Malaga - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Malaga - Real Madryt

90+3'
Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne nasze relację.

90+3'
Koniec!Real po dobrym meczu lecz kilku nie wykorzystanych świetnych sytuacji pokonuje Malage 1-0 umacniając się na pozycji lidera.

90+3'
Próba dośrodkowania przez Dude jednak szczupakiem obrońcy gości wybijają piłkę w bezpieczne miejsce.

90'
Sędzia dolicza 3 minuty.

90'
Schodzi Modrić a za niego pojawia się Illarramendi.

89'
Jese do Modrićia który w polu karnym wywalczył rzut rożny.

88'
Ronaldo przedziera się w pole karne jednak znów oddaje zbyt słaby strzał by podwyższyć wynik.

87'
Faul w okolicy środka boisku na Ronaldo.

86'
Santa Cruz tym razem z 22 metrów oddaje strzał jednak jak większość jego prób dziś , nie trafia w bramkę.

85'
Indywidualna akcja Ronaldo kończy się strzałem po ziemi za pola karnego jednak broni Willy.

84'
Santa Cruz minimalnie mija się z piłką , mogła to być świetna sytuacja!

83'
Atak graczy Malagi kończy się dośrodkowaniem i wybiciem Marcelo na rzut rożny.

81'
Ambrabat wymienia krótkie podanie z Dudą jednak obrońcy przerywają ładnie zapowiadającą się akcję.

80'
Ronaldo dostaję piłkę na 20 metrze , stara się zaskoczyć bramkarza jednak ten pewnie broni jego strzał.

79'
Marcelo otrzymuje ostrzeżenie za ostry faul.

76'
Rzut rożny dla Realu,do piłki w polu karnym dochodzi Ronaldo który tylko muska piłkę głową jednak bez oczekiwanego rezultatu.

75'
Do górnej piłki wybitej głową przez gracza Realu dochodzi Sánchez który stara się zaskoczyć Lópeza strzałem z woleja , jednak strzał jest niecelny.

73'
Bale jest polu karnym ,dośrodkowuje piłkę która mija wszystkich i dochodzi do Marcelo jednak on nie jest w stanie celnie uderzyć na bramkę.

72'
Amrabat przejmuje wysokie podanie ,dośrodkowuje jednak Marcelo w polu karnym zażegnuje niebezpieczeństwo.

71'
Duda przed polem karnym stara się rozegrać piłkę jednak podaje wprost pod nogi gracza Realu.

70'
Di Maria na lewej stronie stara się dośrodkować piłkę w pole karne jednak jest ono tak nie dokładnie że wychodzi za linie bramkową.

67'
Carvajal zostaje sfaulowany w własnym polu karnym przez Samuela.

65'
Obecnie na boisku brakuje składnych akcji z jednej jak i z drugiej strony.

63'
Mamy zmianę u gości , boisko opuszcza Isco a wchodzi Jese.

60'
Marcelo trafia prosto nogą w kolano Dudy który potrzebuje pomocny medycznej a. a sędzia nie przyznał nawet faulu ! Zbulwersowany zawodnik Malagi wykrzyczał za dużo słów w stronę sędziego i zostaje ukarany żółtą kartką ... czy aby na pewno sędzie nie pomylił zawodników?

57'
Carvajal dostaje świetne podanie w polu karnym i gdy przymierza się by dośrodkować piłkę do Ronaldo zostaje wypchnięty poza boisko przez obrońcę Malagi.

56'
Isco wywalczył rzut rożny dla gości.

55'
Kolejna strata zawodników Malagi , tym razem jednak zawodnicy Realu gubią piłkę przy wyprowadzeniu kontry.

53'
Mocny strzał z ponad 30 metrów Ambrabata jednak prosto w środek bramki i łapię piłkę López.

51'
Co za akcja Agela Di Maria!Argentyńczyk wychodzi z kontrą z własnej połowy ,kiwając 4 zawodników pędzi na bramkę przeciwnika , dostrzega niekrytego Isco który wychodzi praktycznie sam na sam jednak fatalnie przestrzela wysoko nad bramką!

48'
Di Maria stara się dograć piłkę w pole karne do Isco jednak Willy jest pierwszy przy piłce.

47'
Piłkarz Malagi stara się dośrodkować piłki jednak Marcelo jest na swoim miejscu i skutecznie wybija piłkę.

46'
Rozpoczynamy drugą część spotkania.

45'
Po 45 minutach to Real jest stroną dominującą który dzięki dobrej grze ofensywnych zawodników takich jak Ronaldo i Bale stwarza dogodne sytuacje.Mimo wszystko Malaga nie wygląda jak dziecko we mgle i stwarza sytuacje bramkowe głównie dzięki Amrabatowi który bierze odpowiedzialność gry za siebie w Maladze.Miejmy nadzieje że poziom widowiska zostanie utrzymany.Zapraszam po przerwie na drugą część!

45'

45'
Sędzia dolicza 1 minutę.

44'
Di Maria dośrodkowuję piłkę do której dochodzi Ronaldo, oddaje strzał głową tuż obok bramki.

44'
Krótko rozegrany rzut rożny , Modrić przedziera się w pole karne stara się wyłożyć piłkę na tacy Ronaldo jednak bramkarz wyłapuje piłkę.

43'
Akcja Bale na prawej stronie boiska schodzi z piłka do środka pola karnego oddaje strzał który zostaje zablokowany przez obronę.

39'
Abrabat mija Marcelo dośrodkowuje w pole karne , strzał głową oddaje Santa Cruz jednak obrońca blokuje ten strzał i mamy kolejny rzut rożny.

38'
Posiadanie piłki : 44%-56%

35'
Strzał Dudy za ponad 20 metrów mija bramkę Lopeza ocierając sie jeszcze o gracza Realu,mamy rzut rożny.

33'
Kolejne dośrodkowanie aktywnego dziś Amrabata jednak brakuje mu tym razem dokładności.

32'
Jednak Benzema nie jest w stanie kontynuować gry, wchodzi za niego Angel Di Maria

31'
Niedokładne wybicie obrońców Realu i do piłki dochodzi Amrabat którego strzał broni Lopez.

29'
Francuz szybko wraca na boisko.

29'
Benzema poza boiskiem,potrzebuje pomocy medycznej.

27'
Marcelo na lewym skrzydle stara się dośrodkować piłkę po ziemi jednak Willy wychodzi z bramki i pewnie interweniuje.

25'
Ronaldo po raz kolejny mógł strzelić bramkę , tym razem dochodzi do dośrodkowania w polu karnym i strzałem z kilku metrów strzela obok bramki.

23'
Bale na lewym skrzydle zagrywa krosową piłkę do Ronaldo w polu karnym on ją przejmuje i jak wcześniej schodzi wzdłuż linii pola karnego jednak tym razem nie daje szans bramkarzowi!

23'
GOOOOOOL Ronaldo!

20'
Marcelo dośrodkowuje z rzutu wolnego , jednak Willy piąstkuje piłkę ale sędzia liniowy i tak podnosi chorągiewkę,spalony.

19'
Za faul na Bale żółtą kartkę otrzymuje Antunes.

17'
Rzut rożny dla Malagi, jednak dośrodkowanie zostaje wybite przez obrońców.

17'
Obecnie to Malaga stwarza więcej sytuacji co głównie zawdzięczają dobrej grze z kontrataku.

14'
Bale na środku boiska przejmuje piłkę ręką,mamy rzut wolny.

13'
Amrabat dośrodkowuje na prawym skrzydle do strzału głową dochodzi Santa Cruz jednak nie trafia w światło bramki.

12'
Ronaldo utrzymuje się przy piłce w polu karnym . schodzi wzdłuż linii pola karnego następnie oddaje strzał jednak zbyt słaby by zaskoczyć bramkarza Malagi.

10'
Ronaldo na lewym skrzydle mija dwóch rywali jednak przy dośrodkowaniu zostaje zablokowany, mamy rzut rożny.

9'
Bardzo niedokładnie wykonany rzut wolny i piłka przelatuje nad poprzeczką.

9'
Faul Carvajala , rzut wolny dla gospodarzy.

6'
Znów piłka do Bale , dostaję podanie od Benzemy w pole karne jednak obrońca wykonując wślizg przerywa akcje.

5'
Isco zagrał piłkę górą na wolne pole Do Bale, jednak zawodnik nie był w stanie opanować piłki.

4'
Pierwszy rzut wolny dla Realu za faul Amrabata na Ronaldo.

2'
Spokojnie rozpoczęcie ze strony gości którzy utrzymują się przy piłce.

1'
A więc zaczynamy ! Miejmy nadzieje że będą emocje do ostatniego gwizdka.

0'
Miejmy nadzieje że głównym bohaterem nie zechce dziś zostać sędzia dzisiejszego spotkania:Martínez Munuera,lecz pozostawi to piłkarzom obu ekip.

0'
Real Ławka rezerwowych: Casillas, Coentrão, Nacho, Jesé, Morata, Di María, Illarra.

0'
Malaga Ławka rezerwowych: Casado, Jakowenko, Hamadovi, Juanmi, Pérez, Portillo, Kameni.

0'
Już dziś o 20:00 Lider Real Madryt będzie chciał odnieść 28 zwycięstwo w lidze czy im się to uda z grającą poniżej oczekiwań Malagą która okupuje 13 miejsce ? Zapraszam na relację.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Malaga - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online