Sporting Gijon - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Sporting Gijon
0 : 0

Cuellar - Lora, Luis H., Bernardo, López - Alvarez, Cases - Carmona (86' Ait-Atmane), Sanabria, Jony (77' Menendez) - Guerrero (72' Muniz )
Navas - Danilo (87' Carvajal), Varane, Ramos, Marcelo - Modrić, Kroos - Isco (71' Kovacić), Bale, Cristiano - Jese (55' James Rodriquez).

Cases (40.) żółta kartka
Carmona (66.) żółta kartka
Alvarez (74.) żółta kartka
Jony (70.) żółta kartka

Mecze na żywo: Sporting Gijon - Real Madryt

90+4'
Koniec meczu. Sporting Gijon zdołał zremisować z Realem Madryt 0:0.

90'
Mecz potrwa jeszcze cztery minuty.

87'
Carvajal zastąpił Danilo.

86'
Ait-Atmane za Carmonę.

85'
Modrić oddał mocny i płaski strzał z dystansu, który minął jednak bramkę.

84'
Ronaldo znakomicie uderzył z lewej strony pola karnego, ale piłkę na rzut rożny zdołał wybić bramkarz Sportingu.

82'
Zablokowany strzał Modricia zza pola karnego.

78'
Ronaldo uderzał lewą nogą z pola karnego, ale Cuellar zdołał odbić piłkę do której dopadł jeszcze Marcelo, ale głową uderzył nad bramką.

77'
Menendez za Jony'ego.

76'
Dobra szansa dla Realu, ale Ronaldo znów nie sięgnął piłki.

74'
Alvarez ukarany żółtą kartką.

72'
Jorge Muniz za Guerrero.

71'
Kovacić zastąpił Isco.

71'
Jony ukarany żółtą kartką.

70'
James wpadł w pole karne, ale jego strzał był za lekki. Real ma już tylko 20 minut na zdobycie gola.

67'
Mogło być groźnie, ale po dośrodkowaniu z lewej strony piłki głową nie sięgnął Ronaldo. To powinien być gol.

66'
Carmona ukarany żółtą kartką.

63'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową prosto w bramkarza uderzył Bale.

61'
Bale z ok. 20 metrów z rzutu wolnego posłał piłkę nad poprzeczką.

59'
Real w natarciu. Dwukrotnie jednak skutecznie interweniowała defensywa gospodarzy.

55'
James Rodriquez zastąpił Jese.

54'
Ronaldo zszedł do środka boiska, uderzył zza linii szesnastu metrów, ale pewnie interweniował Cuellar.

53'
Real ma w tym meczu przewagę, ale gospodarze mieli dwie wymarzone okazje do zdobycia gola.

49'
Mogło być 1:0 dla Sportingu. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska dobrze akcje zamknął Carmona, ale jego mocny strzał głową przeleciał tuż obok słupka!

48'
Isco ładnie obrócił się z piłką, ale prosto w bramkarza.

47'
Kroos uderzał bardzo niecelnie z dystansu.

46'

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

42'
Znów okres spokojniejszej gry.

40'
Cases ukarany żółtą kartką.

36'
Ronaldo padł w polu karnym i domagał się rzutu karnego. Sędzia nakazał grać dalej.

36'
Ależ szansa Sportingu. Kapitalnym strzałem głową popisał się Sanabria i piłka odbiła się od poprzeczki oraz linii bramkowej i wróciła w pole. Sędzia uznał, że gola nie było.

34'
Jese za lekko uderzał zza pola karnego.

33'
Ronaldo mocno uderzył zza pola karnego, ale bramkarz gospodarzy zdołał odbić piłkę.

27'
Kolejne mocne uderzenie Isco. Tym razem piłka przeleciała tuż nad bramką.

25'
Real przeważa, ale obrona gospodarzy póki co nie dała się zaskoczyć.

21'
Isco huknął zza pola karnego. Piłka przeleciała obok bramki.

20'
Było groźnie! Strzał Jese przeleciał tuż obok słupka. Realowi należał się jeszcze rzut rożny, ale nie dostrzegł tego sędzia.

18'
Kontratak gospodarzy, ale po dośrodkowaniu z prawej strony boiska piłkę złapał Navas.

16'
Zablokowany strzał z dystansu w wykonaniu Marcelo.

15'
Kwadrans gry za nami. Real jest stroną przeważającą.

12'
Prostopadłe podanie do Bale'a, ten uprzedził bramkarza i go minął, ale z ostrego kąta nie potrafił skierować piłki do pustej bramki.

10'
Bale uderzał zza pola karnego obok bramki. Piłka po drodze odbiła się od Ronaldo.

10'
Ładna akcja gospodarzy, ale Carmona za mocno dośrodkowywał z lewej strony boiska.

9'
Ronaldo uderzył z rzutu wolnego prosto w mur.

7'
Real dłużej utrzymuje się przy piłce.

6'
Teraz dośrodkowanie w pole karne Sportingu, ale również obrońcy nie dali się zaskoczyć.

4'
Dośrodkowanie w pole karne Realu, ale górą obrońcy.

3'
Akcja Realu. Ronaldo uderzał z pola karnego, ale nieczysto trafił w piłkę i wyszło z tego dośrodkowanie. Skutecznie interweniował jednak bramkarz gospodarzy.

3'
Sporting od początku stara się grać odważnie.

1'
Kilka minut temu zakończył się mecz FC Barcelony. Pokonała ona Athletic Bilbao 1:0 po bramce Luisa Suareza.

1'

0'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek meczu.

0'
Ławka rezerwowych Sportingu Gijon: Alex Menendez, Juan Muniz, Alberto Garcia, Carlos Castro, Pablo Perez, Ait-Atmane, Jorge Mere.

0'
Ławka rezerwowych Realu Madryt: Kiko Casilla, Pepe, Nacho, James, Casemiro, Carvajal, Kovacić.

0'
Sędzia: Estrada Fernandez.

0'
Początek meczu Sporting Gijon - Real Madryt o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Sporting Gijon - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online