Roma - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Roma
Barcelona
1 : 1

Szczęsny (50' De Sanctis), Florenzi, Manolas, Rüdiger, Digne, Nainggolan, De Rossi, Keita, Salah, Dżeko, Iago Falque (82' Iturbe)
Ter Stegen, S.Roberto, Alba, Pique, Mathieu, Busquets, Rakitić (61' Rafinha, 65' Mascherano), Iniesta, Messi, Suarez, Neymar

Florenzi (31.)
Suarez (21.)

Nainggolan (63.) żółta kartka
Pique (75.) żółta kartka

Mecze na żywo: Roma - Barcelona

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia kolejnych meczów na żywo. Już jutro zapraszamy na mecze Lecha Poznań i Legii Warszawa w Lidze Europy.

90+6'
Koniec meczu! Roma zremisowała z Barceloną 1:1.

90+5'
Sergi Roberto mocno uderzył z dystansu, ale De Sanctis zdołał złapać piłkę.

90+5'
Ależ szansa dla Barcelony. Messi kapitalnie zagrał do Neymara, ten zdołał z kilku metrów posłać piłkę nad bramkarzem, ale jeden z obrońców wybił ją na rzut rożny.

90+3'
Dośrodkowanie do Pique, ale oddanie celnego strzału utrudnił mu Nainggolan.

90+2'
Neymar uderzył z pola karnego, ale został zablokowany i piłka wyszła na rzut rożny.

88'
Dżeko zdecydował się na strzał, ale pewnie interweniował Ter Stegen.

87'
Mathieu zablokował strzał Salaha.

85'
Torosidis zastąpił Florenziego.

83'
Barcelona przeważa, ale brakuje jej stuprocentowych sytuacji.

82'
Iturbe zastąpił Falque.

80'
Groźna akcja Iniesty. Zawodnik Barcelony nie zdołał jednak skierować piłki do bramki z ostrego kąta.

78'
Odpowiedź Romy. Falque mocno uderzył z lewej strony pola karnego, ale niecelnie.

78'
Messi uderzył z powietrza z pola karnego i piłka odbiła się od poprzeczki!

77'
Neymar świetnie zwiódł obrońców w polu karnym, ale jego strzał został zablokowany.

76'
Florenzi zdecydował się na strzał z szesnastu metrów lewą nogą, ale tym razem piłka poleciała wysoko nad bramką.

75'
Pique ukarany żółtą kartką za faul na Dżeko.

74'
Niby jedni i drudzy starają się atakować, ale defensywy obu drużyn są czujne.

72'
Brakuje czystych sytuacji strzeleckich.

69'
Tempo meczu jest obecnie niższe niż w pierwszej połowie.

67'
Piłkarze Romy domagali się podyktowania rzutu karnego, ale sędzia podjął słuszną decyzję i nakazał grać dalej.

65'
Rafinha został zastąpiony przez Mascherano.

65'
Rafinha na noszach zostaje odwieziony boiska po faulu Nainggolana.

63'
Nainggolan ukarany żółtą kartką za faul na Rafinhi.

61'
Rakitić opuścił boisko, a zastąpił go Rafinha.

60'
Barcelona długo utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

57'
Dobre zagranie w pole karne do Neymara, ale De Sanctis zachował spokój i pewnie złapał piłke.

54'
Neymar przedarł się lewą stronę, oddał strzał, ale został zablokowany i piłka wyszła na rzut rożny.

53'
405 do 99 w ilości podań na korzyść Barcelony!

50'
De Sanctis zastąpił Szczęsnego.

50'

49'
Szczęsny będzie musiał opuścić boisko!

48'
Suarez znów starł się ze Szczęsnym. Polak ucierpiał i potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

47'
Świetna akcja Barcelony. Neymar zagrał do Suareza, ten oddał mocny strzał, który zdołał jednak odbić Szczęsny.

46'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. To było znakomite 45 minut. Jak na razie jest 1:1, a ozdobą była bramka Florenziego.

45+1'
W końcówce zaatakowali piłkarze Romy.

45'
Salah znów błysnął szybkością i wyprzedził obrońców, ale nie zdołał oddać celnego strzału.

43'
Nainggolan huknął z dystansu i piłkę z trudem odbił Ter Stegen.

42'
Roma stara się grać szybko, gdy przejmie piłkę. Obrona Barcelony jest jednak czujna i nie daje się zaskoczyć.

*'

38'
Messi poradził sobie z obrońcami, wpadł w pole bramkowe, ale nie zdołał pokonać Szczęsnego.

37'
Messi zdecydował się na strzał z rzutu wolnego z ponad 30 metrów, ale piłka znacznie minęła światło bramki.

35'
Barcelona stara się odzyskać prowadzenie, ale Roma gra bardzo walecznie.

34'
Messi uderzył z ok. 20 metró, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

31'
Goool! Cóż za bramka! Remis! Florenzi prawie z połowy boiska, spod linii bocznej zdecydował się na strzał i przelobował wysuniętego Ter Stegena! CUDOWNA BRAMKA!

29'
Barcelona cały czas ma przewagę.

26'
Messi dośrodkował z rzutu rożnego, ale górą obrońcy Romy.

24'
Suarez padł w polu karnym po starciu ze Szczęsnym i domagał się rzutu karnego. Sędzia nie podyktował jedenastki, choć miał ku temu podstawy.

23'
Długie zagranie do Salaha, ale Ter Stegen odważnie wyszedł poza pole karne i głową wybił piłkę.

21'
Piłkarze Romy protestowali, domagali się odgwizdania faulu Messiego, ale sędzia był innego zdania.

21'
Goool dla Barcelony! Rakitić otrzymał podanie na prawej stronie pola karnego, dośrodkował wzdłuż bramki do Suareza, który z najbliższej odległości mając przed sobą pustą bramkę głową umieścił piłkę w siatce.

20'
Rüdiger znakomicie powstrzymał Suareza w polu karnym.

17'
De Rossi dobrą interwencją zażegnał niebezpieczeństwa.

14'
Barcelona ma przewagę. Roma nastawia się na kontrataki.

11'
Barcelona długo rozgrywała piłkę w okolicach pola karnego Romy. Ostatecznie strzał Iniesty przeleciał wysoko nad bramką.

10'
Alba dośrodkował w pole karne, gdzie do strzału głową doszedł Suarez, ale nie trafił w światło bramki.

9'
Dżeko dobrze minął Pique, ale źle zagrywał do Salaha i nic nie wyszło z tej groźnie zapowiadającej się akcji.

8'
Dobre tempo meczu. Akcja przenosi się z jednego pola karnego pod drugie. Salah znów przedzierał się na bramkę Barcelony, ale obrońcy zdołali wybić piłkę na rzut rożny. Po dośrodkowaniu z narożnika boiska nie było jednak zagrożenia.

7'
Dobre zagranie Dżeko do Salaha, ale ten znów nie poradził sobie z obrońcą.

6'
Salah przejął piłkę na połowie boiska, popędził do pola karnego Barcelony, ale tam został powstrzymany przez obrońcę.

4'
Messi ładnie obrócił się z piłką czym zwiódł obrońcę, a potem huknął zza pola karnego. Futbolówka nie trafiła jednak w światło bramki. Cóż za atomowy strzał.

3'
Atak Barcelony, ale podanie do Neymara było trochę za mocne i piłkę złapał Szczęsny.

2'
Spokojny początek spotkania.

1'

0'
Piłkarze obu drużyn są już na boisku. Jeszcze hymn Ligi Mistrzów i rozpoczynamy spotkanie.

0'
Sędzia: Bjorn Kuipers (Holandia).

0'
Ławka rezerwowych AS Romy: Morgan De Sanctis - Maicon, Vasilis Torosidis, Juan Manuel Irurbe, William Vainqueur, Francesco Totti, Gervinho.

0'
Ławka rezerwowych FC Barcelony: Jordi Masip - Javier Mascherano, Marc Bartra, Adriano Correia, Munir El Haddadi, Sandro Ramirez, Rafinha.

0'
Bramki Romy strzec będzie Wojciech Szczęsny.

0'
Zapraszamy do śledzenia meczu Roma - Barcelona na żywo. Początek o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Roma - Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online