcej precyzji.

83'
Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Deleu w miejsce Mateusza Cetnarskiego.

80'
Poprzeczka uratowała Cracovię przed stratą gola, Fertovs dostał się do niemal bezpańskiej piłki, która przechodziła przez wielu zawodnika, huknięcie pomocnika z 20 metra trafiło w poprzeczkę bramki.

79'
Dariusz Trela perfekcyjnie wybronił efektowną podcinkę Mateusza Cetnarskiego z bliskiej odległości. Jendrisek wykazał się wybornym przeglądem pola i podaniem w kierunku zawodnika niegdyś Gks-u Bełchatów.

77'
Zmiana. Marcin Cebula zastąpiony przez Huberta Laskowskiego.

76'
Zmiana. Łukasz Zejdler za Dariusza Zjawińskiego.

75'
8368 - frekwencja na stadionie w Kielcach.

73'
Zając próbował sfinalizować dośrodkowanie Sylwestrzaka z lewej flanki, lecz zmiennik Sobolewskiego nie trafił czysto w futbolówkę.

70'
Kiks Gabovsa we własnej strefie, na szczęście dla obrońcy gospodarza nie było nikogo z przeciwników w pobliżu.

68'
Zmiana. Marcin Budziński już na ławce, w jego miejsce Erik Jendrisek.

67'
Celny strzał Aankoura z rzutu wolnego, futbolówka jednak posłana w sam środek bramki.

66'
Kapustka sfaulował na 30 metrze od własnej bramki.

63'
Przybyła koszmarnie skiksował przed bramką, Cebula w znakomitym stylu zagrał do klubowego kolegi z prawego skrzydła.

61'
Aankour efektownie minął Sretenovicia, ale już dogranie do swoich partnerów zupełnie nieprzemyślane.

60'
Zając w bardzo dobry sposób przedarł się w 16-kę rywala, lecz jego strzał wprost w rękawice Pilarza.

58'
Nakładka Sylwestrzaka w polu karnym przeciwnika. Wołąkiewicz opatrywany przez sztab medyczny.

57'
Rakels mógł już wbić czwartego gwoździa do trumny Korony w tym spotkaniu, lecz brak zdecydowania Łotysza migiem wykorzystali defensorzy gospodarzy.

55'
Kiercz ostro wślizgiem w nogi Rakelsa, ale atak był zupełnie czysty.

53'
Dariusz Trela wyszedł daleko od własnej bramki, bramkarz skutecznie głową przeciął wysokie zagranie.

52'
Zmiana. Tomasz Zając zastąpił na placu gry Pawła Sobolewskiego.

50'
0-3! Przepiękna indywidualna akcja Kapustki, który przez kilkadziesiąt metrów przebiegł z futbolówką i mając wolną przestrzeń oddał genialny strzał w prawy dolny róg bramki.

47'
Spokojnie piłkę rozgrywają gracze Cracovii.

46'
Kontynuujemy spotkanie!

Pierwsza odsłona w postaci cyferek...

45+3'
Koniec I połowy. Dobre początkowe 20 minut w wykonaniu Korony, ale już pozostała część lepsza w realizacji ekipy Jacka Zielińskiego.

45+1'
0-2! Wójcicki zupełnie nie kryty na prawej stronie, obrońca spokojnie przyjął piłkę i wystawił ją Cetnarskiemu, który pewnym uderzeniem w prawy róg nie dał szans Treli.

45'
3 minuty dorzucone.

44'
Daniel Stefański ukarał snajpera Korony żółtym kartonikiem.

44'
Spóźniony wślizg Przybyły w trakcie walki ze Sretenoviciem

41'
Zblokowane zagranie Cetnarskiego z dystansu, futbolówkę przed opuszczeniem placu gry uratował Trela.

39'
Jakub Wójcicki nieudolnie opanował piłkę, boczny obrońca pomagał sobie przy tym ręką. Arbiter dopatrzył się złamania przepisów w środku pola.

37'
Ładna akcja gospodarzy! Cebula otrzymał dokładne podanie, pomocnik bez chwili namysłu huknął na bramkę, ale futbolówka przeniesiona nad poprzeczką.

35'
Cebula próbował zaskoczyć Pilarza strzałem z 20 metrów, ale zabrakło w tym trochę precyzji.

34'
Przybyła spóźniony z atakiem na piłkę, od rzutu wolnego goście.

31'
Defensywa Korony wyśmienicie poradziła sobie ze stałym fragmentem gry wybitym przez Cracovię.

30'
Inicjatywę przejęli gracze Jacka Zielińskiego. Kapustka w nieprzepisowy sposób zatrzymany przez przeciwnika.

28'
Zblokowana centra Rakelsa z prawego skrzydła, zawodnik Pasów jest zaskoczony decyzją arbitra, który nakazał rozpocząć grę Treli.

26'
Oryginalne podanie Zjawińskiego na wolne pole do Cetnarskiego, ale obaj piłkarze nie do końca się zrozumieli.

24'
Niecelne uderzenie Aankoura głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłka po tym strzale ponad poprzeczką.

23'
Ankour powalony w polu karnym Cracovii, ale Daniel Stefański nie był przekonany o popełnieniu faulu na zawodniku gospodarzy.

21'
0-1! Budziński posłał genialne prostopadłe do Cetnarskiego, który bez namysłu z prawego skrzydła dograł na nogę Rakelsa, a ten efektownie piętką w lewy dolny róg wyprowadził gości na prowadzenie.

19'
Wcześniej zapowiadana zmiana. Aankour w miejsce Pylypchuka.

18'
Dejmek faulowany na własnej połowie. Arbiter odgwizdał przewinienie.

15'
Na uraz skarży się Pylypchuk. Zawodnik Korony utyka, więc najprawdopodobniej za chwilę dojdzie do wymuszonej korekty w składzie.

13'
Przewinienie taktyczne Gabovsa w środkowej strefie. Rzut wolny dla gości tego meczu.

11'
Doskonały rajd Pylypchuka lewą stroną, pomocnik rozejrzał się do kogo może dograć, ale już samo dośrodkowanie posłane zbyt wysoko. Szansa na kontrę dla "Pasów".

10'
Kapitalna wrzutka z rzutu wolnego, przedłużać zagranie głową próbował Sylwestrzak, jednak obrońcy Cracovii skutecznie wyjaśnili sytuację.

8'
Gabovs nieźle włączył się w akcję ofensywną, lecz już centra z prawego sektora opuściła plac gry.

6'
Cebula wypracował sobie przestrzeń do oddania uderzenia, lecz próba zza pola karnego nie miała prawa zagrozić bramce Krzysztofa Pilarza.

4'
Korona Kielce próbuje zagrozić bramce Pilarza atakami z prawego skrzydła. Przybyła mógł strzelić bramkę, ale napastnik gospodarzy będąc dobrze kryty nie doszedł do podania z prawej flanki.

3'
Kiercz najwyżej wyskoczył do dośrodkowania z rzutu wolnego, ale obrońca zagraniem głową przeniósł piłkę nad poprzeczką.

1'
Pierwsza próba z dystansu w tym meczu, Pypylpchuk swoim uderzeniem posłał futbolówkę na trybuny stadionu.

*'
Startujemy z 5 kolejką T-Mobile Ekstraklasy!

*'
Na stadionie rozbrzmiewa "Mazurek Dąbrowskiego", który będzie śpiewany przed każdym spotkaniem w tej kolejce.

*'
Cracovia po dramatycznym starciu w 1/16 finału Pucharu Polski wyeliminowała Dolcan Ząbki (3-2).

*'
Ważne ciekawostki, które warto poznać przed tym meczem

*'
Sędzią głównym tego spotkania będzie Daniel Stefański.

*'
Obsada ławki rezerwowej Cracovii: Stępniowski, Zejdler, Covilo, Rymaniak, Santos, Szewczyk, Jendrisek

*'
Obsada ławki rezerwowej Korony: Małkowski, Zając, Aankour, Grzelak, Trytko, Laskowski, Sierpnina

*'
Zapraszamy gorąco na śledzenie naszej relacji LIVE ze spotkania 5 kolejki T-Mobile Ekstraklasy: Korona Kielce - Cracovia

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online