Lech Poznań - Belenenses Lizbona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Belenenses Lizbona
0 : 0

Burić - Ceesay, Kamiński, Arajuuri, Kadar - Trałka (46' Linetty), Dudka, Formella, Kownacki (59' Hamalainen), Lovrencsics (68' Pawłowski) - Thomalla
Ventura - Gomes, Sousa, Brandao, Geraldes - Sousa (79' Dias), Rosa, Martins (88' D.Gomes), Pinto, Leal - Sturgeon (62' Kuca)

Dudka (7.) żółta kartka
Ceesay (72.) żółta kartka
Kadar (86.) żółta kartka
Gomes (67.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lech Poznań - Belenenses Lizbona

90+4'
Serdecznie dziękuję Państwu za śledzenie naszej relacji i już w tym momencie zapraszam na kolejne sprawozdania z polskich boisk.

90+3'
Koniec meczu. Lech Poznań zremisował na własnym obiekcie w szalonym spotkaniu.

90+1'
Kuca przepięknie zszedł do środka, a następnie uderzył w prawy róg bramki, ale na szczęście dla kibiców z Poznania minimalnie się pomylił z kilkunastu metrów.

90'
3 minuty szans, aby jakaś z drużyn mogła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

88'
Zmiana. Dalcio Gomes wprowadzony na ostatnie minuty, trener dał odpocząć Martinsowi.

87'
Martins zagrał piłkę ręką. Arbiter nie miał wątpliwości, by przerwać grę.

86'
Kadar z żółtym kartonikiem za niezbyt roztropne zachowanie na własnej połowie.

85'
Wysoko ustawieni gospodarze dzisiejszego meczu.

83'
Pawłowski postanowił poszukać sprytnym zagraniem kolegów w polu karnym, jednak jego plany rozszyfrowali obrońcy, wybijając piłkę na korner.

79'
Zmiana. Dias pojawił się na boisku, na ławkę został zesłany Sousa.

77'
Arajuuri dał się łatwo ograć rywalowi, co przyczyniło się do popełnienia faulu na własnej połowie.

76'
Formella w bardzo ładnym stylu zabrał się z piłką, a następnie oddal niebezpieczny strzał z głębi pola karnego, futbolówkę skierowaną w prawy dolny róg sparował przed siebie Ventura.

75'
Linetty wybornie wgrał futbolówkę w pole karne, minął się z nią bramkarz Belenenses, niestety żaden z graczy Lecha nie mógł zamknąć tego świetnego podania.

73'
Kapitalny kontratak zapoczątkowany przez Buricia, Pawłowski nieźle prowadził piłkę, po czym spróbował zaskoczyć Venturę płaskim strzałem, lecz w ostatniej goalkeeperowi udało się końcówkami palców sparować piłkę na róg.

72'
Ceesay obejrzał żółty kartonik za nieudany blok.

71'
Rosa ucierpiał w pojedynku powietrznym z Ceesay'em.

68'
Niewiele czasu minęło, by Pawłowski wypracował sobie pozycję do uderzenia, jednak strzał z dystansu w lewy dolny róg nieźle zatrzymany przez Venturę.

68'
Ostatnia roszada taktyczna w składzie gospodarza. Pawłowski w miejsce Lovrencsicsa.

67'
Żółtą kartką został ukarany Gomes za ciągnięcie za koszulkę Kadara.

64'
Ceesay genialnie się przedarł, a następnie zagrał do Thomalli, któremu pozostało tylko dołożyć nogę, ale Niemiec w porę zablokowany. Korner dla Lecha.

62'
Zmiana. Kuca już na boisku, a zdjęty został z murawy Sturgeon.

61'
Pudło Formelli po bardzo ładnym zagraniu Lovrencsicsa z prawej strony, pomocnik wziął duży zamach, ale nie przełożyło to na efektywność uderzenia, które wylądowało na trybunach.

59'
Zmiana. Hamalainen zastąpił na boisku Kownackiego.

58'
Formella zmarnował obiecującą akcję swojego klubu, napastnik zamiast uderzenia z dogodnej pozycji to pokusił się o podanie w kierunku Lovrencsicsa, a podanie zostało w odpowiednim momencie przecięte.

57'
Faul taktyczny Arajuuriego w centralnej części boiska. Sędzia nie zdecydował o ukaraniu piłkarza żółtą kartką.

56'
Kompletnie nieudanie rozegrany rzut wolny przez Martinsa, piłka po kopnięciu Portugalczyka spokojnie opuściła plac gry.

55'
Arajuuri bezbłędny we własnej strefie, fiński stoper głową oddalił niebezpieczeństwo od bramki.

53'
Bardzo dobra centra Lovrencsicsa z prawego skrzydła, ale skuteczną i ryzykowną interwencją popisał się na przedpolu Ventura, który wypiąstkował piłkę.

50'
Kownacki bez pardonu walczył o górną piłkę z Gomesem. Sędzia główny nie miał innego wyjścia jak przyznać rzut wolny gościom.

48'
Kapitalny rajd Geraldesa lewą stroną, boczny obrońca minął Ceesay'a, a następnie zbliżając się do linii końcowej, wystawił piłkę Martinsowi, a ten płaskim strzałem z kilkunastu metrów obił prawy słupek bramki.

47'
Geralesowi skutecznie zrewanżował się Lovrencsics, który koszmarnie chybił z dalszej odległości.

46'
Śmiała próba Geraldesa z dystansu. Tak jak wspomniałem śmiała, ale też bardzo niecelna. Futbolówka trafiła najprawdopodobniej na trybuny.

46'
Kontynuujemy spotkanie.

46'
Zmiana. Karol Linetty w miejsce Łukasza Trałki.

Rzut oka na statystyki

45+1'
Koniec I części gry. Jak na razie mało 100%

45'
60 sekund dodanych do regulaminowego czasu gry w I odsłonie.

44'
Nieudane uderzenie Łukasza Trałki zza pola karnego, kapitan Lecha próbował wykorzystać złe ustawienie bramkarza, ale do pełni szczęścia zabrakło naprawdę wiele.

42'
Kownacki miał ciekawą wizję zagrania crossowej piłki w kierunku Lovrencsics, ale jego zamiar zepsuł Thomalla, przecinając podanie.

41'
Arajuuri udowodnił, że żadna piłka nie przejdzie w jego strefie. Stoper wybił futbolówkę głową na rożny.

39'
Dobre wyjście Ventury do niebezpiecznej centry Lovrencsicsa z prawej flanki. Bramkarz gości wychwycił zagranie.

38'
Kadar powalony na murawę przez Martinsa. Sędzia nakazał rozpocząć grę poznaniakom od rzutu wolnego.

36'
Rosa bliski szczęścia po zamieszaniu w szeregach obronnych gospodarzy, pomocnik portugalskiej drużyny trafił w poprzeczkę po strzale główką z bliskiej odległości. Szczęście po stronie podopiecznych Skorży.

35'
Arajuuri znów dobrze zablokował mocne wgranie przeciwnika. Korner dla gości.

33'
Koszmarne dośrodkowanie Lovrencsics z rzutu wolnego, piłka nie przeszła nawet pierwszego obrońcy. Stałe fragmenty jak na razie kuleją po stronie Lecha Poznań.

32'
Rosa próbował głową zamknąć centrę z narożnika boiska, ale owa próba z kilku metrów wylądowała nad poprzeczką bramki.

31'
Łukasz Trałka opatrywany przez sztab medyczny klubu. Pomocnik Lecha źle stanął.

29'
Bardzo ładne uderzenie Thomalli, który otrzymał szybkie podanie z rzutu wolnego. Płaskie zagranie niemieckiego napastnika poleciało w kierunku prawego słupka, mimo to efektownie piłkę wyłapał Ventura.

28'
Soczysty strzał z kilkudziesięciu metrów w realizacji Kownackiego, futbolówka jednak została zblokowana przez defensorów gości.

25'
Dobry fragment gry w wykonaniu gospodarzy. Mankamentem ostatnich akcji Lecha są ostatnie podania, które w większości przypadków nie dochodzą do adresatów.

23'
Thomalla pokusił się o zaskoczenie bramkarza rywala jakimś uderzeniem zza 16-ki. Oklaski za decyzję, ale z wykonaniem znaczniej gorzej. Futbolówka w bezpiecznej odległości poleciała obok lewego słupka.

21'
Zbyt głębokie dośrodkowanie Kadara z kilkudziesięciu metrów, piłkę po zbyt głębokim zagraniu spokojnie w koszyczek złapał Ventura.

20'
Formella szarżował tuż przed polem karnym przeciwnika, pomocnikowi Lecha udało się wypracować sytuację strzelecką, lecz futbolówka została kopnięta przez niego w miejsce, gdzie ustawiony był Ventura.

18'
Łukasz Trałka w nieprzepisowy sposób próbował wygarnąć piłkę w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla przyjezdnych.

17'
Rosa po raz kolejny w pojedynku z Ceesay'em. Gracz gości w oczach sędziego złamał przepisy.

16'
Zawiesinę w pobliże bramki Buricia posłał Sousa, na jego szczęście stoperzy dosyć dobrze pokryli Sturgeona.

14'
Kadar nie patyczkował się z Sturgeonem. Arbiter w tej sytuacji jeszcze oszczędził zawodnika mistrza Polski.

13'
Słabo rozegrany rzut wolny przez Lecha, obrona z Portugalii bez problemu oddalili zagrożenie od własnej bramki.

12'
Formella chciał sprytnie urwać się Gomesowi. Boczny obrońca został zmuszony do popełnienia faulu.

10'
Martins niekonwencjonalnym zagranie usiłował wypuścić w uliczkę Souse, lecz na posterunku dobrze Ceesay, który przeciął podanie.

8'
Łukasz Trałka nieźle wyjaśnił sytuację we własnym polu karnym po rzucie wolnym wybijanym przez Belenenses.

7'
Niebezpieczny atak na piłkę w wykonaniu Dariusza Dudki. Sędzia pokazał doświadczonemu pomocnikowi żółty kartonik.

6'
Arajuuri świetnie poradził sobie w pojedynku indywidualnym z Martinsem. Od autu piłkarze ze stolicy Portugalii.

5'
Thomalla nie wytrzymał ciśnienia. Niemiecki napastnik złapany na spalonym w momencie zagrania od Ceesay'a.

4'
Lovrencsics bardzo dobrze obsłużonym crossowym podaniem przez Kamińskiego, węgierski pomocnik próbował groźnie wrzucić w pole karne, ale w odpowiednim momencie został zblokowany. Korner dla gospodarzy.

2'
Sousa wzięty w kleszcze przy linii bocznej. Bardzo dobry przechwyt polskiej ekipy.

1'
Wysoko od pierwszej minuty grają piłkarze Macieja Skorży.

0'
Startujemy z meczem w Poznaniu!

0'
Serhiy Boiko został wyznaczony do sędziowanego dzisiejszego spotkania.

0'
Ławka rezerwowych gości: Ribeiro, Silva, Gomes, Dias, Kuca, Caeiro, Fereira

0'
Rezerwa Lecha Poznań: Gostomski, Douglas, Linetty, Kędziora, Pawłowski, Hamalainen, Tetteh

0'
Zachęcamy na relację LIVE tekstową ze spotkania Ligi Europejskej: Lech Poznań - Belenenses Lizbona

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Belenenses Lizbona, to zapraszamy do śledzenia meczu online