Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
1 : 1

Nowak - Pleva, Sołdecki, Stano, Jarecki – Plizga (62' Juhar), Babiarz, Foszmańczyk (74' Licka), Kupczak, Biskup (80' Smuczyński) – Kędziora
Kudła – Frączczak, Fojut, Czerwiński, Lewandowski - Matras, Murawski (k), Danielak (84' Przybecki), Dwaliszwili (87' Listkowski), Małecki (46' Akahoshi) – Zwoliński

Juhar (83.)
Frączczak (65.)

Kupczak (58.) żółta kartka
Pleva (77.) żółta kartka

Mecze na żywo: Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Pogoń Szczecin

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę podczas dzisiejszej relacji.

90+3'
Koniec spotkania.
Pogoń Szczecin nadal bez porażki w tym sezonie ligowym. Z kolei gospodarze nadal niepokonani na stadionie w Mielcu.

90+2'
Jarosław Fojut nieudolnie wykończył głową centrę Murawskiego z rzutu wolnego. Futbolówka po strzale stopera spokojnie opuściła plac gry.

90+2'
Licka zagrał nakładką. Poszkodowany w tej akcji Mateusz Matras.

90'
3 minuty dorzucone do regulaminowego czasu.

89'
Miłosz Przybecki mógł dużo lepiej zagrać z prawego skrzydła do Zwolińskiego, ale szybszy od napastnika gości był Sołdecki.

88'
Licka został złapany na ofsajdzie.

87'
Zmiana. Listkowski zameldował się na murawie, a na ławkę został zesłany Dwaliszwili.

86'
Czerwiński popełnił przewinienie taktyczne w środku pola.

84'
Zmiana. Przybecki za Danielaka.

83'
1:1! Zamieszanie w polu karnym Portowców po rzucie rożnym, Lewandowski zablokował strzał głową jednego z graczy przeciwnika, ale nieszczęśliwie dla niego do futbolówki doszedł Juhar, który atomowym uderzeniem z bliska nie dał złudzeń Kudle.

81'
Licka huknął jak z armaty z 20 metra, piłka skierowana w prawe okienko bardzo bliska celu. Na szczęście dla bramkarza futbolówka w końcowej fazie odchodziła od prawego słupka.

80'
Ostatnia korekta taktyczna u gospodarzy. Smuczyński na boisku zastąpił Biskupa.

79'
Soczysta próba Kupczaka z dalszej odległości, jednak piłka minimalnie przeniesiona nad poprzeczką.

77'
Pleva obejrzał żółtą kartkę za bezpardonowy blok na Dwaliszwilim.

74'
Zmiana. W miejsce zmęczonego Foszmańczyka na plac gry wszedł Licka.

72'
Danielak perfekcyjnie zagrał na jeden kontakt do Zwolińskiego, lecz Nowak w bardzo dobry sposób skrócił kąt, co uniemożliwiło napastnikowi oddanie lepszego uderzenia. Instynktownie nogami Nowak odbił piłkę przed siebie.

71'
64% - 36% w statystyce posiadania futbolówki.

68'
Akahoshi wybornie przedarł się lewą stroną, następnie wypatrzył świetnie ustawionego Matrasa, który miał dużo czasu, ale beznadziejnie uderzył na bramkę z kilkunastu metrów.

65'
0:1! Wyśmienite dośrodkowanie Murawskiego z rzutu rożnego, do piłki najwyżej wyskoczył Frączczak i efektowną główką nie dał szans bezradnemu Nowakowi.

63'
Biskup stracił równowagę w polu karnym Pogoni po starciu z Frączczakiem, lecz w tym przypadku nie było nawet mowy o rzucie karnym.

62'
Zmiana w składzie drużyny trenera Mandrysza. Juhar w miejsce Plizgi.

61'
Matras usiłował zamknąć centrę z rzutu wolnego, lecz strzał głową z kilkunastu metrów poleciał wysoko nad bramką.

60'
Murawski znakomicie wystawił futbolówkę Akahoshiemu, który zbyt długi zastanawiał się nad zakończeniem akcji, ten fakt wykorzystała obrona Termaliki, która wyblokowała mocne uderzenie Japończyka.

58'
Kupczak bardzo niebezpiecznie atakował piłkę, na której również zależało Murawskiemu. Za faul w centralnej części boiska zawodnik gospodarzy otrzymał żółty kartonik.

57'
Foszmańczyk technicznie chciał pokonać Kudłę, jednak strzał zza 16-ki ofiarnie zblokował Czerwiński.

55'
Jarecki całkiem nieźle dośrodkował w pole karne, długie podanie w odpowiednim momencie głową na rożny wybił Zwoliński.

54'
Efektowne uderzenie Zwolińskiego, który próbował zmienić wynik strzałem z ostrego kąta. Piłka po tej próbie w rękawicach Nowaka.

53'
Biskup spróbował niebezpiecznie wgrać w pobliże bramki, jednak futbolówka trafiona wprost na głowę Czerwińskiego.

52'
Danielak w nieprzepisowy sposób zatrzymany przez Foszmańczyka.

50'
Sołdecki spóźniony ze wślizgiem na piłkę. Przy tym zagraniu ucierpiał Łukasz Zwoliński.

48'
Jarecki faulował w polu karnym Pogoni Szczecin.

48'
Mateusz Matras pociągał Foszmańczyka za koszulkę. Rzut wolny dla gospodarzy.

47'
Jakub Biskup posłał perfekcyjne prostopadłe podanie w kierunku Kędziory, a ten zbyt długo zwlekał, co do zakończenia akcji, napastnik zdecydował się na uderzenie, ale futbolówka w bezpiecznej odległości minęła światło bramki.

46'
II połowa spotkania.

46'
Zmiana. Patryk Małecki został zdjęty z boiska, w jego miejsce Akahoshi.

45'
Koniec I części gry.

44'
Koszmarne pudło Murawskiego, który otrzymał podanie z prawego skrzydła, jednak futbolówka po dotknięciu przez doświadczonego pomocnika przeniesiona nad poprzeczką.

42'
Faul Adama Frączczaka na Foszmańczyku. Arbiter główny odgwizdał przewinienie.

40'
Soczysta próba Danielaka z kilkudziesięciu metrów, ale piłka kopnięta zbyt słabo, by pokonać Nowaka.

38'
4-4 w statystyce ilości celnych uderzeń na ten moment meczu.

37'
Jarecki dobrze zablokował niebezpieczną centrę Danielaka z prawego skrzydła.

36'
Wysoki pressing stosują zawodnicy Czesława Michniewicza.

33'
Kolejny spalony Łukasza Zwolińskiego. To już trzeci raz.

32'
Małecki doskonale dostrzeżony na lewej stronie, pomocnik Pogoni miał dużo czasu, by dokładnie wgrać do swoich kolegów, lecz ten kopnął piłkę wprost w rękawice Nowaka...

30'
Matras sfaulowany przez Foszmańczyka w środkowej strefie boiska.

27'
Foszmańczyk próbował wykorzystać błąd Kudły, który przed siebie odbił wrzutkę z kornera, ale defensywny pomocnik z zupełnie nieprzygotowanej pozycji posłał piłkę na trybuny.

26'
Jarecki ambitnie usiłował przedrzeć się pod pole karne Pogoni, bocznemu obrońcy w osiągnięciu celu, przeszkodził Murawski.

24'
Zagranie piłki ręką przez Dwaliszwiliego. Sędzia nie widział premedytacji w tej sytuacji, dlatego nie wyjął żółtej kartki z kieszonki.

22'
Babiarz schwytany w pułapkę ofsajdową. Grę rozpoczną popularni Portowcy.

20'
Biskup doskonale wypuścił w uliczkę Plizgę, a ten troszeczkę za bardzo zepchnął się do skrzydła, co w ogromnej mierze utrudniło zadanie pomocnikowi, czego efektem był niecelny strzał na bramkę.

19'
Faul taktyczny Czerwińskiego w środku pola.

18'
Jarosław Fojut ucierpiał w pojedynku z Kędziorą.

16'
Zamieszanie w 16-ce Termaliki po stałym fragmencie gry, ale i tak sędzia odgwizdał faul na bramkarzu gospodarzy, który wg Pawła Gila był nieprzepisowo blokowany.

15'
Małecki został podhaczany przez Jareckiego. Od rzutu wolnego Portowcy.

14'
Genialne crossowe zagranie Kupczaka na lewe skrzydło, gdzie ustawiony był Biskup, ten mając chwilę posłał futbolówkę w pobliże bramki, ale podanie okazało się zbyt głębokie, co ułatwiło znacznie zadanie Kudle.

12'
Dobry strzał Jareckiego z rzutu wolnego, piłkę skierowaną w prawy dolny róg świetnie wyłapał Kudła.

11'
Foszmańczyk źle rozegrał akcję, która mogła zagrozić bramce Kudły, lecz pomocnik w swoim podaniu wykazał się wielką niedokładnością.

9'
Groźna wrzutka z rzutu wolnego w wykonaniu Murawskiego, piłkę skierowaną na dalszy słupek dobrze wybił jeden z obrońców beniaminka. Korner dla Pogoni.

8'
Dwaliszwili powalony na murawę przez Kupczaka.

7'
Mateusz Matras popełnił przewinienie na połowie Termaliki. Od rzutu wolnego podopieczni Piotra Mandrysza.

5'
Jakub Biskup kapitalnie dośrodkował z lewego skrzydła, do zagrania próbował dotrzeć Kędziora, któremu pozostało tylko dołożyć nogę, jednak napastnik został skutecznie zblokowany w odpowiednim momencie przez Lewandowskiego.

3'
Ponownie najbliżej bramki przeciwnika w momencie zagrania od swojego klubowego partnera był Zwoliński. Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę.

2'
Pozycja spalona Łukasza Zwolińskiego.

1'
Kędziora nieźle opanował piłkę, którą z kilkudziesięciu metrów zagrał Babiarza, ale napastnik gospodarzy musiał uznać wyższość defensywy Pogoni.

*'
Zaczynany pierwsze sobotnie spotkanie!

*'
Ważne informacje dot. dzisiejszego meczu

*'
Obsada ławki rezerwowej Termaliki: Olszewski, Smuczyński, Kaczmarczyk, Drozdowicz, Liczka, Kowal, Juhar

*'
Ławka rezerwowa Pogoni Szczecin: : Słowik, Murawski, Rudol, Akahoshi, Murayama, Przybecki, Listkowski

*'
Zapraszamy na relację tekstową LIVE ze spotkania 9.kolejki piłkarskiej ekstraklasy: Termalica Bruk Bet Nieciecza - Pogoń Szczecin. Początek o 15:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online