Ruch Chorzów - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
1 : 4

Putnocky – Konczkowski, Grodzicki, Cichocki, Oleksy – Surma, Urbańczyk – Mazek, Lipski (77' Lenartowski), Zieńczuk (46' Podgórski) – Stępiński (85' Szewczyk)
Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski - Guilherme, Furman (78' Makowski), Vranjes, Kucharczyk - Prijović (84' Saganowski), Nikolić (84' Piech)

Mecze na żywo: Ruch Chorzów - Legia Warszawa

90+4'
Dziękuję pięknie Państwu za uwagę i przepraszam za problemy techniczne.

90+4'
Koniec spotkania. Legia zdeklasowała ekipę z Chorzowa. Doskonały mecz rozegrał blok ofensywny przyjezdnych.

90+1'
Goście jeszcze naciskają. Liczą, że jeszcze uda się im zaaplikować piątą bramkę w tym spotkaniu.

90'
Artur Lenartowski dobrze znalazł się w 16-ce Legii, ale jego zagranie głową nie mogło napsuć krwi Kuciakowi.

88'
Konczkowski złamał przepisy gry. Arbiter Złotek wyciągnął z kieszonki żółtą kartkę.

85'
Zmiana też u gospodarzy.Michał Szewczyk zastąpił Stępińskiego.

84'
Podwójna roszada u gości. Marek Saganowski w miejsce Prijovicia oraz Piech za Nikolicia.

83'
Niecelne uderzenie Stępińskiego z powietrza. Futbolówka po główce napastnika spokojnie opuściła boisko.

82'
Michał Kucharczyk zepsuł dobrze obiecującą się akcję swojego zespołu. Skrzydłowy Legii zbyt długo się wahał, by zagrać do nieźle wystawionego Nikolicia. Piłkę przejęli zawodnicy z Chorzowa.

78'
Zmiana dokonana przez Henninga Berga. Rafał Makowski na kilkanaście minut, z murawy został zdjęty Dominik Furman.

77'
Druga zmiana w składzie Ruchu. Artur Lenartowski zastąpił na placu gry Lipskiego.

75'
Pierwsza żółta kartka dla Furmana, który wg sędziego zbyt walecznie bił się o futbolówkę.

73'
Dość agresywna gra w środku pola obu ekip. Przed chwilą faul taktyczny popełnili Niebiescy.

71'
Rzuty wolne Legii dzisiaj troszeczkę szwankują. Gracze gospodarzy nieźle wyjaśnili sytuację po stałym fragmencie gry.

67'
Stępiński nie ma łatwo dziś z obroną Legii. Wcześniej powstrzymał go Rzeźniczak, a teraz dobrze zblokował Lewczuk.

67'
Urazu nabawił się Guilherme. Na murawę wkroczył sztab medyczny klubu z Łazienkowskiej.

66'
Legia jak widać nie zadowala się przewagą trzech bramek. Piłkarze Henninga Berga wnikliwie czekają na błąd obrońców gospodarzy.

63'
Trudno dziś się gra gospodarzom. Dobrze ustawiony blok defensywny Legii za każdym razem niszczy ataki Ruchu Chorzów.

61'

59'
1:4! Kolejna bramka Legii po składnej akcji. Nikolić otrzymał podanie od Guilherme, a następnie obsłużył nieźle ustawionego Prijovicia, który strzałem z bliska podwyższył stan meczu.

58'
Guilherme nieczysto powstrzymywany w centrum boiska. Od rzutu wolnego wicemistrzowie Polski.

56'
Michał Kucharczyk poturbowany przez przeciwników. W oczach sędziego faul nie klasyfikował się, by ukarać gracza Niebieskich żółtym kartonikiem.

55'
Tomasz Podgórski dosyć zgrabnie wypracował sobie miejsce do uderzenia, jednak już sam strzał był daleki od perfekcji.

53'
Dominik Furman spróbował wykorzystać niefrasobliwe zachowanie Putnockiego, który wychodząc z bramki, podał w prost pod nogi pomocnik, lecz ten z kilkudziesięciu metrów mocno chybił.

51'
Dusan Kuciał mógł zaliczyć asystę, ponieważ jego wznowienie dotarło do Prijovica, który zbliżył się do bramki Putnockiego, jednak wyrzucił się zbyt do skrzydła, dzięki czemu jego uderzenie z ostrego kąta minęło światło bramki.

49'
Nikolić złapany w pułapkę ofsajdową.

48'
Dobrze zapowiadała się akcja Legii. Guilherme prostopadłym podaniem obsłużył Prijovicia, który mógł się w kapitalnej sytuacji, ale portugalski pomocnik zagrał zbyt niedokładnie. Putnocky fenomenalnie na posterunku.

46'
Na zmianę zdeycował się Waldemar Fornalik. Marek Zieńczuk opuścił boisko, w jego Tomasz Podgórski.

46'
II połowa meczu.

Ciekawa koncepcja...

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online