Szkocja - Niemcy online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Szkocja
Niemcy
2 : 3

David Marshall, Alan Hutton, Russell Martin, Grant Hanley, Charlie Mulgrew, James McArthur, Scott Brown, Shaun Maloney (60' Ikechi Anya), James Morrison, James Forrest, Steven Fletcher,
Manuel Neuer, Emre Can, Jerome Boateng, Mats Hummels, Jonas Hector, Bastian Schweinsteiger, Toni Kroos, Thomas Mueller, Ilkay Gundogan, Mesut Oezil, Mario Goetze,

Mecze na żywo: Szkocja - Niemcy

90+3'
Koniec meczu. Niemcy pokonali Szkocję 3:2.

90+2'
Kramer zastąpił Oezila.

90'
Sędzia doliczył dwie minuty.

86'
Pierwsza zmiana Niemców. Andre Schuerrle za Goetze

85'
Goetze znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale nie trafił w światło bramki.

84'
Marshall obronił mocny strzał Gundogana.

81'
Chris Martin za Browna oraz Matt Richie za Forresta.

75'
Niemcy dłużej utrzymują się przy piłce. Mimo dużej ilości bramek nie jest to porywające widowisko.

66'
Po podaniu Fletchera mocny strzał oddał Hutton, ale trafił w boczną siatkę.

63'
Potężny strzał oddał Schweinsteiger, ale bramkarz Szkocji popisał się znakomitą interwencją.

60'
Anya zastąpił Maloney'a.

58'
Maloney ukarany żółtą kartką.

55'
Morrison ukarany żółtą kartką.

54'
Goool. Muller znakomicie wyłożył piłkę Gündoğan, który nie miał problemów, aby umieścić ją w bramce.

54'
Brakuje groźnych sytuacji.

50'
Goetze głową skierował piłkę do bramki, ale znów był na spalonym. Cały czas remis 2:2.

46'
Rozpoczęła się druga połowa.

45'
Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Szkocja remisuje z Niemcami 2:2.

43'
Goool. Remis. Niemcy za krótko wybyli piłkę i dopadł do niej McArthur, który pokonał bezradnego Neuera.

40'
Goetze umieścił piłkę w bramce, ale był na spalonym i gol nie został uznany.

34'
Goool. Niemcy znów na prowadzeniu i znów na listę strzelców wpisał się Müller. Can oddał mocny strzał, który zdołał obronić bramkarz Szkocji, ale wobec dobitki Müller był bez szans.

28'
Goool! Remis! Po zagraniu Maloney'a z rzutu wolnego piłkę wybijał Neuer, ale ta odbiła się od Hummelsa i wpadł do bramki mistrzów Świata.

21'
Niemcy cały czas w ataku. Sytuacji jednak jak na lekarstwo.

18'
Goool. Mueller oddał strzał zza pola karnego, piłka odbiła się rykoszetem od obrońcy i wpadła do bramki.

10'
Niemcy mają przewagę, ale nie stworzyli jeszcze groźnej akcji.

6'
Początek meczu gość spokojny. Szkocja skupia się na kontratakach.

1'

0'
Sędzia główny: Björn Kuipers.

0'
Rezerwowi Szkocji: Craig Gordon, Allan McGregor, Craig Forsyth, Gordon Greer, Steven Whittaker, Ikechi Anya, Darren Fletcher, Steven Naismith, Matt Ritchie, Leigh Griffiths, Chris Martin, Johnny Russell.

0'
Rezerwowi Niemiec: Marc-Andre ter Stegen, Ron-Robert Zieler, Matthias Ginter, Shkodran Mustafi, Christoph Kramer, Sebastian Rudy, Andre Schuerrle, Karim Bellarabi, Max Kruse, Kevin Volland, Lukas Podolski.

0'
Początek meczu o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Szkocja - Niemcy, to zapraszamy do śledzenia meczu online