Manchester City - Juventus Turyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester City
Juventus Turyn
1 : 2

Hart – Sagna, Kompany (75' Otamendi), Mangala, Kolarov – Y. Toure, Fernandinho – Silva, Sterling (71'De Bruyne), Nasri (83' Aguero) – Bony.
Buffon – Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Evra – Cuadrado, Hernanes, Pogba, Sturaro – Mandżukić (78' Dybala), Morata (85' Barzagli).

Chiellini (57. - sam.)
Mandżukić (70.)
Morata (81.)

Mecze na żywo: Manchester City - Juventus Turyn

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia kolejnych meczów Ligi Mistrzów online już jutro.

90+4'
Koniec meczu! Juventus pokonał Manchester City 2:1.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

88'
Kapitalnie z dystansu uderzył Yaya Toure. Buffon jest jednak dzisiaj znakomicie dysponowany i wybił piłkę zmierzającą w okienko na rzut rożny.

85'
Barzagli zastąpił Moratę.

83'
Aguero zastąpił Nasriego.

81'
Goool! Morata wyprowadza Juventus na prowadzenie. Napastnik włoskiej drużyny popisał się precyzyjnym strzałem zza pola karnego. Piłka zanim wpadła do bramki znów odbiła się od słupka.

78'
Dybala zastąpił Mandżukicia.

75'
Otamendi zastąpił Kompany'ego.

71'
Boisko opuścił Raheem Sterling, a zastąpił go Kevin De Bruyne.

70'
Remis. Mandżukić świetnie wyszedł do zagrania w pole karne, dostawił nogę, a piłke po odbiciu się od słupka wpadła do bramki Manchesteru City.

64'
Pogba dobrze zamknął, ale jego strzał z woleja był fatalny i znacznie minął bramkę.

62'
Mógł być remis. Sturaro oddał groźny strzał, który znakomicie obronił Hart.

59'
Mogło być 2:0. Silva otrzymał piłkę w polu karnym, oddał groźny strzał, ale kapitalnie interweniował Buffon.

57'
Goool! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego o piłkę walczył Kompany z Chiellinim. Zawodnik Manchesteru wskoczył na plecy obrońcy Juventusu, a ten niefortunnie pokonał własnego bramkarza. 1:0 dla Manchesteru City..

51'
Na trybunach zasiadło 50 363 kibiców.

50'
Częściej pod pole karne rywala przedostaje się Juventus. Zagrożenia jednak póki co nie było.

48'
Zamieszanie w polu karnym Manchesterym, ale ostatecznie piłka w rękach Harta.

46'

45'

40'
Tym razem niecelnie uderzał Fernandinho. Otrzymał on piłkę tuż przed linią pola karnego i huknął z woleja, lecz pomylił się nieznacznie.

38'
Po długim zagraniu Kolarova piłka trafiła do Sagny, który uderzył niecelnie.

35'
Kolarov zagrał z lewej strony boiska na piątym metr do Boony'ego, ale ten nie zdołał sięgnąć piłki. Było groźnie.

32'
Silva dobrze zagrał do Bony'ego, który znalazł się na siedemnastym metrze, ale nieczysto trafił w piłkę i ta przeleciała obok bramki Buffona.

31'
Cuadrado zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka przeleciała obok bramki.

28'
Po dośrodkowaniu Silvy z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Toure.

24'
Kolarov zdecydował się na strzał z rzutu wolnego. Nie trafił jednak w światło bramki.

21'
Spotkanie jak na razie rozczarowuje.

19'
Obie drużyny mają problem ze znalezieniem sposobu na defensywę rywala.

14'
Hernanes uderzył z rzutu wolnego obok bramki.

12'
Pogba otrzymał podanie za plecy obrońców i umieścił piłkę w bramce. Sędzia jednak odgwizdał spalonego i gol nie został uznany.

11'
Dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze, ale nie stwarzają żadnego zagrożenia.

10'
Na boisku nie dzieje się nic ciekawego. Gra toczy się głównie w środku pola.

5'
Pogba mocno huknął zza pola karnego, ale piłka trafiła w obrońcę.

3'
Mogło być 1:0 dla Manchesteru. Stuararo popełnił błąd w groźnej sytuacji znalazł się Sterling, ale jego strzał z pola karnego świetnie obronił Buffon.

3'
Manchester City stara narzucić się swój styl gry. Na razie jednak nie przynosi to zagrożenia.

1'

0'
Tak prezentuje się ustawienie obu drużyn.

0'
Sędzia: Damir Skomina (Słowenia).

0'
Ławka rezerwowych Juventusu: Neto, Alex Sandro, Andrea Barzagli, Mario Lemina, Roberto Pereyra, Simone Zaza, Paulo Dybala.

0'
Ławka rezerwowych Man City: Wilfredo Caballero, Martin Demichelis, Nicolas Otamendi, Fernando, Jesus Navas, Sergio Aguero, Kevin De Bruyne.

0'
Oprócz Manchesteru City i Juventusu Turyn w grupie D występują Sevilla oraz Borussia M'gladbach.

0'
Zapraszamy do śledzenia meczu Manchester City - Juventus Turyn na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester City - Juventus Turyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online