Cracovia - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Pilarz – Wójcicki (66' Rymaniak), Sretenović, Polczak, Wołąkiewicz (56' Deleu)– Dąbrowski, Budziński, Cetnarski (46' Covilo), Rakels, Kapustka – Zjawiński.
Drągowski – Modelski, Madera, Tarasovs, Tomasik – Góralski (53' Romanczuk), Grzyb – Świderski (53' Alvarinho), Gajos (80' Frankowski), Vassiljev – Grzelczak.

Budziński (28.)
Vassiljev (22.)

Alvarinho (66.) żółta kartka
Grzelczak (86.) żółta kartka
Romanczuk (89.) żółta kartka

Mecze na żywo: Cracovia - Jagiellonia Białystok

90+4'

90+2'
Zagranie do Covilo w pole karne, ten zgrał klatką do Rakelsa, ale jego strzał był za lekki.

90'
Mecz potrwa jeszcze cztery minuty.

90'
W drugiej połowie bramkarze nie mieli zbyt wiele pracy.

89'
Romanczuk ukarany żółtą kartką.

86'
Grzelczak ukarany żółtą kartką.

83'
Dobrze spisują się teraz obrońcy obu drużyn, którzy nie dopuszczają do zagrożenia.

80'
Niecelny strzał Rakelsa zza pola karnego.

80'
Gajos opuścił boisko, a zastąpił go Frankowski.

75'
Spokojniejszy okres meczu.

70'
Fatalny strzał Rakelsa zza pola karnego.

66'
Żółta kartka dla Alvarinho.

66'
Rymaniak zastąpił Wójcickiego.

63'
Grzyb uderzył z dystansu, ale za lekko, aby pokonać Pilarza.

62'
Fatalny strzał z dystansu Dąbrowskiego. Piłka wyszła na... aut.

61'
Świetna akcja Cracovii. Deleu znakomicie zagrał do Kapustki, ten zgrał do Rakelsa, ale jego strzał z pola karnego zablokował jeden z obrońców.

61'
Zablokowany strzał Budzińskiego.

60'
Statystyki po 60 minutach gry:
Strzały: 8 - 7
Strzały celne: 3 - 3
Posiadanie piłki: 55% - 45%

59'
Romanczuk huknął z dystansu, ale skutecznie interweniował Pilarz.

56'
Deleu zastąpił kontuzjowanego Wołąkiewicza.

53'
Alvarinho zastąpił Świderskiego, a Romanczuk wszedł za Góralskiego.

49'
Cracovia przeważa.

48'
Ładna akcja Cracovii. Rakels wymienił piłkę z Budzińskim, ale potem fatalnie zagrał i futbolówka opuściła boisko.

46'
Początek drugiej połowy. W przerwie Covilo zastąpił Cetnarskiego.

45'
Koniec pierwszej połowy. Piłkarze stworzyli dobre widowisko. Jak na razie Cracovia remisuje z Jagiellonią 1:1.

43'
Niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Modelskiego.

42'
Wójcicki znakomicie dośrodkował do Kapustki, ale ten mając sporo miejsca w polu karnym nieczysto trafił w piłkę i uderzył obok bramki. Powinno być groźnie!

39'
Wołąkiewicz uderzył z lewej nogi z dystansu, ale bardzo wysoko nad bramką.

37'
Cetnarski dośrodkował z rzutu wolnego, Zjawiński oddał strzał głową i Drągowski zdołał wybić piłkę na rzut rożny. Było groźnie.

35'
Znów sporo walki w środku pola. Mecz jest wyrównany.

31'
Groźnie pod bramką Cracovii? Dobrą interwencją popisał się Pilarz, ale Gajos był na spalonym, więc nawet gdyby umieścił piłkę w siatce, to gol i tak nie zostałby uznany.

30'
Pół godziny gry za nami. Mecz toczony jest w dobrym tempie. Obie drużyny starają się atakować, a ozdobą spotkania są jak na razie dwa kapitalne gole po strzałach z dystansu.

28'
Gooool! Coś niesamowitego! Remis! Kapustka dobrze zagrał do Budzińskiego, a ten kapitalnie uderzył z dystansu i zaskoczył Drągowskiego. Jak na razie oglądaliśmy dwa cudowne gole.

26'
Mecz toczy się głównie w środka pola.

22'
Gooool! Vassiljev huknął z dystansu w samo okienko!!! Pilarz totalnie zaskoczony. Jagiellonia prowadzi po KAPITALNYM golu.

21'
Teraz nieco dłużej przy piłce utrzymują się goście.

18'
Mogło być 1:0 dla Jagiellonii. Po świetnym podaniu Vassiljeva Grzelczak znalazł się w polu karnym, oddał płaski strzał, który nogą zdołał odbić Pilarz.

15'
Grzyb mocno uderzył z powietrza zza pola karnego, ale obok słupka bramki Cracovii.

14'
Kontra Jagiellonii powstrzymana przez obrońców. Będzie jednak rzut rożny.

14'
Kapustka znakomicie rozprowadził akcję. Przebiegł z piłką sporo metrów, zagrał do Rakelsa, ale jego strzał z pola karnego pewnie obronił Drągowski.

12'
Jak na razie brakuje groźnych sytuacji strzeleckich.

9'
Kolejny rzut rożny dla Cracovii. Znów bez zagrożenia.

6'
Świderski uderzył z lewej nogi zza pola karnego, ale za lekko, aby zaskoczyć Pilarza.

4'
Błąd obrońcy Jagiellonii, który za krótko wybił piłkę, ale Drągowski zdołał obronić strzał Dąbrowskiego zza pola karnego.

4'
Cracovia dłużej utrzymuje się przy piłce.

3'
Cracovia dwukrotnie dośrodkowywała w pole karne Jagiellonii, ale lepsi byli obrońcy.

2'
Jak na razie inicjatywę stara się przejąć Cracovia.

1'

0'
Sędzia: Mariusz Złotek.

0'
Oby tak było.

0'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

0'
Rezerwowi Jagiellonii: K. Baran – Straus, Alvarinho, Augustyniak, Romanczuk, Sekulski, Frankowski.

0'
Rezerwowi Cracovii: Sandomierski, Deleu, Rymaniak, Covilo, Zejdler, Jendrisek, Szewczyk.

0'
Cracovia zajmuje obecnie trzecie miejsce z dorobkiem 10 punktów, a Jagiellonia plasuje się na szóstej lokacie i ma jedno oczko mniej.

0'
Zapraszamy do śledzenia meczu Cracovia - Jagiellonia Białystok na żywo. Początek o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online