Lech Poznań - Videoton online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Videoton
3 : 0

Burić – Kędziora, Dudka, Kamiński, Douglas – Trałka, Linetty – Lovrencsics, Hamalainen, Pawłowski – Thomalla.
Danilović - Szolnoki, Lang, Vinicius, Fejes - Patkai, Simon - Gyurcso, Soumah, Oliveira - Ivanovski.

Mecze na żywo: Lech Poznań - Videoton

89'
Sejben zastąpił Gyurcso.

83'
Formella zastąpił Hamalainena.

80'
Robak zastąpił Lovrencsicsa.

79'
Pawłowski ładnie uderzył z dystansu i piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

77'
Burić ukarany żółtą kartką.

72'
Trebotić zastąpił Patkaia.

68'
3:0!! Po dośrodkowaniu Pawłowskiego gola głową zdobył Trałka/b>.

64'
14 133 kibiców zasiadło na Inea Stadionie.

62'
Żółta kartka dla Linettego.

57'
Kovacs zastąpił Soumaha.

57'
2:0! Lovrencsics dośrodkował w pole karne, Thomalla oddał strzał głową i piłka odbiła się od słupka oraz bramkarza i wpadła do bramki..

48'
Groźnie pod bramką Lecha. Souhman wychodził na sytuację sam na sam z Buriciem, ale bramkarz Kolejorza w ostatniej chwili zdołał dojść do piłki.

47'
Pawłowski uderzył zza pola karnego bardzo wysoko nad bramką.

46'

45'

42'
Hamalainen ładnie minął rywala, ale zza pola karnego uderzył za lekko, aby pokonać Danilovicia.

34'
Simon mocno uderzył z dystansu i Burić z problemami odbił piłkę do boku.

33'
Pawłowski znalazł się w znakomitej sytuacji. Mógł jeszcze podawać do Thomalli, ale zdecydował się na strzał. Był on jednak bardzo niecelny.

32'
Simon ukarany żółtą kartką za faul na Douglasie.

28'
Gyurcsko uderzył z rzutu wolnego pod poprzeczkę i Burić wybił piłkę na rzut rożny.

28'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

23'
Lech jest stroną przeważającą.

18'
Pawłowski uderzył z dystansu, ale obok bramki.

14'
Lovrencsics zdecydował się na strzał z prawego narożnika pola karnego, ale nie trafił w światło bramki.

11'
Goool! Kapitalna akcja Lecha! Douglas płasko dośrodkował z lewej strony boiska, a nadbiegający Linetty strzałem z polem karnego pokonał bramkarza Videotonu.

10'
Prosta strata Pawłowskiego mogła źle zakończyć się dla Lecha, ale Gyurcso fatalnie przyjął piłkę i doszedł do niej Burić.

9'
Lech dłużej utrzymuje się przy piłce, a Videoton skupia się na kontrach.

5'
Spore zamieszanie w polu karnym Lecha. Najlepiej odnalazł się w nim Soumah, ale Burić zdołał obronić jego uderzenie.

5'
Soumah uderzył zza pola karnego, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

3'
Linetty uderzył zza pola karnego z lewej nogi, ale Danilović wyciągnął się jak kot i złapał piłkę.

3'
Lech od początku stara się atakować.

1'
Początek meczu. Rozpoczęli goście.

0'
Minuta ciszy dla Jana Pieńczaka, byłego wiceprezesa Lecha Poznań, który zmarł w tym tygodniu.

0'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

0'
Ławka rezerwowych Lecha: Maciej Gostomski, Kebba Ceesay, David Holman, Abdul Aziz Tetteh, Tamas Kadar, Dariusz Formella, Marcin Robak.

0'
Ławka rezerwowych Videotonu: Peter Gabor, Tibor Heffler, Roland Juhasz, Istvan Kovacs, Tamas Koltai, Viktor Sejben, Dinko Trebotić.

0'
Zapraszamy do śledzenia meczu Lech Poznań - Videoton na żywo. Początek o godzinie 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Videoton, to zapraszamy do śledzenia meczu online