Ruch Chorzów - Termalica Bruk-Bet Nieciecza online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
4 : 1

Putnocky – Konczkowski, Grodzicki, Cichocki, Szyndrowski – Surma, Iwański (90+1' Lenartowski) – Zieńczuk, Lipski, Mazek (84' Gigołajew) – Visnakovs (46' Stępiński)
Nowak - Fryc, Stano, Sołdecki, Ziajka - Drozdowicz, Pleva (78' Licka), Babiarz (77' Kupczak), Foszmańczyk (46' Biskup), Plizga - Kędziora

Mecze na żywo: Ruch Chorzów - Termalica Bruk-Bet Nieciecza

90+4'
Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam na kolejne nasze relacje z polskich boisk!

90+4'
Ruch Chorzów odniósł w pełni zasłużone zwycięstwo, każda bramka w tym spotkaniu ocierała się o geniusz!
Tym spotkaniem skończyła się pozytywna passa Termaliki, którzy wygrali dwa ostatnie mecze ligowe.

90+3'
4:1! Lenartowski kapitalnie wykończył wzorcową akcję swojego zespołu, jego dobitka z kilku metrów nie do obrony dla bramkarza rywala.

90+1'
Zmiana. Lenartowski w miejsce Iwańskiego.

90'
3 minuty doliczone do podstawowego czasu.

88'
Ruch i Termalika w 10-kę!
Sebastian Ziajka wraz z Gigołajewem wdali się dyskusję, której wynikiem była krótka bójka. Sędzia główny wyrzucił obu graczy z murawy!

86'
3:1! Gigołajew będąc krótko na boisku zdobył gola po bardzo ładnej akcji Niebieskich, zmiennik Mazka wykorzystał zagubienie bloku defensywnego rywala i płaskim uderzeniem pokonał Nowaka.

84'
Zmiana. Mazek zdjęty z placu gry, w jego miejsce Gigołajew.

83'
Zamieszanie w 16-ce Ruchu Chorzów, do bezpańskiej futbolówki dopadł Drozdowicz, ale w odpowiednim momencie obrońcom udało się go zblokować.

80'
Biskup zgrabnie wgrał w pole karne z lewego skrzydła, piłkę do bramki próbował wpakować głową Drozdowicz, lecz ofensywny zawodnik niedokładnie ją nakrył.

78'
Zmiana. Pleva już na ławce, na boisku zameldował się Licka.

77'
Zmiana.Kupczak za Babiarza.

75'
7023 - tylu kibiców ogląda spotkanie z wysokości trybun.

73'
Wojciech Kędziora zdaniem arbitra nieczysto walczył w powietrzu, odgwizdany faul napastnika.

71'
Odważna decyzja Marka Zieńczuka o strzale z kilkudziesięciu metrów, jednak wyśmienitą robinsonadą w bramce popisał się Nowak.

69'
Podopiecznym trenera Fornalika jednobramkowe prowadzenie nie wystarcza, Ruch Chorzów z inicjatywą.

65'
Rafał Grodzicki pierwszym zawodnikiem Ruchu ukaranym kartką, powód - dyskusje z arbitrem.

63'
Soczysta próba Lipskiego z rzutu wolnego, potężne uderzenie w prawy róg bramki z dystansu ładnie przed siebie sparował Nowak.

62'
Mariusz Stępiński potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

62'
Pleva zmuszony do faulu na pędzącym Stępiński, żółta kartka dla pomocnika Termaliki.

59'
Sołdecki spróbował szczęścia strzałem z powietrza po dośrodkowaniu z kornera, uderzenie trafiło wprost do rękawic Putnockiego.

57'
Bartłomiej Babiarz obejrzał żółty kartonik za zbyt agresywną walkę o piłkę z Iwańskim.

56'
Marek Zieńczuk przewinił na połowie przeciwnika.

54'
Wojciech Kędziora trafił do notesu Pawła Raczkowskiego za nieudany atak na futbolówkę.

53'
2:1! Przepiękne uderzenie Lipskiego z kilkudziesięciu metrów, zagranie posłane w lewe okienko nie do obrony dla Nowaka. Dla mnie pewnik do rankingu top 3 goli w tej kolejce.

50'
Jakub Biskup bardzo ładnie dostrzegł w polu karnym Drozdowicza, jednak najbardziej wysunięty na boisku zawodnik Termaliki koszmarnie spudłował z kilku metrów.

48'
Putnocky po raz kolejny skutecznie na przedpolu, goalkeeper ze Słowacji na ten moment bardzo dobrze czyta grę.

47'
Eduard Visnakovs nie pojawił się na boisku w drugiej połowie z powodów zdrowotnych.

46'
II połowa meczu.

46'
Zmiana. Jakub Biskup w miejsce Tomasza Foszmańczyka.

46'
Zmiana. Mariusz Stępiński na placu gry zastąpił Visnakovsa.

Rzut oka na statystyki po pierwszych 45 minutach spotkania

Poznajecie ?

45'
Koniec I części gry.

43'
Zagranie piłki ręką jednego z zawodników Termaliki, sędzia z dużą szybkością odgwizdał przewinienie.

40'
Kiks w wykonaniu Visnakovsa, napastnik Ruchu niedokładnie przykrył futbolówkę, która po jego próbie wylądowała zapewne na trybunie.

38'
Bardzo daleki wyrzut piłki z autu w realizacji Fryca, zagranie ze stałego fragmentu przechwycił Putnocky.

37'
Inicjatywę przejęła Termalica, lecz Niebiescy bardzo sprytnie blokują dostęp do własnej bramki.

32'
1:1! Genialną centrą z prawego skrzydła popisał się Pleva, do wysoko posłanej piłki kapitalnie wyszedł Wojciech Kędziora i efektownym strzałem głową w prawy dolny róg nie dał szans Putnockiemu.

30'
Potężne huknięcie Marka Zieńczuka z dystansu, kąśliwe uderzenie w sam środek bramki złapał Nowak.

29'
Bartłomiej Babiarz starał się crossowym zagraniem uruchomić Emila Drozdowicza, ale futbolówka kopnięta minimalnie za mocno.

27'
Putnocky efektywnie wyłapał uderzenie głową jednego z przeciwników. Sytuacja rozpoczęła się od wybicia z rzutu wolnego.

25'
Spóźniony atak Rafała Grodzickiego w środkowej strefie, jeszcze bez kartki dla doświadczonego stopera.

23'
Dawid Plizga próbował wykorzystać bierność obrony Ruchu, lecz strzał zza pola karnego bezpiecznie minął światło bramki.

21'
Seria dośrodkowań w wykonaniu Ruchu, jednak wzorowo sytuację wyjaśnili defensorzy.

19'
Putnocky wybornie zachował się na przedpolu, Słowak dobrze wyszedł do centry z prawej strony zagranej przez Plevę.

17'
Gospodarze mogą spokojnie rozgrywać na własnej połowie, Termalica niespecjalnie kwapi się z wysokim pressingiem.

15'
Wojciech Kędziora dał się zwieść obrońcom Ruchu Chorzów, pozycja spalona napastnika gości.

13'
1:0! Kompletnie niefrasobliwe zachowanie graczy trenera Mandrysza na własnej połowie, wyśmienitym przechwytem wykazał się Mazek, a następnie wycofał do Visnakovsa, który pewnym uderzeniem w lewy dolny róg zmienił wynik tego meczu.

11'
Mazek próbował wstrzelić futbolówkę w pole karne, jednak dobrze na posterunku Fryc. Od wyrzutu z autu gospodarze.

10'
Visnakovs usiłował skutecznie sfinalizować wrzutkę Marka Zieńczuka z lewego sektora boiska, lecz snajper uderzeniem głową przeniósł piłkę nad poprzeczką.

8'
Kąśliwe dośrodkowanie z prawego skrzydła w wykonaniu gości, do zagrania wyszedł Putnocky, ale w trakcie interwencji bramkarz został sfaulowany.

5'
Dobra centra Macieja Iwańskiego z rzutu wolnego, piłkę posłaną ze znacznej odległości dobrze głową wybił Sołdecki.

3'
Emil Drozdowicz kapitalnie przedarł się prawą stroną, następnie mając chwilę czasu zagrał do świetnie ustawionego Kędziory, ale strzał snajpera gości instynktownie wybronił Putnocky.

1'
Konczkowski w nieprzepisowy sposób zatrzymany przez gracza Termaliki na własnej połowie.

*'
Rozpoczynamy spotkanie przy ulicy Cichej.

*'
Gospodarze jak widać rozmawiają na temat pokonania przeciwnika...

*'
Wspólnym mianownikiem dla obu ekip jest postać Piotra Mandrysza, który prowadził Ruch Chorzów w sezonie 2002-03

*'
Rozjemcą dzisiejszego meczu będzie Paweł Raczkowski.

*'
Ławka rezerwowa Termaliki: Olszewski, Markowski, Smuczyński, Paluchowski, Biskup, Kupczak, Licka

*'
Ławka rezerwowych Ruchu: Skaba, Koj, Oleksy, Gigołajew, Urbańczyk, Lenartowski, Stępiński

*'
Zapraszamy gorąco na relację LIVE ze spotkania 6 kolejki piłkarskiej ekstraklasy: Ruch Chorzów - Termalica

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Termalica Bruk-Bet Nieciecza, to zapraszamy do śledzenia meczu online