Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 0

Kasprzik - Widanow, Danch, Szeweluchin, Kosznik - Grendel, Kwiek - Gergel, Jeż (56' Janota), Madej (62' Dźwigała) - Korzym (74' Słodowy)
Pawełek - Pawelec, Celeban, Hołota, Ostrowski - Kokoszka, Gecov, Danielewicz (46' Hateley) - Grajciar, Biliński (65' Kiełb), Paixao

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

90+4'
Górnik Zabrze odniósł pierwsze ligowe zwycięstwo w tym sezonie. Śląsk Wrocław w dzisiejszym spotkaniu bez pomysłu, by rozszyfrować defensywę gospodarzy.

90+3'
Chaos w 16-ce Górnika, ponieważ jeden z graczy gości chyba złamał przepisy gry.

90+2'
Dobry strzał głową Kiełba, który nieźle wyskoczył do centry z prawego skrzydła. Piłka w rękawicach Kasprzika.

90'
3 minuty dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

87'
Adam Kokoszka został zmuszony do faulu na Dźwigale, który próbował uwolnić się spod jego opieki. Żółta kartka dla gracza Śląska Wrocław.

85'
Dosyć łatwo dochodzą do strzeleckich sytuacji gospodarze dzisiejszego meczu. Korner dla Górnika Zabrze.

83'
Gergel nieźle pociągnął z piłką kilkadziesiąt metrów, w pewnym momencie mógł zagrać na prawe skrzydło, ale postanowił sam kończyć akcję, czego efektem było minimalnie niecelne uderzenie na bramkę. Słowak trafił obok prawego słupka.

81'
Daniel Stefański uspokaja Leszka Ojrzyńskiego, który ma jakieś uwagi do pracy sędziowskiej.

80'
Dużo prób gości z dalszej odległości, tym razem próbował Hołota, jednak mocno niedokładnie.

78'
Ostrowski huknął jak z armaty, lecz skuteczną i ofiarną interwencją wykazał się Grendel.

76'
3-4 w statystyce ilości kornerów.

74'
Zmiana. Mateusz Słodowy w miejsce strzelca drugiej bramki w tym spotkaniu, czyli Macieja Korzyma.

73'
Grendel nieźle zatrzymany przez duet: Pawelec - Gecov.

71'
Zbyt krótkie dośrodkowanie Kokoszki z kilkudziesięciu metrów, futbolówkę główką z własnej strefy oddalił Danch.

69'
Ładna indywidualna akcja Grajciara, który wykonał znaczny dystans z piłką, następnie mając troszeczkę miejsca, pokusił się o uderzenie. Piłka po tym strzale w bezpiecznej odległości minęła światło bramki.

67'
Goście jeszcze próbują, ale jak na razie bez zarzutu blok defensywny Górnika Zabrze.

65'
Zmiana. Z placu gry zszedł bezbarwny Biliński, jego miejsce na murawie zastąpił Jacek Kiełb.

64'
Mariusz Pawelec ukarany żółtym kartonikiem za faul z pełną premedytacją na rozpędzonym Grendelu.

62'
Zmiana. Dźwigała zameldował się na boisku, zdjęty z niego został Łukasz Madej.

59'
2:0! Gergel pokusił się o uderzenie zza 16-ki, futbolówkę z problemami udało się sparować przed siebie Pawełkowi, ale na jego nieszczęście dopadł do niej Maciej Korzym i pewnym strzałem do pustej bramki podwyższył wynik.

58'
Paixao padł na murawę po starciu z graczem przeciwników. Sędzia nakazał grać dalej.

56'
Zmiana. Jeż już poza placem gry, w jego miejsce wszedł Michał Janota.

56'
Niebezpieczny strzał Grajciara z głębi, piłka trafiona przez Słowaka minęła prawy słupek bramki.

54'
Przecięte zagranie w kierunku Bilińskiego, piłka w posiadaniu Kasprzika.

52'
Genialne dośrodkowanie Pawelca do Grajciara, który będąc w kapitalnej sytuacji do wyrównania, koszmarnie z kilku metrów przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

48'
1:0! Widanow wgrał futbolówkę z prawego skrzydła w pole karne Śląska, tam dobrze zachował się Jeż, który wystawił ją Kwiekowi, a ten z kilkunastu metrów kąśliwym płaskim strzałem w prawy dolny róg, zmienił wynik tego meczu.

46'
II połowa meczu.

46'
Pierwsza zmiana przeprowadzona przez Tadeusza Pawłowskiego. Hateley zastąpił na placu gry Danielewicza.

Pierwsze 45 minut pod kątem liczb...

45'
Koniec I części gry. W przeciągu pierwszej odsłony próżno było szukać jakiejkolwiek akcji, która mogłaby zachwycić kibiców na stadionie bądź przed tv.

41'
Niezbyt nieudana wrzutka Jeża z rzutu wolnego, futbolówkę zagraną z lewej strony spokojnie głową wybił Pawelec.

39'
Gergel przewrócony przez Ostrowski. Kolejny stały fragment gry dla zawodników Ojrzyńskiego.

38'
Kamil Biliński w nieprzepisowy sposób zatrzymany przez gracza z Wrocławia. Od rzutu wolnego gospodarze.

36'
Genialne kropnięcie Grendela po niezłym podaniu Korzyma, strzał słowackiego gracza z dystansu trafił w prawy słupek bramki.

33'
Kasprzik jak na razie perfekcyjny, jeśli chodzi o wychodzenie do piłki, która jest zagrywana z rzutu rożnego. Bramkarzowi Górnika dwukrotnie udawało się przeciąć niebezpieczne centry.

31'
Paixao poturbowany przez Grendela. Kamery telewizyjne pokazały dobitnie, że pomocnik zabrzan spóźnił się z atakiem na piłkę.

29'
Adam Danch zagraniem głową próbował zaskoczyć goalkeepera gości, ale uderzenie poleciało w sam środek bramki.

26'
Kąśliwy strzał Grajciara zza pola karnego, futbolówka uderzona w prawy dolny róg zbyt oddalała się od głównego celu.

25'
Widanow obejrzał żółtą kartkę za niebezpieczne wejście.

23'
Spóźniony wślizg Krzysztofa Danielewicza na piłkę, którą próbował opanować Grendel. Sędzia Stefański ukarał młodego zawodnika żółtym kartonikiem.

22'
Kosznik próbował dojść do bardzo niecelnego crossowego zagrania, bocznemu defensorowi nie udała się jednak ta sztuka.

20'
Soczysta próba z ogromnej odległości Aleksandra Kwieka, niestety do pełni sukcesu zabrakło precyzji, bo piłka po jego kopnięciu wylądowała wysoko nad poprzeczką.

18'
Grajciar groźnie wgrał z prawej flanki w pole karne przeciwnika, piłkę zmierzającą do Bilińskiego w ostatniej chwili końcówkami palców odbił Kasprzik.

17'
Zbyt głęboka centra Roberta Jeża z narożnika boiska. Futbolówkę wybitą ze stałego fragmentu spokojnie wyłapał Pawełek.

16'
Kompletnie nieudany wolej w wykonaniu Grendela. Słowak próbował z dystansu wykorzystać chaos w ustawieniu defensywy Śląska Wrocław.

15'
Długi wyrzut z autu Widanowa, futbolówkę dobrze przed siebie głową wybił Kokoszka.

13'
Faul taktyczny Grendela. Zdarzenie miało miejsce w środku pola.

11'
Niezłe dośrodkowanie Kosznika z lewego skrzydła, do zagrania doszedł Grendel, jednak uderzenie głową poleciało wprost w rękawice Mariusza Pawełka.

9'
Mariusz Pawelec ciągnął za koszulkę Macieja Korzyma. Daniel Stefański odgwizdał przewinienie w środkowej części boiska.

8'
Nieudany atak Śląska Wrocław na bramkę Kasprzika. Zawodnicy Tadeusza Pawłowskiego nie mieli zbytnio pomysłu, by rozmontować linię defensywną przeciwnika.

5'
Madej wykorzystał fakt, że nikt go nie naciska, doświadczony pomocnik próbował dośrodkować w pole karne, ale próba w dziwny sposób opuściła boisko.

4'
Jeż dobrze wypuścił w uliczkę Gergela, ten jednak musiał jakoś ratować piłkę, która już opuszczała plac gry, jego zagranie w w kierunku kolegów świetnie przechwycił Pawełek.

3'
Zawodnicy Śląska Wrocław reklamowali zagranie piłki ręką przez jednego z graczy rywala. Sędzia puścił grę.

1'
Bardzo długie zagranie Hołoty w kierunku Bilińskiego, ale górą w tym pojedynku był obrońca Górnika.

*'
Startujemy z 9-tą kolejką ekstraklasy!

*'
Garść najważniejszych faktów i statystyk

*'
Rozjemcą dzisiejszego pojedynku będzie Daniel Stefański z Bydgoszczy.

*'
Tak się prezentuje rezerwa Górnika: Janukiewicz, Kopacz, Słodowy, Dźwigała, Wolsztyński, Urynowicz, Janota

*'
Po ośmiu seriach gier gospodarze zamykają ligową tabelę. Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego na ten moment zdobyli tylko 2 oczka.

*'
Obsada ławki rezerwowych Śląska: Wrąbel, Bartkowiak, Dankowski, Kaczmarek, Hateley, Zieliński, Kiełb

*'
Zapraszamy na relację z inauguracyjnego spotkania 9.kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław.
Początek o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online