Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
3 : 0

Nowak - Fryc, Sołdecki, Stano, Ziajka - Drozdowicz (80' Biskup), Pleva, Babiarz, Foszmańczyk (62' Kupczak), Plizga - Kędziora (84' Smuczyński)
Przyrowski - Kopacz (46' Sadzawicki), Danch, Szeweluchin - Sobolewski, Przybylski, Kurzawa (46' Iwan) - Gergel, Madej, Kosznik - Skrzypczak (74' Piasecki)

Drozdowicz (5.)
Plizga (34., karny)
Plizga (90+2.)

Gergel (88.) żółta kartka

Mecze na żywo: Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Górnik Zabrze

90+4'
Ogromne podziękowania dla Państwa za śledzenie naszej relacji i w tym momencie zachęcam na nasze kolejne tekstowe sprawozdania z polskich boisk.

90+3'
Spotkanie do jednej bramki, Termalica dzisiaj wykorzystała liczne błędy bloku defensywnego Górnika. Leszek Ojrzyński po raz pierwszy w debiucie w nowym klubie odniósł porażkę.

90+2'
3-0! Dawid Plizga najlepiej odnalazł się w polu karnym Górnika, jego uderzenie z najbliższej odległości nie do obrony w żaden sposób dla Sebastiana Przyrowskiego.

88'
Żółta kartka dla Gergela. Powodem była zbyt agresywna walka.
3 minuty dorzucone do regulaminowego czasu.

87'
Termalica jeszcze usiłuje podwyższyć, lecz powolne ataki nie mogą zakłócić spokoju 14 - krotnego Mistrza Polski.

85'
Sadzawicki pomógł sobie ręką w środku pola. Paweł Gil dopatrzył się w tym zachowaniu złamania przepisu.

84'
Ostatnia zmiana w dzisiejszym starciu. Kędziora zdjęty, w jego miejsce Smuczyński.

82'
Genialny wślizg Sadzawickiego, obrońca Górnika w odpowiednim momencie przeciął bardzo groźne podanie w kierunku napastnika.

80'
Zmiana. Biskup w miejsce Plizgi.

79'
Spokojny fragment spotkania, zabrzanie już chyba zupełnie stracili wiarę, że mogą jeszcze coś w tym meczu ugrać.

74'
Zmiana. Na ostatnie kilkanaście minut na plac gry wszedł Piasecki, a opuścił je Skrzypczak.

73'
Iwan nieźle uwolnił się spod opieki obrony przy wybiciu kornera, lecz uderzenie głową przeniesione nad poprzeczką.

71'
Kupczak dobrze z lewego skrzydła, na nieszczęście dla zawodnika Kędziora został perfekcyjnie wyłączony z akcji.

69'
Bardzo niebezpieczne dośrodkowanie Madeja z rzutu wolnego, ale skutecznie sytuację we własnym obszarze wyjaśnili gospodarze.

67'
Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów dla obu drużyn.

66'
11: 7 - statystyka odgwizdanych przewinień.

64'
Nieudana próba Kupczaka z dalszej odległości, piłka dość znacznie minęła światło bramki.

62'
Zmiana. Kupczak zastąpił Foszmańczyka.

61'
Babiarz w nieprzepisowy sposób powstrzymał Iwana. Rzut wolny dla gości.

57'
Sobolewski po profesorsku ograł Foszmańczyka przed własną 16-ką. Doświadczenie zawodnika w tej sytuacji okazało się bezcenne.

55'
Skrzypczak upadł przez polem karnym przeciwnika, arbiter widząc zdarzenie nakazał kontynuować grę.

52'
Bardzo długi wyrzut z autu przez Termalikę, futbolówkę dotkniętą przez gracza gospodarzy wybił przed siebie Przyrowski, doszedł do niej Sołdecki, lecz z paru metrów koszmarnie skiksował na trybuny.

51'
Fryc posłał dalekie zagranie w kierunku Kędziory, jednak snajper beniaminka znajdował się na pozycji spalonej.

49'
Wyśmienicie rozegrany korner przez gospodarzy, Plizga minimalnie niecelnie z kilkunastu metrów. Rzut rożny dla Termaliki.

48'
Kędziora został zablokowany, bardzo ładna akcja zainicjowana przez Drozdowicza.

46'
II część meczu.

46'
Podwójna zmiana w szeregach gości. Sadzawicki w miejsce Kopacza oraz Iwan za Kurzawę.

Pierwsza połowa pod kątem liczb ...

45+1'
Koniec I części gry. Leszek Ojrzyński będzie miał co przekazać swoim podopiecznym w przerwie.

44'
1 minuta doliczona do I połowy.

44'
Odważna decyzja Plizgi o strzale z kilkudziesięciu metrów, mocne zagranie w bezpiecznej odległości opuściło boisko.

43'
Soczysty wolej Gergela po wyśmienitym dograniu Łukasza Madeja, mocne kopnięcie z powietrza powędrowało w sam środek bramki.

39'
Kosznik po raz kolejny z niełatwej pozycji i tak jak moment wcześniej futbolówkę spokojnie wzrokiem odprowadził goalkeeper Termaliki.

39'
Kosznik efektownym zagraniem z pół obrotu próbował zdobyć kontaktowego gola, ale do pełnego szczęścia zabrakło precyzji.

37'
Remis w statystyce ilości oddanych uderzeń (4-4)

34'
2-0! Pewnie wyegzekwowany rzut karny przez Dawida Plizgę, płaski mierzony strzał w lewy dolny róg zaskoczył Przyrowskiego.

32'
Kosznik podciął Foszmańczyka w polu karnym, będzie jedenastka dla gospodarzy!

30'
Rafał Kosznik złapany na ofsajdzie, czujnie defensywa Piotra Mandrysza.

29'
Jak na razie piłkarze Górnika Zabrze nie mają wiele do zaoferowania poza licznymi centrami w pobliże bramki Nowaka.

26'
Kosznik i jego klubowi partnerzy reklamują zagranie piłki ręką jednego z gracza Termaliki we własnym polu karnym. Sędzia Gil niewzruszony na uwagi gości.

24'
Arbiter główny zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

22'
Zamieszanie w 16-ce zabrzan, Kędziora usiłował uwolnić się spod opieki rywala, jednakże skutecznie w swojej strefie Danch.

20'
Strzał na vivat Babiarza, próba z ponad 20 metrów wylądowała nad poprzeczką bramki.

18'
Kolejne wgranie w pole karne gospodarzy, ale tak jak w poprzednich przypadkach zabrakło wykończenia.

17'
Podopieczni Leszka Ojrzyński długo przy piłce, lecz Termalica nie daje stworzyć rywalom jakiejś obiecującej akcji.

15'
Szeweluchin doskonale przerwał groźną akcję przeciwnika, obrońca Górnika skutecznym wślizgiem powstrzymał szarżującego prawą stroną Fryca.

13'
Zbyt głęboka centra Szeweluchina z lewego skrzydła, futbolówka w rękawicach Nowaka.

10'
Szybko wykonany rzut wolny przez Termalikę, jednak wrzutka Plizgi z lewej strony wybita na korner.

9'
Dawid Plizga pociągany za koszulkę na własnej połowie. Rzut wolny dla gospodarzy dzisiejszych zawodów.

8'
Kąśliwe dośrodkowanie Kosznika z prawego sektora, lecz skutecznie z tym zagrożeniem sobie poradził Sołdecki.

7'
Nieudany strzał z dystansu Łukasza Madeja, piłka uderzona ze znacznej odległości nie mogła napsuć krwi Nowakowi.

5'
1-0! Babiarz kapitalnym prostopadłym podaniem uruchomił Drozdowicza, który zgubił obrońcę i ładną podcinką pokonał Sebastiana Przyrowskiego.

4'
Niedokładne długie zagranie Kopacza w kierunku lewoskrzydłowego, futbolówka po kopnięciu opuściła plac gry.

3'
Radosław Sobolewski popełnił przewinienie taktyczne w środkowej strefie boiska.

1'
Pierwsze niebezpieczeństwo pod bramką gospodarzy, Gergel próbował pokonać Przyrowskiego uderzeniem zza pola karnego, ale w ostatniej chwili został zablokowany.

*'
Startujemy z meczem w Mielcu!

*'
Za chwilę usłyszymy "Mazurka Dąbrowskiego"

*'
Mecz z Termaliką będzie debiutem Leszka Ojrzyńskiego na ławce trenerskiej Górnika Zabrze.

*'
Was też to zaskoczyło ?

*'
Rozjemcą dzisiejszego spotkania będzie Paweł Gil.

*'
Na ławce rezerwowej Termaliki zasiądą: Olszewski, Markowski, Smuczyński, Paluchowski, Biskup, Kupczak, Chomiuk

*'
Na ławce rezerwowej Górnika zasiądą: Michalak, Sadzawicki, Gwaze, Cupriak, Piasecki, Urynowicz, Iwan

*'
Zapraszamy serdecznie na relację LIVE ze spotkania 5 kolejki T-Mobile Ekstraklasy: Termalica - Górnik Zabrze

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online