Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała

90+6'

90+6'
2:1 dla Lecha! Możdżeń precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego dał Kolejorzowi zwycięstwo

90+3'
Anton Sloboda sam nie wiedzial czy go coś boli, czy nie. Najpierw leżał, potem wstał, by znów się położyć. Sędzia ukarał go żółtą kartką.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

86'
Tym razem żółtą kartką ukarany został Hamalainen.

85'
Żółtą kartką za faul ukarany został Henriquez.

84'
Czy Lechowi starczy czasu?

83'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę obok bramki posłał Marcin Kamiński.

83'
Ależ szansa Lecha. Hamalainen wyłożył piłkę Lovrencsicsowi, którego strzał z pola karnego obronił Zajac, a dobitkę zablokowali obrońcy.

80'
Lech stara się atakować, ale czujna defensywa gości.

75'
Zmiany w obu zespołach. Kupczak zastąpił Górkiewicza, a w Lechu Henriquez wszedł za Douglasa.

74'
Kownacki ładnie uderzył głową tuż nad poprzeczką.

73'
Sporo szczęścia miało teraz Podbeskidzie. Po zagraniu z lewej strony boiska Teodorczyk trafił w poprzeczkę.

72'
Na trybunach zasiadło 18 923 kibiców.

71'
Znakomita kontra Podbeskidzia. Piotr Malinowski znalazł się w sytuacji sam na sam z Gostomskim, ale górą bramkarz Lecha!

68'
Po dośrodkowaniu Lovrencicsa dobrze obrońcę wyprzedził Teodorczyk, ale z trudnej pozycji uderzył obok bramki.

67'
Linetty z dystansu uderzył bardzo niecelnie.

63'
Kapitalnym uderzeniem z ok. 30 metrów popisał się Przemysław Pietruszka i zaskoczył Macieja Gostomskiego. W Poznaniu mamy remis.

62'
Zablokowany strzał Blazka zza pola karnego.

61'
Blazek zastąpił Stąporskiego.

60'

59'
Zza pola karnego niecelnie uderzał Górkiewicz.

58'
Formella zastąpił Claasena.

55'
Niecelnie z pola karnego strzelał Linetty.

53'
W ostatnich minutach gra toczy się w środku pola.

47'
Douglas znakomicie rozegrał piłkę z Teodorczykiem, ale w idealnej sytuacji obrońca Lecha nie trafił w światło bramki. To musiał być gol!

46'
Gra wznowiona.

46'
W przerwie w Podbeskidziu nastąpiła jedna zmiana. Za Bartlewskiego wszedł Piotr Malinowski.

45'

45'
Kownacki ładnie przyjął piłkę w polu karnym, wycofał ją do Linettego, ale jego strzał został zablokowany.

42'
Groźnie było pod bramką Lecha. Bartlewski zagrał do Stąporskiego, któremu w ostatniej chwili piłkę wybił Douglas.

40'
Za przepychanki na boisku żółtymi kartkami ukarani zostali Sokołowski oraz Wołąkiewicz.

37'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową nad bramką uderzał Frank Adu Kwame.

34'
Zamieszanie pod bramką Lecha, ale bez zagrożenia.

31'
Wołąkiewicz z rzutu karnego i Lech prowadzi 1:0

30'
Kownacki faulowany w polu karnym i będzie jedenastka.

30'
Zablokowany strzał Hamalainena z 30 metrów.

25'
Po dobrej akcji Kownackiego z pola karnego obok bramki uderzył Claasen.

24'
Niecelnie z dystansu uderzał Iwański.

20'
Ależ sytuacja Podbeskidzia. Po błędzie defensywy w sytuacji sam na sam z Gostomskim znalazł się Stąporski, piłka zmierzała już do bramki i wybił ją dopiero Wołąkiewicz.

19'
Lech wreszcie stworzył zagrożenie. Z linii pola karnego po ziemi uderzył Gergo Lovrencsics i interweniować musiał Zajac.

15'
Lech ma problemy ze sforsowaniem defensywy gości.

14'
Lovrencsics dośrodkował w pole karne, ale obrońcy zdołali wybić piłkę.

11'
Podbeskidzie głęboko cofnięte.

8'
Lech ma przewagę.

5'
Aktywny jest 17-letni Dawid Kownacki, który dziś obchodzi urodziny i po raz pierwszy wyszedł w podstawowym składzie.

2'
Po podaniu Claasena niecelnie uderzał Kownacki.

1'
Rozpoczął Lech.

'
Piłkarze obu drużyn wyszli już na boisko.

'
Początek meczu Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała, to zapraszamy do śledzenia meczu online