Lechia Gdańsk - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Marić - Wojtkowiak (81' Gerson), Maloca, Janicki, Marković - Borysiuk, Kovacević, Mak, Makuszewski(73' Krasić), Peszko - Kuświk (68' Buksa)
Małkowski - Gabovs, Wilusz, Dejmek, Sylwestrzak - Grzelak, Zając (46' Fertovs), Jovanović, Cebula, Sierpina - Cabrera (53' Przybyła)

Makuszewski (72.) żółta kartka
Grzelak (26.) żółta kartka
Fertovs (85.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Korona Kielce

90+4'
Dziękuję ślicznie za śledzenie naszej relacji podczas inauguracji 8-mej kolejki T-Mobile Ekstraklasy!

90+4'
Koniec meczu. Lechia Gdańsk dzieli się punktami z przyjezdnymi. W mojej ocenie gospodarze mogą czuć pewien niedosyt, bo to oni kreowali groźne sytuację pod bramką Małkowskiego, ale w każdym przypadku brakowało zimnej krwi.

90+3'
Mak po raz kolejny sfaulowany przez przeciwników. Dla Lechii rzut wolny będzie ostatnią szansą na zmianę wyniku tego meczu.

90+2'
Zmiana. Trytko w miejsce Sierpiny.

90'
180 sekund dorzuconych przez Daniela Stefańskiego.

87'
Bardzo niebezpieczne uderzenie Jovanovicia z dystansu, jednak dobrze piłka została zblokowana przez obrońcę z Gdańska.

85'
Michał Mak nie ma łatwo z zawodnikami kielczan. Tym razem zupełnie nieprzemyślanym zachowaniem popisał się Fertovs, który podciął skrzydłowego Lechii. Żółta kartka dla Fertovsa.

84'
Mocne zagranie Peszki z rzutu wolnego, ale huknięcie z kilkudziesięciu metrów skutecznie wyblokowane.

83'
Mak powalony na murawę w bardzo niebezpiecznej strefie dla gości. Peszko będzie miał okazję zaskoczyć Małkowskiego strzałem z rzutu wolnego.

81'
Ostatnia korekta w składzie Lechii. Gerson na ostatnie minuty, a na ławce wylądował Wojtkowiak.

80'
Kąśliwa centra piłkarza Korony z rzutu wolnego, ale obronną ręką z tego zagrożenia wyszła linia defensywna gospodarzy.

79'
Dużo fauli mamy możliwość oglądać w dzisiejszych zawodach. Sławomir Peszko nieudolnie próbował wygarnąć piłkę przeciwnikowi.

77'
Spóźniony wślizg Cebuli. Rzut wolny dla Lechii Gdańsk.

75'
11.170 widzów ogląda dzisiejsze widowisko na stadionie w Gdańsku.

73'
Długo wyczekiwany debiut na PGE ARENA. Krasic wszedł na plac gry za kontuzjowanego Makuszewskiego.

72'
Żółta kartka dla Macieja Makuszewskiego za niebezpieczne wejście na piłkę.

70'
Dwie dobre interwencje na przedpolu w wykonaniu Maricia, bramkarz z Chorwacji efektownie przerywał groźne dośrodkowania swoich przeciwników.

68'
Thomas von Heesen zareagował na boiskowe wydarzenia. Adam Buksa zmienił Kuświka.

65'
Słaby strzał z kilkudziesięciu metrów w realizacji Borysiuka. Sławomir Peszko miał pretensję do kolegi o rozwiązanie tej akcji.

64'
Zagranie piłki ręką przez Wojtkowiaka. Ten niepochlebny czyn szybko wyłapali zawodnicy Korony oraz główny arbiter.

62'
Michał Mak w nieprzepisowy sposób powstrzymany tuż przy linii bocznej przez Cebulę.

60'
Marić niemal bezrobotny w trakcie 60 minut. Najlepiej pokazuje to statystyka celnych strzałów, która mówi nam, że goście ani razu nie uderzyli w światło bramki.

58'
Dzisiaj mamy okazję oglądać dwie charakterne ekipy, które walczą o każdy metr murawy.

54'
Michał Przybyła mógł uszczęśliwić swoich kibiców, jego uderzenie z kilku metrów trafiło w lewy słupek, ale wcześniej sędzia zasygnalizował nieczyste zagranie snajpera Korony.

53'
Zmiana. Cabrera wylądował na ławce rezerwowej, a w jego miejsce na placu gry zajął Przybyła.

52'
Janicki uratował swój klub przed pewną bramką, którą mógł zdobyć Fertovs, przejmując kapitaną piłkę, lecz obrońca gospodarzy umiejętnie uprzedził rywala.

50'
Mak bardzo dobrze wgrał z prawego skrzydła, ale niestety dla bocznego pomocnika piłkę w odpowiednim momencie przeciął na rożny Dejmek.

48'
Kompletnie nieudana próba zza 16-ki w realizacji jednego z graczy Lechii. Uderzenie spokojnie wylądowało nad bramką Małkowskiego.

47'
Ekipa dowodzona przez Thomasa von Heesena próbuje rozmaitymi środkami przedostać pod pole karne Korony, ale jak na razie gospodarze rażą nieskutecznością.

46'
Kontynuujemy mecz.

46'
Na zmianę zdecydował się Marcin Brosz. Fertovs zastąpił aktywnego w pierwszej połowie Zająca.

Nie liczy się ilość, a jakość...

45'
Koniec I części meczu. Lechia znacznie lepiej przedstawiła swoje atuty, ale zabrakło postawienia pod bramką przeciwnika kropki nad "i"

44'
Zając ponownie spróbował szczęścia z dystansu, lecz tak jak w poprzednich zagraniach piłka nie miała prawa zagrozić spokoju Mariciowi, który jak dotąd bezrobotny.

43'
Piłka przeniosła się na połowę gdańszczan. Korner dla gości w tym spotkaniu.

40'
Cabrera przewrócony przez Sławomira Peszkę. Od rzutu wolnego podopieczni trenera Brosza.

39'
Maciej Makuszewski co rusz psuje krew rywalom ! Przed chwilą niemal wkręcił Gabovsa, lecz dośrodkowanie okazało się zbyt niedokładne, by partnerzy klubowi mogli skutecznie sfinalizować akcję.

37'
Rafał Janicki zgrabnie zachował się w 16-ce Korony po wybiciu rzutu rożnego, jednak piłka po strzel głową została minimalnie przeniesiona nad poprzeczką.

35'
Oblężenie bramki Małkowskiego ! Maciej Wilusz dobre przeciął groźną akcję przeciwnika. Rzut rożny dla Lechii.

33'
Kapitalna akcja Lechii! Mak z Kovaceviciem perfekcyjnie rozklepali obronę Korony Kielce, ten pierwszy otrzymał dobre podanie od kolegi, a następnie świetnie się obrócił i uderzył na bramkę, ale... trafił tylko w prawy słupek.

30'
Grzegorz Kuświk nie może wrócić formy strzeleckiej, którą prezentował w Ruchu Chorzów. W tej akcji napastnik Lechii po znakomitym podaniu Makuszewskiego z prawego skrzydła w dogodnej pozycji przestrzelił, jego uderzenie z kilkunastu metrów poleciało nad poprzeczką bramki.

27'
Soczyste kropnięcie Borysiuka z rzutu wolnego, ale do pełni szczęścia zabrakło naprawdę wiele. Futbolówkę kopniętą z rzutu wolnego spokojnie wzrokiem odprowadził bramkarz.

26'
Rafał Grzelak ukarany żółtą kartką za okrutny faul na Maku w środku pola.

25'
Niezła szarża Makuszewskiego prawym skrzydłem, skrzydłowy chwilę się rozejrzał, a następnie wrzucił w pole karne, lecz piłkę z ogromną łatwością przejął Małkowski.

24'
Faul taktyczny w wykonaniu Macieja Makuszewskiego, który z pełną premedytacją podciął rozpędzonego Grzelaka.

21'
Zbigniew Małkowski zmuszony do interwencji po kąśliwym uderzeniu Macieja Makuszewskiego, który wykorzystał chaos w defensywie Korony po stałym fragmencie gry, próbę pomocnika w prawy dolny róg pewnie odbił przed siebie goalkeeper gości.

20'
Michał Mak powalony przez Rafała Grzelaka w niebezpiecznej strefie. Naprawdę z zawrotną szybkością piłkę prowadził skrzydłowy Lechii.

18'
Wojtkowiak niekonwencjonalnym zagraniem starał się uruchomić Macieja Makuszewskiego, jednak futbolówka po tym kopnięciu opuściła plac gry.

16'
Huknięcie z ogromnej odległości Macieja Wilusza, ale jego strzał ofiarnie został zblokowany przez pierwszego piłkarza Lechii.

15'
Grzegorz Kuświk stanął przed dobrą szansą po znakomitym prostopadłym podaniu od swojego kolegi, lecz były zawodnik Ruchu Chorzów w trakcie podania na ofsajdzie. Grę wznowi Zbigniew Małkowski.

13'
Spóźniony atak Malocy na Jovanoviciu tuż przy linii bocznej. Sędzia Stefański odgwizdał przewinienie stopera.

12'
Maciej Makuszewski bezpardonowo zaatakowany w środkowej strefie . Stały fragment gry dla gospodarzy.

10'
Sierpina po raz kolejny zacentrował z lewej flanki, jednak znów jego zamiary świetnie rozczytała obrona z Gdańska.

9'
Spokojna wymiana podań w wykonaniu graczy Marcina Brosza.

7'
Grzegorz Wojtkowiak umiejętnie zachował się we własnej strefie podczas pojedynku indywidualnego ze Sierpiną, który próbował wywalczyć sobie dobrą pozycję.

6'
Sierpina nieźle na lewym skrzydle, ale już dośrodkowanie w kierunku swoich klubowych partnerów mocno nieudane. Piłkę przejęli Biało - Zieloni.

4'
Pierwsza soczysta próba z dystansu Peszki, uderzenie z kilkudziesięciu metrów w bezpiecznej odległości minęło światło bramki Małkowskiego.

3'
Sławomir Peszko próbował zejść z lewego skrzydła do środka, jednak reprezentant Polski w odpowiedniej chwili zblokowany przez defensywę Korony.

1'
Maciej Makuszewski ambitnie przedzierał się środkiem boiska, ale w pewnym momencie pomocnik został sfaulowany, dzięki czemu od rzutu wolnego rozpocznie Lechia.

*'
Startujemy z ósmą kolejką !

*'
Myślicie, że coś dzisiaj strzeli ?

*'
Tym spotkaniem do polskiej ligi wraca Sławomir Peszko, który przeszedł do Lechii z FC Koln.

*'
Obsada ławki rezerwowej Korony : Trela, Trytko, Rogala, Aankour, Sobolewski, Przybyła, Fertovs

*'
Dziś w roli szkoleniowca Biało - Zielonych zadebiutuje Thomas von Heesen, który zastąpił na tym stanowisku Jerzego Brzęczka.

*'
Podstawowy skład Lechii już znamy, teraz przedstawiamy rezerwę: Budziłek, Gerson, Haraslin, Buksa, Łukasik, Wiśniewski, Krasić

*'
Zapraszamy serdecznie na relację tekstową LIVE ze spotkania inaugurującego 8 kolejkę polskiej ekstraklasy: Lechia Gdańsk - Korona Kielce

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online