Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 : 3

Zubas - Adu, Kolcak, Nowak, Jaroch (72' Jonkisz) - Hiszpański (37' Chmiel), Deja, Kato (46' Janić), Kowalski - Szczepaniak, Demjan
Kudła - Nunes, Czerwiński, Fojut, Frączczak - Matras (77' Rudol), Murawski - Małecki (81' Przybecki), Akahoshi, Lewandowski (57' Danielak) - Zwoliński

Mecze na żywo: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę podczas relacji z Bielska i zapraszam na nasze kolejne sprawozdania z polskich boisk.

90+4'
Koniec spotkania.
Piłkarze pokazali kawał dobrego futbolu! Czesław Michniewicz i jego ekipa awansowali po tej kolejce o 6 pozycji. Nad Dariuszem Kubickim zawisły czarne chmury, bo sytuacja w ligowej tabeli mizerna.

90+3'
Genialny rajd Zwolińskiego przez długi dystans, już na ostatkach sił kąśliwym uderzeniem chciał zaskoczyć Zubasa, ale górą w tej sytuacji Litwin.

90+2'
Kudła ukarany żółtą kartką za opóźnianie wznowienia gry.

90+1'
Adam Deja kapitalnie z rzutu wolnego, strzał z 28 metra niedaleko od lewego słupka bramki.

90'
3 minuty szans dla Podbeskidzia na zmianę losów tego meczu.

89'
Nie pozostaje nic innego piłkarzom Dariusza Kubickiego jak tylko posyłać długie piłki w kierunku pola karnego Portowców.

87'
Adam Frączczak trafił do notesu Daniela Stefańskiego.

86'
Robert Demjan przekombinował, Słowak chciał zagrać na wolne pole do Janicia, lecz w ostatniej chwili podanie przecięte przez defensorów drużyny ze Szczecina.

85'
Danielak ośmieszył Adu we własnym polu karnym i groźnie wgrał w pobliże bramki, na jego nieszczęście żadnemu z próbujących zamknąć podanie kolegów nie udało się wpakować futbolówki do celu.

83'
Janić ambitnie na lewym skrzydle, a potem dobrze dostrzegł Demjana, ale król strzelców polskiej ekstraklasy sezonu 2012/13 nieczysto walczył o pozycję.

81'
Zmiana. Bardzo szybki Przybecki za świetnego w dzisiejszym spotkaniu Patryka Małeckiego.

80'
Robert Demjan zbyt agresywnie w pojedynku powietrznym z Jarosławem Fojutem.

78'
31 goli w 40 meczach tego sezonu - nieźle...

77'
Zmiana. Sebastian Rudol zastąpił na murawie Mateusza Matrasa.

75'
Centro - strzał Kowalskiego, jednak obronną ręką w tej sytuacji wyszedł Kudła.

75'
Janić mocno, ale... w mur

74'
Piłkarz Podbeskidzia faulowany na 30 metrze od bramki.

72'
Zmiana. Kamil Jonkisz wprowadzony na boisko, a zszedł z niego Bartosz Jaroch.

70'
Zubas pewnie wyłapał strzał oddany z przewrotki.

69'
Nunes efektownie huknął na bramkę, Zubasowi udało się w ostatniej chwili sparować piłkę nad poprzeczką.

66'
Frączczak bliski pokonania własnego bramkarza, doświadczony piłkarz głową przeciął niebezpieczną wrzutkę, na jego szczęście piłka poleciała obok bramki. Korner dla Górali.

64'
Małecki z ogromną łatwością minął rywala, następnie wypuścił w uliczkę Zwolińskiego, a ten zbyt bardzo się wypchnął pod linię końcową, ale udało mu się finalnie oddać uderzenie na bramkę.

62'
Kopnięcie na vivat Janicia, który miał wizję zaskoczenia Kudłę mocnym strzałem, futbolówka trafiła najprawdopodobniej w trybunę.

60'
2:3! Akahoshi groźnie wrzucił w pole karne, skutecznie wybić ją usiłował Adu, ale po jego interwencji trafiło pod nogi Patryka Małeckiego, a krnąbrny pomocnik płaskim uderzeniem pokonał zaskoczonego Zubasa.

60'
Perfekcyjny, czysty wślizg Adama Deji. Od autu podopieczni Michniewicza.

58'
Czerwiński nie wytrzymał ciśnienia, Demjan faulowany przez stopera przeciwnika.

57'
Mamy reakcję trenera Michniewicza. Danielak w miejsce Lewandowskiego.

55'
Cóż za powrót Górali! Szczepaniak doskonale wykorzystał zagubienie bloku defensywnego Portowców w trakcie wybicia piłki z rzutu rożnego, młody piłkarz zagraniem głową zaskoczył bezradnego Kudłę.

54'
Po raz kolejny z dystansu próbujący Frączczak, ale tak jak w poprzednich przypadkach daleko od celu.

52'
Kudła perfekcyjnie interweniował przy uderzeniu jednego z graczy Podbeskidzia, goalkeeper gości odbił piłkę na bok.

51'
1:2! Adu otrzymał wyborne crossowe podanie ze środka pola, boczny obrońca świetnie dostrzegł Chmiela, który mocnym pewnym strzałem w lewy górny róg pokonał Kudłę.

49'
Demjan usiłował wykończyć centrę z prawego skrzydła, efektowne zagranie wślizgiem jednak nad poprzeczką.

47'
Soczysty strzał Frączczaka zza pola karnego, ale futbolówka po tej próbie nie mogła specjalnie zagrozić Zubasowi.

46'
II część spotkania.

46'
Zmiana. Kato powędrował na ławkę, szansę otrzymał Janić.

Statystyki również nie sprzyjają Góralom...

45+1'
Koniec I części. Gospodarze na ten moment kompletnie bez konceptu na zagrożenie bramce Kudły.

45'
60 sekund dłużej potrwa I połowa.

44'
Pozycja spalona Lewandowskiego. Arbiter liniowy bez głębszego zastanowienia podniósł chorągiewkę.

43'
Czerwiński po profesorsku zatrzymał rozpędzonego Szczepaniaka, stoper gości bez trudu i bez wślizgu pokonał gracza Górali.

42'
Bartosz Jaroch nie zbyt czysto próbował powstrzymać przeciwnika. Sędzia Frankowski odgwizdał faul.

40'
Adam Frączczak po raz kolejny zbyt mocno dośrodkował w pobliże pole karnego, następnym razem precyzja powinna górować nad siłą.

38'
Kowalski genialnie wypatrzył wbiegającego Chmiela, lecz wyśmienitym blokiem popisał się Matras.

37'
Zmiana. Fabian Hiszpański opuścił plac gry, w jego miejsce Daniel Chmiel.

36'
Pogoń Szczecin łatwo rozgrywa na własnej połowie, gracze Dariusza Kubickiego nie kwapią się do agresywnego ataku.

33'
Zwoliński starał się ładnie zabrać z futbolówką zagraną od Małeckiego, ale obrona Podbeskidzia skutecznie we własnym obszarze.

30'
0:2! Tragiczne wyprowadzenie piłki przez Zubasa, bramkarz Podbeskidzia wybił ją wprost pod nogi Murawskiego, a ten popisał się mierzonym strzałem w lewy dolny róg.

29'
Koszmarne zagranie Demjana w kierunku wybiegającego z głębi kolegi, futbolówka posłana przez Słowaka trafiła wprost do Kudły.

27'
Kapitalnie w 16-ce Portowców odnalazł się Szczepaniak, który najlepiej się wybił w powietrze, jednak uderzenie głową poleciało minimalnie obok lewego słupka.

26'
Hiszpański powalony na 40 metrze od bramki. Rzut wolny dla gospodarzy.

24'
Przepiękna akcja Patryka Małeckiego, skrzydłowy łatwo się uwolnił spod opieki rywala i oddał soczyste uderzenie, piłkę zmierzającą pod poprzeczkę w odpowiednim momencie sparował na nią Zubas.

22'
Na zaskoczenie Kudły z kilkudziesięciu metrów zdecydował się Kato, ale próba Japończyka przeniesiona nad poprzeczką bramki.

21'
Huknięcie Szczepaniaka z kilku metrów po zamieszaniu w polu karnym Pogoni, lecz kropnięcie trafiło w trybuny stadionu.

19'
Powinno być 0:2 Głupią stratę Kolcaka wykorzystał Lewandowski, prowadząc chwilę piłkę pokusił się o uderzenie, na szczęście dla Górali futbolówka poleciała w bezpiecznej odległości obok prawego słupka.

17'
0:1! Doskonałe dośrodkowanie Murawskiego z rzutu wolnego, do piłki kopniętej przez byłego gracza Lecha najwyżej wyskoczył Fojut i ładnym strzałem głową w prawy dolny róg wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie.

16'
Adam Deja w nieprzepisowy sposób zatrzymał uciekającego Mateusza Matrasa.

14'
Bardzo dobry wślizg Fojuta. Stoper Pogoni swoim ryzykownym zagraniem przeciął groźną akcję przeciwnika.

12'
Zblokowana wrzutka Hiszpańskiego z prawej flanki.

11'
Żółta kartka dla Jarosława Fojuta za bezpardonowy atak na Robercie Demjanie.

9'
Skuteczne wyjście Kudły do piłki posyłanej z rzutu rożnego, goalkeeper Pogoni wypiąstkował centrę przed siebie.

7'
Mocno nieudane dośrodkowanie Frączczaka z prawego sektora, futbolówkę jeszcze się jakoś udało wygarnąć Małeckiemu, który następnie mając troszeczkę miejsca uderzył na bramkę, lecz strzał poleciał obok prawego słupka.

6'
Murawski świetnie dograł na wolne pole do Małeckiego, lecz niestety dla Portowców pomocnik znajdował się w momencie zagrania na ofsajdzie.

5'
Ciekawa próba z dalszej odległości Nunesa, jednak futbolówka nie mogła zaskoczyć dobrze ustawionego bramkarza Górali.

4'
Niedokładne wybicie Zubasa z własnej strefy, aut dla Pogoni.

2'
Lewandowski próbował przedrzeć się prawym skrzydłem, ale Adu bardzo dobrze wyjaśnił sytuację. Od 6 metrów grę wznowi Zubas.

*'
Rozpoczynamy spotkanie w Bielsku!

*'
Tak jak przed każdym początkiem meczu w tej kolejce mamy okazję posłuchać "Mazurka Dąbrowskiego".

*'
Podbeskidzie zwarte i bojowe !

*'
Zawody poprowadzi Pan Bartłomiej Frankowski.

*'
Sprawdzi się ?

*'
Ławka rezerwowych gości: Słowik, Danielak, Kun, Murayama, Przybecki, Rudol

*'
Ławka rezerwowych gospodarzy: Kaczmarek, Sokołowski, Chmiel, Lazarus, Jonkisz, Janić, Możdżeń

*'
Zapraszamy na śledzenie relacji tekstowej LIVE z ostatniego spotkania 5 kolejki piłkarskiej ekstraklasy: Podbeskidzie - Pogoń Szczecin

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online