Legia Warszawa - Zoria Ługańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zoria Ługańsk
3 : 2

Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Pazdan (7' Lewczuk), Brzyski - Guilherme, Furman, Jodłowiec (, Kucharczyk - Prijović, Nikolić (66' Duda)
Shevchenko - Kamenyuka, Pilyavskiy (82' Checher), Sivakov, Opanasenko - Ljubenović, Gordienko, Khomchenovskiy (57' Budkivsky), Malinovskiy, Karavaev - Petriak

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Zoria Ługańsk

90+5'
Dziękuję pięknie Państwu za uwagę!

90+5'
Legia Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy UEFA! Pięknie szykuje się nam pucharowa jesień z dwoma polskimi ekipami.

90+4'
3:2! Duda kapitalnie wyegzekwował jedenastkę, silne uderzenie było do nie obrony dla Shevchenki.

90+3'
Rzut karny dla Legii!
Duda ewidentnie powalony na murawę przez zawodnika Zorii.

90+2'
Zmiana. Saganowski w miejsce Prijovicia.

90'
240 sekund dłużej potrwa dzisiejszy mecz.

89'
Jodłowiec wybornie obsłużył do Prijovicia, który zgrabnie odwrócił się z piłką i huknął na bramkę, lecz futbolówka po płaskim strzale poleciała obok prawego słupka

87'
Bardzo niebezpieczne wgranie Zorii z rzutu wolnego, piłka posłana ze stałego fragmentu gry mogła zaskoczyć Kuciaka. Arbiter jednak w tej sytuacji dopatrzył się złamania przepisów.

86'
Zmiana. Lipartia za Ljubenovicia.

85'
Kucharczyk genialnie przedarł się lewym skrzydłem, rozglądając się dopatrzył dobrze ustawionego Prijovicia, a ten został niestety skutecznie zblokowany.

82'
Zmiana. Checher już na placu gry, a opuścił je Pilyavskiy.

79'
Żółta kartka dla Budkivskiego.

78'
Niebezpieczna centra Ljubenovicia z kilkudziesięciu metrów, do zagrania próbował dojść Petriak, ale napastnik gości dobrze był kryty przez defensorów Legii.

76'
Kuciak dobrze na przedpolu, ale i tak sędzia dopatrzył się przewinienia któregoś z graczy Zorii.

72'
Spokojniejszy fragment gry, gra stoi pod znakiem wzajemnych przebitek.

69'
Po raz kolejny goście nieczysto atakowani. Rzut wolny dla Zorii.

66'
Zmiana. Duda zastąpił Nikolicia.

66'
2:2! Kolejne bardzo dobre uderzenie z rzutu wolnego w wykonaniu gości, Ljubenović sprytnym strzałem zaskoczył Kuciaka, który nie połapał się w zamiarach przeciwnika.

64'
Bardzo ostry faul Jakuba Rzeźniczak, arbiter nie miał innego wyjścia jak tylko pokazać w tej sytuacji żółtą kartkę.

62'
2:1! Guilherme kapitalnie przejął piłkę na 30 metrze, następnie zagrał na lewą stroną do Prijovicia, który szczęśliwie podał do klubowego partnera, jego strzał zza pola karnego w ostatniej chwili przeciął Guilherme w wyniku czego futbolówka zaskoczyła bezradnego Shevchenkę.

59'
Gordienko sfaulowany przez Furmana. Rzut wolny dla Zorii Ługańsk.

57'
Zmiana. Khomchenovskiy zdjęty z murawy, w jego miejsce Budkivsky.

55'
Zoria przejęła inicjatywę w tym meczu, przed chwilą goście starali się zagrozić bramce posyłając niebezpieczne wgrania z obu skrzydeł.

53'
Kamenyuka przejął bezpańską piłkę przed polem karnym, lecz strzał w ostatniej chwili został zblokowany na korner.

52'
Prijović w nieprzepisowy sposób działał w pojedynku powietrznym, arbiter nie miał wątpliwości o odgwizdaniu faulu.

49'
Ljubenović skrzętnie urwał się spod opieki rywala i będąc blisko 16-ki Legii postanowił huknąć na bramkę, jednak zagranie minimalnie obok lewego słupka.

48'
Guilherme pokusił się o sprytne uderzenie zza pola karnego, ale mając troszeczkę miejsca przeniósł piłkę nad poprzeczką.

46'
II część gry.

45+2'
Koniec I połowy spotkania. Jak na razie Legia jedną nogą w fazi

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Zoria Ługańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online