Athletic Bilbao - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Athletic Bilbao
Barcelona
0 : 1

Iraizoz – De Marcos, Laporte, Elustondo, Balenziaga (49' Boveda) – Benat Etxebarria, Eraso, Mikel Rico (63' Gurpegi), Susaeta – Sabin Merino (63 Ibai Gomez), Aduriz.
Bravo – Dani Alves (19' Sergi Roberto), Mascherano, Vermaelen, Jordi Alba – Busquets (68' Bartra), Rakitić, Iniesta – Suarez, Messi, Rafinha (82' Sandro).

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia kolejnych meczów ligi hiszpańskiej na żywo w internecie.

90+4'
Koniec meczu. Barcelona wygrała 1:0 po golu Luisa Suareza.

90+3'
Laporte huknął z dystansu, ale pewnie interweniował Bravo.

90'
Mecz potrwa jeszcze cztery minuty.

87'
Messi przeprowadził cudowną indywidualną akcję, minął kilku obrońców, ale uderzył za lekko, aby pokonać Iraizoza.

85'
Piłka w bramce Athletic, ale gol nie uznany, ponieważ Suarez był na spalonym.

84'
Sporo walki. Teraz ucierpiał Iniesta, ale będzie kontynuował grę.

82'
Zmiana w Barcelonie. Boisko opuścił Rafinha, a zastąpił go Sandro.

80'
Mógł być remis! Po dwóch zgraniach piłki głową trafiła ona ostatecznie do Aduriza, który z pola karnego uderzył mocno, ale niecelnie.

77'
Mogło być groźnie pod bramką Barcelony. Najpierw za długo ze strzałem czekał Eraso i ostatecznie wyłożył ją do Susaety, który uderzył wysoko nad bramką zza pola karnego.

76'
Mało dzieje się w ostatnich minutach na boisku.

75'
Suarez ukarany żółtą kartką.

71'
Ibai Gomez ukarany żółtą kartką.

68'
Zmiana w Barcelonie. Bartra zastąpił kontuzjowanego Busquetsa.

64'
Vermaelen ukarany żółtą kartką.

63'
Podwójna zmiana w drużynie gospodarzy. Na boisko weszli Ibai Gomez oraz Gurpegi, a opuścili je Sabin i Rico.

60'
Kapitalna akcja Barcelony zakończona mocnym strzałem Sergi Roberto z prawej strony pola karnego. Piłka przeleciała jednak nad bramką. Było groźnie.

59'
Zdobyta bramka sprawiła, że Barcelonie gra się łatwiej.

55'
Gool. Świetna akcja Barcelony i słaba postawa defensywy gospodarzy. Dobry przerzut na lewą stronę boiska, tam z pierwszej piłki dośrodkował Alba, a niepilnowany Suarez mocnym strzałem z bliska nie dał najmniejszych szans bramkarza Athletic Bilbao..

52'
Akcja Barcelony, ale Laporte powstrzymał Messiego i wybił piłkę na rzut rożny.

49'
Balenziaga opuścił boisko, a zastąpił go Boveda.

48'
Długie podanie do Suareza, ale napastnik Barcelony był na minimalnym spalonym, choć on był innego zdania.

46'

45+3'
Koniec I części gry!

45'
3 minuty dorzucone do czasu I połowy.

44'
Chaos w 16-ce Legii po rzucie wolnym rozegranym przez gospodarzy, jednak sędzia wcześniej dopatrzył się złamania przepisów przez gracza Athletic.

42'
Iraizoz bardzo dobrze na przedpolu, bramkarz Bilbao przechwycił kąśliwą wrzutkę w pole karne.

39'
Niebezpieczne dośrodkowanie Rico z lewego skrzydła w pobliże bramki, Vermaelen nie ryzykował i głową wybił futbolówkę na róg.

37'
Messi trafił w dobrze ustawiony mur, później próbował jeszcze dobijać, ale jego zagranie wylądowało na trybunach stadionu.

34'
Zmasowane ataki triumfatora ostatniej edycji LM, jednak obronną ręką z opresji wychodzą defensorzy z Bilbao.

31'
Iraizoz lepszy od Messiego! Bramkarz gospodarzy świetnie sparował uderzenie Messiego z 11 metrów w lewy dolny róg bramki. Korner dla gości.

30'
Suarez powalony przez Elustondo w polu karnym Athletic Bilbao. Rzut karny dla Barcy.

28'
Iniesta w nieprzepisowy sposób zatrzymany w środkowej strefie boiska. Arbiter przyznał stały fragment gry gościom.

26'
Zawodnicy Barcelony spokojnie rozgrywają futbolówkę na własnej połowie, gospodarze nie palą się do wysokiego pressingu.

25'
Groźna centra z rzutu wolnego gracza z Bilbao, na szczęście dla dumy Katalonii Aduriz nieczysto trafił w piłkę z niełatwej pozycji.

23'
Dobre dośrodkowanie w pole karne Barcelony, ale obrońcy zdołali wybić piłkę.

21'
Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Najpierw Barcelona domagała się rzutu karnego, a po chwili strzał Iniesty został zablokowany.

20'
Barcelona wreszcie ładnie rozegrała akcje. Dośrodkowanie Alby wybił jednak obrońca.

19'
Dani Alves nie był wstanie kontynuować gry. Zastąpił go Sergi Roberto.

18'
Z boiska wieje nudą. Akcje rozgrywane są w ślimaczym tempie.

17'
Dani Alves jednak wrócił na boisko.

16'
Kolejna przerwa w grze. Tym razem na murawie leży Dani Alves. Najprawdopodobniej konieczna będzie zmiana.

15'
Jest pierwszy strzał w tym meczu. Ciężko jednak mówić o zagrożeniu, bo piłka ledwo doleciała do bramki Barcelony.

14'
Kibice jak na razie nie doczekali się żadnej sytuacji strzeleckiej.

11'
Barcelona wreszcie przedostała się pod pole karne rywala, ale podanie Suareza wybił obrońca Athletic Bilbao.

8'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ pomocy sztabu medycznego potrzebuje jeden z zawodników gospodarzy.

6'
Jak na razie piłkarze nie forsują tempa.

4'
Barcelona dłużej utrzymuje się przy piłce, ale daleko od bramki gospodarzy.

2'
Jak na razie obie drużyny spokojnie rozgrywają piłkę.

1'

0'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek meczu.

0'
Barcelona zrobi wszystko, aby zrewanżować się za porażkę w Superpucharze Hiszpanii. Czy tym razem uda jej się pokonać Athletic Bilbao?

0'
Mecz poprowadzi Del Cerro Grande.

0'
Ławka rezerwowych Athletic: Boveda, Ibai, Iago Herrerin, Gurpegi, Viguera, Lekue, Aketxe.

0'
Ławka rezerwowych Barcelony: Ter Stegen, Bartra, Munir, Sandro, Sergi Roberto, Camara, Gumbau.

0'
Zapraszamy do śledzenia meczu Athletic Bilbao - Barcelona na żywo. Początek o godzinie 18:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Athletic Bilbao - Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online