Ruch Chorzów - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
1 : 0

Putnocky – Konczkowski, Grodzicki, Cichocki, Oleksy – Surma, Urbańczyk – Mazek (81' Podgórski), Lipski(90+3' Setlak), Zieńczuk – Stępiński(84' Lenartowski)
Kasprzik – Słodowy, Szeweluchin, Danch, Kosznik – Sobolewski, Gergel – Madej, Janota (75' Dźwigała), Grendel (75'Przybylski) – Korzym (66' Jeż)

Oleksy (43.)

Stępiński (32.) żółta kartka
Słodowy (85.) żółta kartka

Mecze na żywo: Ruch Chorzów - Górnik Zabrze

90+4'
Koniec meczu !
104. Wielkie Derby Śląska dla Ruchu Chorzów!

90+3'
Zmiana. Setlak w miejsce Lipskiego.

90'
Sędzia doliczył 3 minuty.

85'
Żółta kartka dla Słodowego.

84'
Zmiana. Artur Lenartowski wszedł na boisko za Stępińskiego.

81'
Zmiana. Tomasz Podgórski zastąpił Mazka.

75'
Podwójna zmiana w składzie Górnika. Dźwigała w miejsce Janoty oraz Przybylski za Grendela.

69'
Adam Danch nie kalkuje dzisiaj w powietrzu, lecz tym razem po starciu z Lipskim sędzia przerwał grę.

66'
Leszek Ojrzyński musi reagować. Robert Jeż w miejsce Macieja Korzyma.

63'
Chorzowianie ani myślą o zachowaniu jednobramkowej zaliczki, jednak dośrodkowanie Oleksego w kierunku Stępińskiego warte zapomnienia...

60'
W odpowiedzi drugi goalkeeper, który zatrzymał Marka Zieńczuka, będącego w kapitalnej sytuacji do zmiany wyniku.

59'
Putnocky powoli wyrasta na bohatera tego meczu, jego interwencje po strzałach Macieja Korzyma naprawdę imponujące.

57'
Górnik Zabrze próbuje doprowadzić do wyrównania, lecz ciągle ataki przyjezdnych skutecznie przerywa blok defensywny Ruchu.

54'
Adam Danch ostro w pojedynku powietrznym ze Stępińskim. Wg sędziego nie było złamania przepisów w tej sytuacji.

52'
Maciej Korzym dał się podpuścić defensywie Ruchu Chorzów. Były napastnik m.in. Podbeskidzia w momencie podania znajdował się najbliżej bramki.

49'
Łukasz Madej podjął decyzję o silnym uderzeniu na bramkę Putnockiego, lecz dobrze na posterunku goalkeeper "Niebieskich"

48'
Adam Danch wszelkimi środkami próbował skutecznie sfinalizować dośrodkowanie swojego klubowego partnera, ale tylko na chęciach się zakończyło.

46'
Kontynuujemy grę!

Pierwsza połowa w statystykach

45'
Koniec I części spotkania. Sędzia Musiał postanowił nie przedłużać pierwszych 45 minut.

43'
1:0! Rzut rożny dla Niebieskich. Po jego wybiciu w polu karnym zrobiło się zamieszanie, w którym najlepiej odnalazł się Oleksy i strzałem z paru metrów nie dał szans bezradnemu Kasprzikowi.

39'
Grzegorz Kasprzik zmuszony do pierwszej interwencji w tym spotkaniu, a jego gotowość sprawdził Lipski.

35'
Maciej Korzym w sposób bezpardonowo zaatakowany przez Rafała Grodzickiego, który w żaden sposób nie kalkulował z odbiorem piłki.

32'
Stępiński runął w polu karnym Górnika po starciu z Kosznikiem, jednak arbiter Musiał zamiast pokazać na wapno, ukarał napastnika żółtym kartonikiem za symulowanie.

30'
Dużo przewinień taktycznych w pierwszych 30 minutach, tym razem Maciej Korzym w nieprzepisowy sposób zatrzymał Surmę.

28'
Grendel próbował dość nieźle dośrodkować z rzutu wolnego, ale jego zagranie z lewego skrzydła opuściło plac gry.

27'
Na indywidualną szarżę zdecydował się Grendel, jednak zapędy pomocnika szybko ostudzili defensorzy z Cichej.

25'
Rafał Kosznik wykazał się zbytnią agresją w trakcie walki o futbolówk

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online