Zoria Ługańsk - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zoria Ługańsk
0 : 1

Szewczenko - Opanasenko, Siwakow, Czeczer, Kamieniuka - Karawajew (71' Lipartia), Gordijenko, Czajkowskij (46' Ljubenović) , Malinowskij, Petriak (46' Khomchenovskiy) - Budkiwskij.
Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Pazdan, Brzyski - Guilherme, Furman, Jodłowiec, Kucharczyk - Prijović (75' Duda), Nikolić (89' Saganowski)

Mecze na żywo: Zoria Ługańsk - Legia Warszawa

90+3'
Dziękuję serdecznie za śledzenie naszej relacji Live z tego spotkania i zapraszam już w tym momencie na nasze kolejne raporty!

90+2'
Legia Warszawa odniosła bardzo ważne zwycięstwo, podopieczni Henninga Berga dzisiejszą wygraną na wyjeździe w znaczny sposób przybliżyli się do upragnionej fazy grupowej LE.

90+1'
Goście jeszcze atakują pole karne Zorii. Aut dla Legii.

90'
2 minuty dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

89'
Siwakow obejrzał żółtą kartkę za nieprzepisowe powstrzymanie Guilherme w środkowej strefie.

89'
Zmiana. Nikolić już na ławce, w jego miejsce Saganowski.

88'
Dusan Kuciak dobrze we własnej strefie, słowacki bramkarz przechwycił zagranie rywala głową.

87'
Czeczer próbował technicznie uderzyć z rzutu wolnego, jednak strzał nie przebił się przez dobrze ustawiony mur Legii.

85'
Malinowskij groźnie wrzucił w pobliże bramki Kuciaka, ale frunący w powietrzu Ljubenović nieczysto trafił głową w piłkę.

81'
Guilherme bliski pokonania Szewczenki po błędzie linii defensywnej, ale podcinka trafiła w poprzeczkę bramki.

80'
Opanasenko uratował swój klub przed stratą gola, boczny obrońca wybił futbolówkę z linii bramkowej po nieudanym bloku swojego kolegi. Powtórki tv pokazały rękę zawodnika Zorii we własnym polu karnym.

79'
Guilherme poturbowany przez Siwakowa, w tej sytuacji arbiter oszczędził defensora Zorii.

77'
Inicjatywę przejęli gospodarze, jednak wszelkie centry nie docierają do adresatów.

75'
Korekta u Legionistów. Duda zmienił Prijovicia.

74'
Kolejny ofsajd po stronie gospodarzy, tym razem Ljubenović.

73'
Ljubenović niebezpiecznie z rzutu wolnego, kąśliwe uderzenie w lewy dolny róg na raty udało się wyłapać Kuciakowi.

72'
Tomasz Jodłowiec zmuszony do groźnego ataku na futbolówkę, sędzia pokazał defensywnemu pomocnikowi żółtą kartkę.

71'
Zmiana. Lipartia zastąpił Karawajewa.

70'
Budkiwskij świetnie wyprzedził w powietrzu Pazdana, ale do pełni szczęścia po strzale głową troszeczkę zabrakło.

69'
Dominik Furman po profesorsku zatrzymał Malinowskijewa.

68'
Zoria dobrze poradziła sobie z rzutem rożnym wykonanym przez podopiecznych Henninga Berga.

66'
Brzyski starał się szarżować lewą stroną, jednak starania przyniosły efekt w postaci kolejnego kornera.

64'
Nieudana centra Michała Kucharczyka z lewego sektora, futbolówka po jego zagraniu opuściła plac gry.

63'
Dobry rajd Guilherme, pomocnik mając trochę miejsca pokusił się o huknięcie, ale próba powędrowała w sam środek bramki.

61'
Żółty kartonik dla Gordijenki za przewinienie taktyczne na rozpędzonym Guilherme.

60'
Pozycja spalona Khomchenovskiego.

59'
Tomasz Brzyski bardzo dobrze zablokował wrzutkę Karajewa. Korner dla Zorii.

57'
Żółta kartka dla Ljubenovicia za zbyt agresywną walkę o piłkę.

56'
Guilherme faulowany na własnej połowie przez gracza przeciwników.

53'
Rzeźniczak postanowił zaskoczyć bramkarza Zorii strzałem z głębi pola karnego, lecz doświadczony obrońca trafił w boczną siatkę.

52'
Kapitalne uderzenie Furmana z rzutu wolnego, piłkę posłaną w lewy róg na rożny sparował Szewczenko.

51'
Jodłowiec sprytnie dośrodkował z lewego skrzydła, lecz skutecznie sytuację w pobliżu bramki wyjaśnił stoper gospodarzy.

50'
Nikolić próbował uruchomić Prijovicia dłuższym podaniem, ale w dobrym momencie z bramki wyszedł Szewczenko.

48'
0:1! Zamieszanie po wybiciu rzutu rożnego przez Legię, Rzeźniczak umiejętnie przedłużył zagranie do Kucharczyka, a ten z paru metrów głową zmienił wynik tego spotkania.

46'
Podwójna zmiana w szeregach gospodarzy: Khomchenovskiy w miejsce Petriaka oraz Ljubenović za Chaykovskiego.

46'
II część spotkania.

45+1'

45+1'
Kucharczyk z narożnika pola karnego uderzył obok bramki.

45'
Zamieszanie pod bramką Zorii. Ostatecznie Nikolić uderzył z powietrza, ale jeden z obrońców głową wybił piłkę zmierzającą do bramki.

45'
Znakomita szansa Legii. Bereszyński dośrodkował w pole karne, Prijović zagrał do Nikolicia, a jego strzał znakomicie obronił Szewczenko.

41'
Guilherme zagrał do Nikolicia w pole karne, ale ten uderzył za lekko, aby pokonać bramkarza Zorii.

40'
Dobra akcja Legii zakończona niecelnym strzałem Nikolicia z pola karnego.

38'
Katastrofalny strzał z dystansu w wykonaniu Kucharczyka.

33'
Kucharczyk dośrodkował do Guilerme, ten chciał efektownie uderzyć z pola karnego, ale nie trafił w piłkę.

32'
Brzyski zdecydował się na strzał z dystansu, ale nie trafił w światło bramki.

30'
Gra toczy się w środku pola.

26'
Po ciekawym początku teraz mecz dostarcza mniej emocji.

24'
Jedni i drudzy atakują. Brakuje jednak precyzji w ostatnich podaniach.

20'
Błąd popełnił Rzeźniczak, ale Pazdan dobrze powstrzymał rywala.

17'
W ostatnich minutach brakuje sytuacji strzeleckich.

13'
Kucharczyk zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka przeleciała wyraźnie nad poprzeczką.

13'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska nad bramką uderzał Karawajew.

11'
Malinowskij znów uderzył z dystansu. Tym razem prosto w ręce Kuciaka.

9'
Czeczer uderzył z rzutu wolnego, ale Kuciak zdołał odbić piłkę. Dobijał jeszcze jeden z zawodników gospodarzy tuż obok słupka!

8'
Guilherme sfaulował rywala przed polem karnym i otrzymał żółtą kartkę.

7'
Jak na razie mecz toczony jest w dobrym tempie. Jedni i drudzy starają się atakować.

6'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Budkiwskij.

5'
Ależ odpowiedź Zorii. Kapitalnym strzałem z dystansu popisał się Malinowskij, ale efektowną paradą popisał się Kuciak.

5'
Dobra szansa dla Legii. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Jodłowiec, ale piłka trafiła w Pazdana.

4'
Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale obrońcy zdołali wybić piłkę na rzut rożny.

*'
Przed meczem w Kijowie doszło do awantur. Ukraińcy polowali na polskich kibiców.

2'
Jak na razie gra toczy się w środku pola.

1'
Początek meczu. Rozpoczęła Legia Warszawa.

0'

0'
Piłkarze wychodzą na boisko.

0'
Ławka rezerwowych Zorii: Lewczenko, Jarmasz, Tankowskij, Ljubenović, Greczyszkin, Chomczenowskij, Lipartia.

0'
Ławka rezerwowych Legii: Malarz, Lewczuk, Broź, Duda, Trickovski, Makowski, Saganowski.

0'
Składy:

Zoria: Szewczenko - Opanasenko, Siwakow, Czeczer, Kamieniuka - Karawajew, Gordijenko, Czajkowskij, Malinowskij, Petriak - Budkiwskij.

Legia: Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Pazdan, Brzyski - Guilherme, Furman, Jodłowiec, Kucharczyk - Prijović, Nikolić.

0'
Zapraszamy do śledzenia meczu Zoria Ługańsk - Legia Warszawa na żywo. Początek o godzinie 19:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zoria Ługańsk - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online