Zagłębie Lubin - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Forenc – Todorovski, Guldan, Jach, Cotra – Tosik, Rakowski – Janus, Vlasko (34' K. Piątek), Janoszka (86' Sobkow) – Papadopulos (79' Dąbrowski)
Burić - Kędziora, Kadar, Kamiński, Ceesay - Trałka, Tetteh (46' Linetty) - Kownacki, Holman (46' Thomalla), Lovrencsics (12' Formella) - Robak

Janus (7.)
K. Piątek (45+1.)

Rakowski (73.) żółta kartka
Kędziora (75.) żółta kartka

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Lech Poznań

*'

90+3'
Gol. 2:1. Trałka wstrzelił piłkę w pole karne, a głową do bramki skierował ją Robak. BYła to jednak ostatnia akcja meczu.

90+1'
Mocny, ale niecelny strzał Kownackiego zza pola karnego.

86'
Sobkow zastąpił Janoszkę.

84'
Dąbrowski huknął z rzutu wolnego tuż nad bramką.

81'
Fatalny strzał z dystansu Trałki.

81'
Kownacki wrócił na boisko, ale co chwila potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

79'
Dąbrowski zastąpił Papadopulosa.

78'
Poza boiskiem Kownacki. Wygląda na to, że ucierpiał staw skokowy, który niedawno był kontuzjowany.

77'
Formella oddał groźny strzał zza pola karnego, ale trafił w Kownackiego.

77'
Papadopulos uderzył po ziemi i pewnie interweniował Burić.

75'
Żółta kartka dla Kędziory.

73'
Żółta kartka dla Rakowskiego.

71'
Bardzo niecelny strzał głową Tosika.

68'
Przerwa na uzupełnienie płynów.

66'
Znów groźnie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zakotłowało się w polu karnym gospodarzy, ale Robak uderzył nad bramką.

64'
Mogło być 2:1. Kownacki zgrał piłkę głową do Linettego, ten oddał dobry strzał z dystansu, ale Forencs zdołał odbić piłkę.

61'
Kadar uderzał z dystansu, ale trafił w jednego ze swoich kolegów.

60'
Lech oddał w tym meczu jeden celny strzał.

56'
Lech stara się atakować.

52'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Robak.

48'
Bardzo niecelny strzał Thomalli.

47'
Robak zagrał do Formelli, ale ten z pola karnego uderzył obok bramki.

46'
Janus dośrodkował w pole karne, ale Tosik uderzył tuż nad bramką.

46'

46'
Lech się nie poddaje. W przerwie dwie zmiany. Na boisku weszli Linetty i Thomalla, a zeszli Tetteh i Holman. Kolejorz wykorzystał więc już wszystkie zmiany.

45+3'
Koniec pierwszej połowy. W pełni zasłużone prowadzenie Zagłębia.

45+1'
Goool. 2:0! Dramatyczna postawa obrony Lecha, która nieudolnie próbowała wybić piłkę. Kamiński próbując ją wybić wystawił Piątkowi i ten bez problemów umieścił futbolówkę w bramce

44'
Słabo prezentuje się dziś Lech.

40'
Rakowski huknął z dystansu, ale niecelnie.

38'
Znów groźnie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową tuż obok słupka uderzał Piątek.

38'
Cudowna akcja Zagłębia. Źle zachował się Kamiński. Piątek świetnie rozegrał piłkę z Papadopulosem, ale świetnie interweniował Burić.

36'
Teraz dobra szansa Lecha. Po dośrodkowaniu Formelli dobrze obrońcom uciekł Kamiński, ale uderzył nad bramką.

35'
Z prawej strony dośrodkował Janus, sporo miejsca miał Janoszka, ale jego strzał z woleja przeleciał obok bramki. Mogło być 2:0.

34'
Piątek zastąpił kontuzjowanego Vlasko.

28'
Ładna akcja Lecha zakończona dośrodkowaniem Formelli i niecelnym strzałem Ceesay'a z trudnej pozycji.

25'
Gra wznowiona.

23'
Krótka przerwa na uzupełnienie płynów.

21'
Lech ma dużą przewagę w posiadaniu piłki. Obrona Zagłębia nie daje się jednak zaskoczyć.

19'
Płaski strzał Kadara z dystansu, ale pewnie interweniował Forenc.

18'
Ładna akcja Lecha, ale płaskie dośrodkowanie Kędziory wybił Guldan.

15'
Bramkarz Zagłębia wypiąstkował piłkę pod nogi Holmana, ale ten z 16 metrów uderzył nad bramką.

12'
Formella zastąpił Lovrencsicsa.

11'
Kownacki dobrze dośrodkował w pole karne, ale Robakowi zabrakło centymentrów, aby odpowiednio trafić w piłkę i skierować ją w stronę bramki.

9'
Na boisku leży Lovrencsics, który wcześniej ucierpiał w starciu z Janoszką. Zastąpi go Formella.

7'
Goool. 1:0, kapitalna akcja Zagłębia. Cotra dośrodkował płasko w pole karne, a Janus precyzyjnym strzałem pokonał Buricia..

6'
Groźnie pod bramką Lecha. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska głową obok słupka uderzył Papadopulos.

3'
Lech dłużej utrzymuje się przy piłce.

1'
22 sekunda i pierwsza sytuacja Lecha. Holman zagrał do środka, Tetteh przepuścił piłkę do Trałki, ale ten z dystansu uderzył nad bramką.

1'

*'

*'
Piłkarze wychodzą na boisko.

*'
Najważniejsze fakty dotyczącego nadchodzącego meczu

*'
Do prowadzenie tego spotkania został wyznaczony Tomasz Musiał.

*'
Obsada ławki rezerwowej Lecha: Gostomski, Linetty, Thomalla, Wilusz, Formella, Sanocki, Zulciak

*'
Obsada ławki rezerwowej Zagłębia: Polaćek, Dąbrowski, Andrzejczak, Jagiełło, Kubicki, Sobków, Piątek

*'
Zapraszamy serdecznie na śledzenie naszej relacji LIVE ze spotkania 5 kolejki T-Mobile Ekstraklasy: Zagłębie Lubin - Lech Poznań

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online