Polska - Gilbraltar online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Gilbraltar
8 : 1

Łukasz Fabiański - Paweł Olkowski (87' Sebastian Mila), Łukasz Szukala, Kamil Glik, Maciej Rybus - Jakub Błaszczykowski (62' Bartosz Kapustka), Grzegorz Krychowiak, Krzysztof Maczynski, Kamil Grosicki - Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski (65' Piotr Zieliński).
Jordan Perez - Jean-Carlos Garcia, Erin Barnett, Roy Chipolina, Joseph Chipolina, Lee Casciaro (79' Jeremy Lopez), Anthony Bardon, Jamie Coombes (46' Kyle Casciaro), Liam Walker, John-Paul Duarte (68' James Bosio), Jake Gosling.

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live.

90+2'
Koniec meczu. Polska pokonała Gibraltar 8:1.

90+2'
Trzy dośrodkowania kiepskiej jakości w pole karne Gibraltaru.

90'
Mecz potrwa jeszcze dwie minuty.

87'
Gool dla... Gibraltatru. Gosling znakomicie wpadł między kilku obrońców i w sytuacji sam na sam z Fabiańskim nie miał problemów z umieszczeniem piłki w bramce.

87'
Mila zastąpił Olkowskiego.

84'
Milik mógł znaleźć się w dobrej sytuacji, ale za mocno wypuścił sobie piłkę i nic z tego nie wyszło.

83'
Polacy w ataku, ale bez strzałów na bramkę.

79'
Jeremy Lopez zastąpił Lee Casciaro.

78'
Znów w groźnej sytuacji znalazł się Casciaro, ale jego strzał pewnie obronił Fabiański.

76'
Zablokowany strzał Zielińskiego zza pola karnego.

76'
Znów groźnie, ale na szczęście Casciaro nie sięgnął piłki i złapał ją Fabiański.

75'
Mogło być 8:1! Po zagraniu z lewej strony mocny strzał z pola karnego oddał Joseph Chipolina, ale świetnie interweniował Fabiański. Było bardzo groźnie.

75'

73'
Goool! 8:0! Grosicki dośrodkował wzdłuż bramki i Kapustka znakomicie wszedł między obrońców i z bliska umieścił piłkę w bramce. Wymarzony debiut!.

72'
Gooool! Zieliński zagrał na prawo do Olkowskiego, który dośrodkował w pole karne, a Milik tylko dostawił nogę i podwyższył na 7:0!

71'
W dogodnej sytuacji znalazł się Grosicki, który źle uderzył w piłkę i nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Perezem.

70'
Meldunek z innych boisk: Szkocja - Niemcy 2:3, Irlandia - Gruzja 1:0.

69'
Joseph Chipolina oddał groźny strzał z lewej strony pola karnego i z problemami interweniował Fabiański.

69'
Rybus płasko dośrodkował z rzutu wolnego, do piłki doszedł Grosicki, ale uderzył obok bramki.

68'
Bosio zastąpił Duarte.

67'
W ostatnich minutach tempo meczu nieco spadło.

65'
Kolejna zmiana w Polsce. Piotr Zieliński zastąpił Roberta Lewandowskiego.

62'
Błaszczykowski opuścił boisko, a zastąpił go Kapustka. Dla pomocnika Cracovii jest to debiut w reprezentacji Polski.

59'
Goool! Błaszczykowski pewnym strzałem zamienił rzut karny na gola.

58'
Rzut karny dla Polaków. Faulowany Lewandowski.

56'
Goool! Milik wreszcie zdołał pokonać Pereza. Krychowiak prostopadle zagrał do Milika, a ten prawą nogą z kilku metrów umieścił piłkę w bramce.

54'
Bardon uderzył z dystansu i zmusił do interwencji Fabiańskiego.

53'
Polacy często przedostają się pod pole karne Gibraltaru, ale czasami brakuje dokładności w ostatnim podaniu.

51'
Walker uderzył zza pola karnego, piłka odbiła się rykoszetem od obrońcy i bez problemów złapał ją Fabiański.

50'
Dużo kombinacyjnych akcji przeprowadzają Polacy w drugiej połowie.

49'
Walker uderzył zza pola karnego, ale daleko obok bramki.

48'
Polacy cały czas w ataku. Tym razem zablokowany strzał Błaszczykowskiego zza pola karnego.

46'
Grosicki oddał precyzyjny strzał zza pola karnego, ale piłka przeleciała obok słupka.

46'
10 sekunda drugiej połowy, którą rozpoczął Gibraltar i... Lewandowski miał znakomitą sytuację. Perez zdołał jednak odbić jego strzał na rzut rożny.

46'

46'
Casciaro zastąpił Coombesa.

*'
Warto odnotować, że w innych meczach naszej grupy Szkocja remisuje z Niemcami 2:2, a Irlandia z Gruzją 0:0.

45'
Koniec pierwszej połowy. Polska prowadzi z Gibraltarem 4:0.

42'
Rybus dobrze przedarł się lewą stroną boiska, ale piłkę po jego dośrodkowaniu przejęli obrońcy gości.

40'
Lewandowski świetnie zagrał do Błaszczykowskiego, ten uderzył z pola karnego, ale prosto w Pereza, który zdołał skutecznie interweniować.

39'
Grosicki wpadł w pole karne, dośrodkowywał z lewej strony, ale piłkę złapał Perez.

37'
Ładna akcja Polaków. Grosicki dośrodkował zewnętrzną częścią stopy, Perez odbił piłkę, a ta trafiła w Milika i wyszła poza boisko.

35'
Kolejny strzał Milika zza pola karnego. Pewnie interweniował Perez.

33'
Polacy długo utrzymują się przy piłce i spokojnie konstruują atak.

29'
Goool! Milik znalazł się w znakomitej sytuacji, uderzył prawą nogą, ale Perez zdołał odbić piłkę. Dopadł do niej Milik, zagrał do Lewandowskiego, który bez problemów umieścił ją w siatce z bliskiej odległości!

28'
Po dośrodkowaniu Grosickiego Milik nie zdołał skierować piłki do bramki.

27'
Indywidualna akcja Milika zakończona niecelnym strzałem z dystansu. Piłka przeleciała nad bramką.

25'
Olbrzymia przewaga Polaków. Teraz Milik z pola karnego uderzał prawą nogą, ale Perez zdołał odbić piłkę.

23'
Olkowski ładnie wypatrzył w polu karnym Grosickiego, zagrał mu po ziemi, a "Grosik" mocnym strzałem trafił w boczną siatkę.

22'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową tuż obok bramki uderzał Szukała.

21'
Powinno być 4:0. Po dobrym długim podaniu Lewandowski znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale zdecydował się na mocny strzał, który trafił prosto Pereza. Bramkarz zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

18'
Goool! Robert Lewandowski! Napastnik Bayernu otrzymał piłkę na 20 metrze i precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza Gibraltaru. To 9 gol Lewandowskiego w 8 meczu eliminacyjnym..

18'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową zgrał Szukała, ale nikt do niej nie doszedł.

16'
Lewandowski ładnie zagrywał do Grosickiego, ale za mocno i piłka wyszła poza boisko.

15'
Goool! Drugi gol Grosickiego! Przejął on piłkę na 20 metrze, wpadł w pole karne i w sytuacji sam na sam z bramkarzem efektowną podcinką umieścił piłkę w bramce.

13'
Niepewna interwencja bramkarza gości po dośrodkowaniu z lewej strony boiska. Nie było jednak zagrożenia.

11'
Dwa rzuty rożne Gibraltaru, ale bez zagrożenia. Najpierw piłkę wybił Szukała, a potem złapał ją Fabiański.

9'
Duarte z bliska uderzył w boczną siatkę, ale był na spalonym.

8'
Goool! Lewandowski dośrodkował spod linii końcowej, a Grosicki strzałem głową z sześciu metrów umieścił piłkę w bramce. 1:0 dla Polski.

7'
Kapitalna akcja Polaków! Błasczykowski rozegrał piłkę z Lewandowskim i ostatecznie podał do Milika, ale ten z kilku metrów uderzył obok słupka! To powinien być gol!

6'
Olkowski za mocno dośrodkowywał w pole karne.

5'
Bardon uderzał zza pola karnego, ale został zablokowany.

4'
Teraz mogło być groźnie pod bramką Polski. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska bliscy oddania strzału byli dwaj zawodnicy Gibraltaru, ale ostatecznie górą obrońcy Polski.

2'
Prostopadłe zagranie do Milika, ale ten był na spalonym.

1'
Było groźnie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Szukała, ale trafił w nogi Krychowiaka i ostatecznie obrońcy wybili piłkę.

1'
Rybus dośrodkowywał z lewej strony boiska i po 25 sekundach gry mamy pierwszy rzut rożny.

1'
Początek meczu. Rozpoczęli Polacy.

0'
Frekwencja na Stadionie Narodowym nie powala.

0'
Piłkarze są już na murawie. Czas na hymny.

0'
Sędzia: Gediminas Mazeika (Litwa).

0'
W porównaniu do meczu z Niemcami Adam Nawałka dokonał dwóch zmian. Miejsce Łukasza Piszczka zajął Paweł Olkowski, a zamiast Tomasza Jodłowca zagra Jakub Błaszczykowski, co oznacza, że biało-czerwoni zagrają ustawieni 4-4-2.

0'
Poznaliśmy również skład Polski: Łukasz Fabiański - Paweł Olkowski, Łukasz Szukala, Kamil Glik, Maciej Rybus - Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Krzysztof Maczynski, Kamil Grosicki - Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski.

0'
Znamy już skład Gibraltaru: Jordan Perez - Jean-Carlos Garcia, Erin Barnett, Roy Chipolina, Joseph Chipolina, Lee Casciaro, Anthony Bardon, Jamie Coombes, Liam Walker, John-Paul Duarte, Jake Gosling.

0'
Polska zajmuje obecnie drugie miejsce w grupie i ma dwa punkty straty do Niemców, którzy dziś zmierzą się z reprezentacji Szkocji. Z kolei Gibraltar nie zdobył dotąd ani jednego punktu i zajmuje ostatnie miejsce w grupie.

0'
Początek meczu Polska - Gibraltar o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Gilbraltar, to zapraszamy do śledzenia meczu online