Legia Warszawa - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 2

Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski - Duda, Furman, Makowski (65' Jodłowiec), Ryczkowski (46' Guilherme) - Saganowski (46' Prijović), Nikolić
Małkowski - Gabovs, Malarczyk, Dejmek, Sylwestrzak - Zając (70' Sobolewski), Fertovs, Jovanović, Cebula (62' Aankour), Sierpina - Trytko (66' Przybyła)

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Korona Kielce

90+5'
Dziękuję pięknie Państwu za śledzenie naszej relacji, dzisiejsze spotkanie dostarczyło nam wiele piłkarskich emocji.

90+4'
Korona Kielce sensacyjnie wygrała na wyjeździe z Legią! Podopieczni trenera Brosza wskoczyli na siódme miejsce w ligowej tabeli.

90+3'
1:2! Michał Przybyła wykorzystał błąd Rzeźniczaka przed własnym polem karnym, który przejął piłkę i efektownym strzałem w prawy róg pokonał Dusana Kuciaka.

90+1'
Dusan Kuciak uratował swój klub przed stratą golą, Sierpina wykorzystał błąd Guilherme i wyszedł sam na sam z goalkeeperem, ale Słowak nie dał się ograć rywalowi!
Z groźną kontrą wyszli gospodarze, Nikolić uderzył na bramkę, później dobijał Prijović, lecz jego starania w ostatniej chwili powstrzymane

88'
Nikolić starał się dograć celnie do swoich klubowych partnerów w 16-ce Korony, niestety jednak ponownie górą defensywa kielczan.

87'
Rzuty wolne nie zostaną domeną Legionistów dzisiaj, bo znów ich rozegranie stałego fragmentu gry rozczytane przez przeciwnika.

85'
Goście za wszelką cenę usiłują dowieźć korzystny rezultat, mają w tym pomóc szybko wyprowadzane kontrataki.

85'
Nikolić mógł odmienić stan meczu, Prijović doskonale zagrał na piąty metr, lecz snajper gospodarzy nieczysto trafił w futbolówkę.

83'
Bezpardonowy blok Jovanovicia, poszkodowany w tej sytuacji został Guilherme. Żółta kartka dla gracza przyjezdnych.

81'
Zryw ekipy Marcina Brosza, efekt - kolejny rzut rożny.

77'
Kolejny zmarnowany rzut wolny przez gospodarzy, obrona Korony nieźle oddaliła zagrożenie od własnej bramki po wybiciu rzutu wolnego przez zawodników ze stolicy.

75'
16318 - frekwencja na Pepsi Arena.

74'
Aankour zbyt agresywnie walczył o futbolówkę przed polem karnym Legionistów.

73'
Niebezpieczny strzał Prijovicia z ostrego kąta, uderzenie zostało w ostateczności odbite na rożny przez Małkowskiego.

72'
Nikolić zgrabnie przedarł się przez w pole karne, lecz w ostatniej chwili defensor gości wyśmienicie zblokował snajpera Legii.

70'
Zmiana. Sobolewski za Zająca.

68'
Malarczyk popisał się dobrą grą w strefie, stoper Korony zablokował groźnego Guilherme.

66'
Zmiana. Trytko opuścił boisko, w jego miejsce Przybyła.

65'
Zmiana. Tomasz Jodłowiec już na murawie, a zdjęty został Makowski.

62'
Zmiana. Aankour zastąpił Cebulę na placu gry.

58'
1:1! Pewnie wyegzekwowana jedenastka przez Nikolicia, piekielnie mocne uderzenie z 11 metrów było nie do obrony dla Małkowskiego.

57'
Nieudolne wyjście Małkowskiego z bramki kończy się rzutem karnym dla Legii!

53'
Trwa seria nieudanych ataków Legii.

49'
Legioniści za wszelką ceną próbują zmienić niekorzystny wynik, na ich nieszczęście zawsze w porę interweniuje blok defensywny drużyny prowadzonej przez Marcina Brosza.

47'
Prijović koszmarnie zmarnował genialną akcję Łukasza Brozia, zmiennik Saganowskiego minął się z piłką zagraną na 5 metr.

46'
II połowa meczu.

46'
Zmiany w składzie Legii. Prijović w miejsce Saganowskiego oraz Guilherme za Ryczkowskiego.

No proszę...

45'
Koniec I części spotkania.

43'
Bardzo niebezpieczne dośrodkowanie Makowskiego z lewej flanki, zagranie próbował sfinalizować Duda, lecz był skutecznie kryty przez Sylwestrzaka.

41'
Zając podjął próbę szarży na prawej stronie, ale musiał uznać wyższość duetu graczy Legii, którzy bez trudu wygarnęli piłkę.

39'
Małkowski kapitalnie wybronił strzał z półwoleja Rzeźniczaka, jednak wcześniej sędzia dopatrzył się spalonego jednego z piłkarzy z Warszawy.

37'
Jovanović ponownie popełnił przewinienie na połowie przeciwnika.

36'
Dejmek nieźle zachował się w 16-ce Legii po stałym fragmencie gry, główka stopera Korony odbiła się w ostateczności od zawodnika gospodarzy.

34'
Kompletnie nieudane dośrodkowanie Furmana z rzutu wolnego, piłka po dotknięciu pomocnika opuściła plac gry.

31'
Zbigniew Małkowski bardzo dobrze wyszedł do wrzutki z rzutu rożnego. Zmarnowany stały fragment gry w wykonaniu piłkarzy Henninga Berga.

30'
6-0 w statystyce ilości kornerów po 30 minutach.

29'
95 celnych podań w wykonaniu gospodarzy dzisiejszego spotkania.

26'
Kolejna centra w kierunku Marka Saganowskiego, lecz tak jak w poprzednich przypadkach skutecznie obrońcy z Kielc.

25'
Makowski zmarnował dobrą szansę na groźną akcję pod bramką przeciwnika, brak zdecydowania młodego zawodnika szybko wykorzystali defensorzy gości.

23'
Uraz Jakuba Rzeźniczaka po jednym ze starć z graczem Korony Kielce.

20'
Niedokładne uderzenie Cebuli z dystansu, na usprawiedliwienie zawodnika zasługuje to, że strzelał z zupełnie nieprzygotowanej pozycji.

18'
Sprytne podanie Nikolicia do wbiegającego Saganowskiego, na nieszczęście kibiców Legii ten pierwszy za mocno kopnął futbolówkę.

16'
Jakub Rzeźniczak dobrze wyjaśnił sytuację we własnej strefie po centrze piłkarza przeciwników z lewego skrzydła.

15'
Broź nieźle zagrał do Nikolicia, ale snajper stołecznej drużyny na pozycji spalonej.

12'
Efektowna próba zza pola karnego w wykonaniu Zająca, podkręcana piłka została przeniesiona nad poprzeczką przez pomocnika kieleckiej ekipy.

10'
Faul Jovanovicia w środkowym sektorze. Rzut wolny dla gospodarzy.

9'
Długi rajd Sierpiny lewym skrzydłem, lecz bardzo dobrą interwencją w defensywie popisał się Duda.

7'
Niebezpieczny wślizg Tomasza Zająca w nogi Brzyskiego, za ten czyn gracz Korony musiał obejrzeć żółtą kartkę.

5'
Dominik Furman wykazał się nieroztropnym zachowaniem w środkowej strefie boiska, defensywny pomocnik Legii z pełną premedytacją spowodował upadek Sierpiny. Żółta kartka dla Furmana.

3'
Przemysław Trytko ukarany żółtym kartonikiem za manifestację po strzeleniu gola.

2'
0:1! Kapitalna akcja gości, którzy wykorzystali pomyłkę Legii na własnej połowie, Sylwestrzak wgrał w pobliże bramki, gdzie kapitalnie odnalazł się Trytko i strzałem z najbliższej odległości pokonał Kuciaka.

1'
Przewinienie Dominika Furmana na połowie przeciwnika. Od stałego fragmentu gry Korona Kielce.

*'
Startujemy z drugim niedzielnym spotkaniem!