Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 2

Kasprzik - Słodowy, Danch, Szeweluchin, Kosznik - Gergel, Grendel, Sobolewski (74' Janota), Gwaze (36' Korzym) - Madej - Skrzypczak (37' Kwiek)
Forens - Zbozień, Guldan, Jach, Cotra - Tosik, Rakowski (77' Sobków), Janus, Piątek (61' Dąbrowski), Janoszka (29' Woźniak) - Papadopulos

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę podczas dzisiejszej relacji i zachęcam do zaglądania na nasz portal.

90+4'
Zagłębie Lubin wypuściło niemal pewne zwycięstwo, brawa dla Leszka Ojrzyńskiego i jego ekipy za grę w II części. Po przerwie Górnik Zabrze zdominował przyjezdnych z Lubina.

90+3'
Na skurcze narzeka Daniel Zbozień.

90+2'
Piłka rozgrywana w przeciągu ostatnich chwil jest na wysokości pola karnego gospodarzy.

90'
180 sekund dłużej pograją obie ekipy.

89'
Kąśliwe dośrodkowanie Kwieka z prawej strony, wrzutkę jednak skutecznie przeciął Guldan.

87'
Podopieczni trenera Ojrzyńskiego próbują stworzyć zagrożenie pod bramką Forensa, efektem ich starań będzie wykonywany za chwilę korner.

85'
Grendel sfaulował w ofensywie. Od rzutu wolnego Miedziowi.

83'
Niemal cała jedenastka Zagłębia na własnej połowie, sytuacja w dzisiejszym spotkaniu zmienia się jak w kalejdoskopie.

82'
Festiwal błędów linii obrony drużyny Piotra Stokowca, kolejny korner dla gospodarzy.

80'
Sobków z pełną premedytacją sfaulował piłkarza zabrzan, który był rozpędzony. Kartka dla młodego zawodnika.

77'
Zmiana. Sobków zastąpił na murawie Rakowskiego.

76'
Aleksander Kwiek podcięty przez spóźnionego Papadopulosa. Żółta kartka dla snajpera Miedziowych.

74'
Ostatnia korekta w składzie Górnika. Janota już na placu gry, Leszek Ojrzyński dał odpocząć Sobolewskiemu.

73'
Ostry wślizg Grendela w nogi przeciwnika, za tak niebezpieczne wejście sędzia musiał wyciągnąć z kieszonki żółty kartonik.

72'
Po raz kolejny Grendel chciał obsłużyć klubowych partnerów jakimś groźnym podaniem z rzutu wolnego, lecz w tym przypadków złudzeń nie dał skutecznie interweniujący Forens.

70'
Dobre uderzenie Woźniaka z nieprzygotowanej pozycji, zagranie ze znacznej odległości zmierzające w prawy róg pewnie wyłapał Kasprzik.

68'
Janus wzięty w kleszcze przez dwóch zawodników Górnika, rzut wolny dla gości tego spotkania.

66'
Forens sparował przed siebie dośrodkowanie z rzutu rożnego, zgarnął ją Grendel, ale kropnięcie z 16 metra spokojnie poleciało nad bramką Zagłębia.

65'
Maciej Dąbrowski krótko po wejściu na boisko popełnił faul w środkowym sektorze.

63'
2:2! Grendel w bardzo dobrym stylu wykonał rzut karny, płaski strzał w lewy dolny róg zaskoczył Forensa, który rzucił się w prawą stronę.

62'
Rzut karny dla Górnika!
Cotra w nieprzymyślany sposób zachował się w swojej 16-ce, defensor zagrał piłkę ręką.

61'
Zmiana. Maciej Dąbrowski w miejsce Piątka.

60'
Górnik z inicjatywą, Grendel chciał się przedrzeć w pole karne, lecz zamiary świetnie odczytali obrońcy gości.

57'
Doskonałe uderzenie Madeja z kilkudziesięciu metrów, do pełni szczęścia zabrakło naprawdę niewiele.

55'
Ktoś z Państwa o tym wiedział ?

54'
1:2! Wyborne dośrodkowanie Grendela z rzutu wolnego, do zagrania bardzo dobrze wyskoczył Sobolewski, który wykorzystał niezdecydowanie całego bloku defensywnego i ładnym strzałem głową dał nadzieję na korzystny wynik.

53'
Rakowski po raz kolejny autorem przewinienia. Grendel ustawił piłkę.

50'
Łukasz Madej bez wątpienia spóźniony w ataku na piłkę, przy której utrzymywał się Jakub Tosik. Żółta kartka dla skrzydłowego Górnika.

49'
Woźniak zgrabnie zszedł z lewego skrzydła do środka, następnie spokojnie się rozejrzał, gdzie może ulokować futbolówkę i niestety kopnął ją w sam środek bramki.

47'
Piekielny mocny strzał Sobolewskiego, Grendel kapitalni wystawił piłkę starszemu koledze, a ten huknięciem z dystansu obił spojenie bramki!

46'
II część spotkania!

Skuteczność, skuteczność, skuteczność...

45+2'
Korzym okrutnie podcięty tuż przy linii bocznej, ale sędzia nie pozwolił wznowić nowej akcji. Koniec pierwszej odsłony meczu.

45'
2 minuty przedłużone do regulaminowego czasu I połowy.

44'
Ciekawa kontra Zagłębia, najpierw za krótko dogrywał Woźniak, ale do futbolówki dotarł Janus, jednak strzał z kilkunastu metrów pofrunął na trybuny stadionu.

43'
Huknięcie Papadopulosa zza pola karnego, lecz piłka w bezpiecznej odległości minęła światło bramki.

42'
Jakub Toski chyba nabawił się urazu, ale na szczęście defensywny pomocnik będzie mógł kontynuować zawodny.

40'
Szeweluchin popełnił przewinienie w środku pola. Arbiter Krasny odgwizdał stały fragment gry.

37'
Aleksander Kwiek zastąpił na placu gry Skrzypczaka.

36'
Leszek Ojrzyński zareagował na wydarzenia boiskowe. Gwaze opuścił murawę, w jego miejsce Maciej Korzym.

35'
Daleki wyrzut z autu przez zawodników z Zabrza, nikomu w polu karnym nie udało się przeciąć zagrania, w głębi pola karnego futbolówkę przejął Danch, ale doświadczony stoper w zupełnie nieudolny sposób próbował strzelać z niełatwej pozycji. Od bramki rozpocznie Forens.

33'

31'
Kompletnie nieudana wrzutka Słodowego z prawego skrzydła, piłka kopnięta przez bocznego defensora opuściła boisko.

29'
Janoszka ma problemy ze zdrowiem. W jego miejsce na boisko wszedł Arkadiusz Woźniak.

28'
Długie zagranie w stronę Skrzypczaka, dobrze ustawiony piłkarz miał jednak problemy z dokładnym opanowaniem piłki.

25'
Faul w środkowej strefie boiska w wykonaniu Radosława Sobolewskiego. Sztab medyczny ogląda w tej chwili zawodnika Zagłębia Lubin.

23'
Rakowski w nieprzepisowy sposób atakowany przez przeciwnika. Rzut wolny dla gości.

21'
0:2! Rzut rożny dla Zagłębia, dośrodkowanie z narożnika pewnie wybili przed siebie obrońcy Górnika, do bezpańskiej piłki doszedł Cotra i soczystym strzałem z 20 metra w prawe okienko nie dał szans Kapsrzikowi. Goalkeeper miał jeszcze trudniejsze zadanie, bo uderzenie odbiło się w ostatniej chwili od zawodnika Górnika.

18'
Obiecująco zapowiadała się akcja gospodarzy, Grendel wypatrzył znakomicie na lewym skrzydle Janoszkę, ale podanie bez problemu przeciął blok defensywny Miedziowych.

17'
Zamieszanie w 16-ce Zagłębia Lubin po wykonaniu rzutu wolnego, sędzia główny dopatrzył się przewinienia Radosława Sobolewskiego.

15'
Grendel próbował z rzutu wolnego, futbolówka po strzale odbiła się od wyśmienicie ustawionego muru i opuściła plac gry.

14'
Grendel nieźle prowadził piłkę przed polem karnym Zagłębia, zbliżając się do niego został sfaulowany. Będzie dobra szansa na groźne uderzenie.

12'
Efektowna robinsonada Kasprzika po strzale głową jednego z graczy Zagłębia Lubin. Korner dla podopiecznych Piotra Stokowca.

11'
Piątek mógł zmienić wynik tego spotkania, będąc w dogodnej sytuacji zbyt długo zwlekał, jego zamiary świetnie rozczytał Kasprzik.

10'
Forens skutecznie interweniował na linii po wybiciu kornera przez gospodarzy.

9'
Skrzypczak ambitnie na prawym skrzydle, będzie rzut rożny dla Górnika Zabrze.

6'
0:1! Genialny strzał Tosika z rzutu wolnego, zagranie z kilkudziesięciu metrów trafiło pod poprzeczkę bramki, futbolówkę jeszcze starał się sparować Kasprzik, ale uderzenie było zbyt precyzyjne. Gol, który może kandydować do trafienia kolejki!

4'
Bardzo dobra centra Cotry w kierunku Krzysztofa Piątka, pomocnik Zagłębia spróbował powalczyć w powietrzu z defensorami gospodarzy, lecz bez większego powodzenia.

3'
Rafał Kosznik nieźle przerwał groźny kontratak gości, boczny obrońca skutecznie odebrał piłkę Papadopulosovi.

1'
Na odważną decyzję o zaskoczeniu z dystansu Forensa zdecydował się Łukasz Madej, jednak uderzenie z dalszej odległości poleciało nad poprzeczką bramki.

*'
Zaczynamy ostatni mecz w tej kolejce!

*'
Myślicie Państwo, że Papadopulos poprawi swoją statystykę goli przeciwko Górnikowi Zabrze ?

*'
Nad rozwojem wydarzeń boiskowych czuwał będzie Sebastian Krasny.

*'
Obsada ławki rezerwowej Zagłębia: Polacek, Dąbrowski, Woźniak, Błąd, Kubicki, Sobków, Piątek

*'
Obsada ławki rezerwowej Górnika: Przyrowski, Kopacz, Ćerimagić, Kwiek, Janota, Korzym, Sadzawicki

*'
Zapraszamy gorąco na śledzenie relacji z ostatniego spotkania 6 kolejki piłkarskiej ekstraklasy: Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online