Wisła Kraków - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
4 : 2

Cierzniak – Jović, Głowacki, Guzmics, Burliga – Uryga, Mączyński – Boguski (83' Cywka), Jankowski (77' Popović), Guerrier – Brożek (90+2' Crivellaro).
Pawełek – Pawelec, Celeban, Kokoszka, Dudu Paraiba (27' Zieliński) – Hołota, Hateley – F. Paixao, Danielewicz (78' Ostrowski), Pich – Biliński (46' Kiełb).

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

90+3'
Koniec meczu. Wisła - Śląsk 4:2.

90+2'
Crivellaro zastąpił Brożka.

90'
Kiełb znakomicie uderzył rzutu wolnego i cudownie interweniował Cierzniak.

89'
Żółta kartka dla Guzmicsa za brzydki faul na Pichu.

87'
Goool! Guerrier ładnie uwolnił się od obrońcy, zagrał do Brożka, który w dość szczęśliwy sposób umieścił ją w pustej bramce.

85'
Guerrier płasko uderzył zza pola karnego, ale obok słupka.

85'
Celeban zgrał piłkę głową w polu karnym i niewiele brakowało, aby sięgnął ją Pich. Ostatecznie wylądowała w rękach Cierzniaka.

83'
Cywka zastąpił Boguskiego.

83'
Popović uderzał z pola karnego, ale bardzo niecelnie.

80'
Pawelec ukarany żółtą kartką.

78'
Ostrowski zastąpił Danielewicza.

77'
Popović zastąpił Jankowskiego.

76'
Kiełb oddał mocny, ale bardzo niecelny strzał z rzutu wolnego.

73'
Śląsk stara się atakować.

71'
Posiadanie piłki 56% - 44%

68'
Goool! Fatalny kiks Guzmicsa, który zagrał prosto pod nogi Kiełba, a ten płaskim strzałem zza pola karnego zdobył gola dla Śląska.

67'
Pich miał znakomitą okazję. Próbował zakręcić obrońcą, potem obrońcą i bramkarzem, ale uderzył z lewej nogi nad bramką.

64'
Wisła świetnie rozgrywa piłkę. Teraz Guerrier znów znalazł się w dogodnej sytuacji, ale nie trafił w światło bramki.

63'
Kolejna groźna akcja Wisły. Jović znakomicie dośrodkował z prawej strony boiska, do piłki doskoczył Guerrier, ale uderzył obok bramki.

60'
Hateley dwukrotnie dośrodkowywał w pole karne Wisły, ale górą obrońcy.

58 '
Goool! Znakomita akcja Wisły. Jović płasko zagrał w pole karne do Guerriera, który dostawił lewą nogę i podwyższył prowadzenie.

55'
Wisła nie forsuje tempa, skupia się na obronie wyniku i szuka okazji do kontrataku.

51'
Guerrier zagrał do Jankowskiego, który uderzył bardzo wysoko nad bramką.

48'
Zablokowane uderzenie Picha z 30 metrów.

46'
Kiełb zastąpił Bilińskiego.

46'

'

45+2'
Koniec I części meczu!

45'
2:1! Rafał Boguski z zimną krwią wykorzystał chaos w defesywie gości, napastnik bardzo dobrze przejął piłkę, po czym będąc w sytuacji sam na sam z dziecinną łatwością ograł goalkeepera i wpakował futbolówkę do pustej bramki.

44'
Śląsk Wrocław próbuje zagrozić przeciwnikowi atakiem pozycyjnym, ale dobrze w swojej strefie obrona Białej Gwiazdy.

41'
Tomasz Hołota dotknął piłkę ręką, kibice gospodarzy gwizdami ocenili decyzję arbitra Frankowskiego, który puścił grę.

40'
Flavio już przymierzał się do uderzenia z kilkunastu metrów, lecz wcześniej sędzia liniowy zasygnalizował ofsajd Portugalczyka.

38'
Niebezpieczne starcie Pawelca z Boguskim na połowie gości, na szczęście żadnemu z piłkarzy nic się nie stało.

36'
Koszmarnie rozegrany rzut wolny przez Wisłę Kraków, centra Mączyńskiego minęła wszystkich graczy ustawionych w pobliżu bramki Pawełka.

35'
Wysoko ustawieni na połowie Wisły zawodnicy Śląska Wrocław, ale gospodarzom obronną ręką udaje się wyjść z tego zagrożenia.

32'
Guerrier bardzo ambitnie na lewym skrzydle, gwiazdor gospodarzy był faulowany w niebezpiecznym miejscu przez Hołotę.

30'
1:1! Łukasz Burliga doskonale odnalazł na lewej stronie, boczny obrońca kąśliwie wgrał w pole karne Śląska, a tam najprzytomniej zachował się Brożek, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki.

28'
Guerrier zbyt agresywny w pojedynku powietrznym, pomocnik Wisły został ukarany żółtą kartką.

27'
Zmiana. Dudu Paraiba już poza placem gry, w jego miejsce Zieliński.

27'
Kombinacyjna akcja Śląska Wrocław, ale Flavio Paixao w momencie podania znajdował się na spalonym.

25'
Robert Pich faulowany w środkowej strefie boiska. Sędzia przyznał stały fragment gry zawodnikom Tadeusza Pawłowskiego.

22'
Soczysta próba Bilińskiego zza pola karnego, uderzenie jednak posłane wprost w dobrze ustawionego Cierzniaka, który z ogromną łatwością wyłapał zagranie.

21'
56% - 44% w statystyce posiadania piłki.

19'
0:1! Kapitalne płaskie uderzenie Hateley'a z rzutu wolnego, piłka po kopnięciu trafiła w prawy słupek, a następnie odbiła się od interweniującego Cierzniaka i wpadła do siatki. Gol kuriozum!

17'
Kokoszka zagrał bardzo sprytnie na lewe skrzydło do Roberta Picha, jednak piłka zagrana zbyt mocno. Od 6 metrów grę wznowi Cierzniak.

15'
Nie zbyt udane dośrodkowanie Mączyńskiego z rzutu wolnego, zagranie odbił jeden z graczy gości, w wyniku czego Wisła zacznie od kornera.

14'
Łukasz Burliga pokusił się o wgranie piłki z lewego skrzydła, lecz linia obrony Śląska skutecznie wyjaśniła sytuację.

12'
Mariusz Pawelec spóźniony z atakiem na piłkę, którą prowadził Maciej Jankowski. Sędzia Frankowski postanowił nie karać defensora.

10'
Po raz kolejny Guerrier dobrze obsłużony przez partnerów, ale zawodnik z Haiti koszmarnie opanował futbolówkę, w wyniku czego opuściła ona plac gry.

9'
Maciej Jankowski kapitalnie wystawił piłkę zbiegającemu Guerrierowi, a ten mając wyborną szansę posłał piłkę daleko od światła bramki. Najlepsza okazja dla podopiecznych Kazimierza Moskala.

7'
Paweł Brożek ładnie wypuszczony przez Jankowskiego, zdobywca ponad 100 goli na najwyższym poziomie rozgrywek w Polsce z ostrego kąta uderzył wprost w rękawice Mariusza Pawełka.

6'
Maciej Jankowski nie zbyt dobrze zorientowany w poczynaniach klubowych partnerów, napastnik Białej Gwiazdy na ofsajdzie.

4'
Krótko rozegrany korner przez gospodarzy, Burliga niebezpiecznie zacentrował w kierunku swoich kolegów, do zagrania doszedł Głowacki, jednak stoper zbyt mocno uderzył piłkę głową.

2'
Robert Pich ładnie rozprowadził akcję, później dograł do Dudu, który momentalnie dośrodkował w pole karne, ale skutecznie we własnej strefie Uryga.

*'
Rozpoczynamy spotkanie w Krakowie!

*'
Minuty ciszy poświęcona Jerzemu Steckiwowi, byłemu trenerowi Wisły Kraków.

*'
Mecz poprowadzi Bartosz Frankowski.

*'
Ławka rezerwowych Śląska Wrocław : Abramowicz, Bartkowiak, Dankowski, Ostrowski, Machaj, Zieliński, Kiełb

*'
Ławka rezerwowa Wisły: Buchalik, Czekaj, Popivić, Czekaj, Cywka, Marszalik, Żemło, Crivellaro

'
Początek meczu Wisła Kraków - Śląsk Wrocław o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online